Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.316.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Online Gaming hayatı benim için bitmiştir.

Üzgünüm Gabe.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Yarış oyunu tavsiyeleri itina ile değerlendirilecek. Yeni bir yarış oyunu var mı ? (:

Project Cars 2 tavsiye eder misiniz ?

İlk oyunu konsolda oynamaya çalıştım yolda yağ varmış gibi arabalar kayıyordu.

2. oyunda da yola yağ dökme durumu varsa aman istemez.

• Ben dün Papağın'ı 20:45'te seçmişim. 20:45'te sıfırlanma olayına bakıp yazarım
  • Nasıl bu kadar dandik bi event yapmayı başardılar bu sefer anlamadım.
  • refund mu yaptınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicium Mehemii

Ceviride eksiklikler oldugundan turkce, baska birkac dil ile birlikte tam surumden kaldirildi. Bir gonullu yeniden ceviriye baslamisti son olarak. Beta surumunu aktif ederseniz turkceye erisebilirsiniz.
    Oh be eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

refund mu yaptınız
    Refund yaptımda çok oluyor .
  • Hediye olarak alınan oyunlar evente katkı sağlıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    sıfırlanmış mı
  • yarını bekle diyordu limit dolduğu için ama hala 0 hiç bişey değişmedi
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    hayır Puan Göstergesi de Hız Göstergesi de 0 gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Hediye olarak alınan oyunlar evente katkı sağlıyor mu?
    Satın alan kişi için kendine almış gibi işlem görüyor. Önceki indirim kampanyalarında da aynısı oluyordu.
  • 10 TL'lik indirim stackleniyor mu?
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    evet
  • bu grand prix için oyunları birden mi almak mantıklı yoksa bekleyip mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

Yok mu adam gibi bir MMORPG?
    Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Klasik Runescape, GW2, (belki) Wow. Bunlar piyasadaki "eli yüzü düzgün" ve geliştiricisi tarafından aktif olarak desteklenen MMORPG'ler.

Bir de Gloria Victis gibi deneysel ve Hardcore diyebileceğimiz yapımlar var. Yahut City of Heroes'u yeniden oynamamızı sağlayan City of Heroes Homecoming gibi inanılmaz fan projesi MMORPG'ler. Bunlar da denenmeyi hakediyor.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Ne dersin hocam oyun nasıl alınır mı azıcık karalar mısın sana zahmet,siz seversiniz anlatmayı ayrıca gerçekten oyun aklıma takıldı

Not:Bloodstained

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 26 Haziran 2019; 21:5:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Biri Türkçe yok diye yazmış var mı yok mu anlamadım tam olarak.
    Şuan girdim ve kontrol ettim. 1.0'dan sonra kaldırmışlar Türkçe Dil desteğini. (Ben hep ingilizce oynuyordum)

Nedeni de çevirinin kötü olması ve uyumsuz fontların düzeltilmeden oyuna aktarılmasıymış (Oyunu geliştirici değil, topluluk çeviriyor, Türkçeye çevirenler çok özensiz iş çıkarmış)

Yanlış yönlendirdiğim herkesten özür diliyorum. Ben de Betada ve önceki sürümlerde bulunması ayrıca market sayfasında da destekliyor yazmasına binaen oyunun Türkçe desteklediğini belirtmiştim.

Çeviri kötü bile olsa sonradan oyundan kaldırılacağı aklımın ucundan geçmezdi. Geliştirici firmanın kalite politikası anlaşılan.

• Dün puan alamamıştım aynı şeyleri yapmama rağmen bugün 1.000 puan verdi. Dün sayfa çöktüğü için anlaşılan almam gereken puan güme gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Rome II alsak hangi dlc leri ekleyelim? DLC siz nasıl? Oynayan seven yorumlayabilir mi acaba?
    İlk etapta ana oyun, devlet dlcleri ve kan dlcsini al. Sonra oyunu seversen diğer senaryo dlclerini al.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    sağlar büyük ihtimal in-game yapılan alışverişler bile sağlıyor çünkü. (csgo key vb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Haziran 2019; 21:18:5 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.