Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , cexxx Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: 3KuR_SaD3

Battlefield V için en uygun ön sipariş sitesi hangisi acaba?
    teşekkürler..
    Uygun site şu kur ortamında nerde vardır acaba :)
  • 30tl altında bulabilirmisin bilmiyorum ama 30tl yi fazlasıyla hak eden bir oyun,tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Örnek olarak minimumda 760 yazan oyunları 850m ile rahatlıkla oynayabiliyorum ben. Muhtemelen çalışacaktır. Alın deneyin 2 saatten az oynadığınız sürece 15 gün geçmeden iade edebilirsiniz steamde.

Alıntıları Göster
    Bazı oyunlarda minimum ve maksimum yazan ekran kartı biraz tahmini oluyor. Mesela minimum 650gtx yazan bir kaç oyunu ben 630m ekran kartlı laptop da oynamıştım. Üstelik en düşük ayarda değil orta ayar da oynamıştım.

Kimi oyunda aksine minimum istenen ekran kartına sahip bilgisayarlar da çalışmayabiliyor. Bir de maksimum istenen ekran kartından 1 tık daha iyi ekran kartına sahip olan bilgisayarlarda oyunların maksimum ayarlarda çalışmadığını da görmüşlüğüm var.

Bu arada bir şey daha var. Donanım dışında yazılım da önemli.Eskiden kullandığım bilgisayar masaüstü bir bilgisayardı ve 8800 GT ekran kartıyla Crysis 1 oyununu windows vista yüklüyken filan 1280x720 üstünde çözünürlükle oynamak imkansız oluyordu. Çözünürlüğü 1280x720 üstüne çıkardığın an oyun düşük ayarlarda dahil olsa kasıyordu daha doğru kasıyor denemez oyunda adamın 10 saniyelik mesafeyi 40 saniye de yürüyordu. Windows7 geçince sanki bilgisayarı komple değiştirmişsin gibi oyun en yüksek ayarların bir altında 1920x1080 çözünürlükle oynanır hale gelmişti.

Bu arada ufak bir düzeltme yapayım arkadaşa verdiğiniz iade bilgisiyle ilgili. 15 gün değil 14 gün.

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Vatan dan filan mı baktınız fiyatlara. Vatan sanki diğer yerlere göre fiyatları şişirmiş gibi. Benim de 2017 Eylül ayında bir kaç senedir biriktirdiğim para ile aldığım laptop Vatan da 2 katına çıkmış görünüyor. Başka yerler de ise aldığım fiyattan 1.000 - 1.500 TL daha palı görünüyor. O sebeple sordum vatan dan mı baktınız diye.

Vatan gecen sene 30000 TL ve 60000 TL gibi fiyatları olan laptopların fiyatlarını 2 katına çıkarmış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Vatan dan filan mı baktınız fiyatlara. Vatan sanki diğer yerlere göre fiyatları şişirmiş gibi. Benim de 2017 Eylül ayında bir kaç senedir biriktirdiğim para ile aldığım laptop Vatan da 2 katına çıkmış görünüyor. Başka yerler de ise aldığım fiyattan 1.000 - 1.500 TL daha palı görünüyor. O sebeple sordum vatan dan mı baktınız diye.

Vatan gecen sene 30000 TL ve 60000 TL gibi fiyatları olan laptopların fiyatlarını 2 katına çıkarmış görünüyor.
    Hiçbir yerden bakmadım. Çünkü elektronik eşyanın fiyatı, üretildiği zamanın mevcut kuruna göre belirlenir.(gerçi çoğu şey öyle belirlenir :d) Yani şuanda vatan 1000 dolarlık laptop ithal edecekse, 7000 tl vermek zorunda. Kur patlamadan önce aldığı malzemeyi biraz zam ile kurtarabilir, ancak bu saatten sonraki ithal mallarda tek mantıklı hareket mevcut kura göre satmak.
    Ben 2017 eylülde laptop aldığımda dolar 3.55 tl gibiydi. Şuanda 7.20'yi gördü. Tam olarak iki katı(10 krş fazla). Bir yandan o zaman aldım diye seviniyorum, bir yandan bundan sonra ne olacak diye üzülüyorum.
    Bunları steam konusuna yazmakta bir ilginç, indirimleri, fırsatları tartışmamız/paylaşmamız gereken yerde bile iş siyasete, ekonomiye gidiyor.

https://eksisozluk.com/dolar-artarken-isyerlerinin-son-durumu--5754648?a=popular

• quote:

Orijinalden alıntı: 3KuR_SaD3

Battlefield V için en uygun ön sipariş sitesi hangisi acaba?
    teşekkürler..
    Cdkeys var ama kefil olmam
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Benim de böyle şeyleri bu başlıkta tartışmak hoşuma gitmiyor ama maalesef bizleri bu konuda konuşacak duruma bu ekonomi yetirdi. İndirim ve fırsatları konuşalım diyeceğim ama baktığımız zaman doğru düzgün indirim yok veya daha önce nasıl indirimler varsa aynı şekilde indirimler var.

Bir de alacağımız adam gibi oyunları çoğumuz almışız. Alacak listemiz de yer alacak oyunlarda da adam gibi indirim yok. İsmi olan ve güzel indirimleri olan kimi oyunu insanlar önermiyor. Uzak durum filan diyorlar.
  • Herkese selamlar.

Bundan önce sisteme Garanti paracardımı (Mastercard amblemi var) kaydetmiştim. Sistemdeki kartımı değiştirmek istiyorum. İng nakit kart (maestro amblemi var) bilgilerini girdiğimde "Bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." hatası veriyor. Mastercard amblemi olmadığı için mi acaba? Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Son olarak İng kartıyla Maestro(yurtiçi) seçeneği ile ödeme yapabiliyorum ama o şekilde biraz uzun ve zor oluyor. Önceki kartım gibi sisteme kaydetmek istiyorum...
  • merhabalar pubg haricinde akşamları 3-4 arkadaş takılabileceğimiz oyun önerileriniz nelerdir ?
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Town of Salem
    Stick Fight
    Human Fall Flat
    Payday 2
    Left 4 Dead 2
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:18:20 >
  • STEAM

Tomb Raider GOTY -85% 8,24TL

Two Worlds II -70% 9,30TL
  • STEAM
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration -75% 22,25 TL
  • Rise of the Tomb Raider alsam mı almasam mı diye bakışacağım bir indirim haftası daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krystof

STEAM
    ...

mesaj silme niye yok . önceden vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 14 Ağustos 2018; 9:7:49 >
  • Listemdeki tüm oyunlar tek tek indirime giriyor, yapma Steam bunu.

Ek olarak takas konusunu bulamadım diye buraya yazıyorum. Shadow Warrior oyunu hesabımda gift olarak mevcut onun karşılığında ucuz bir oyun arıyorum Hacknet tarzında ya da onun fiyatına yakın eğlenceli oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krystof

STEAM
    1 ay sonra çıkacak serinin 3 oyununu da keşke uygun fiyata bulabilsek. Söyle 150 TL en azından bulabilsek güzel olurdu.

Baya sağlam ve güzel bir oyun geliyor gibi görünüyor. Bakalım 100 milyon yapım + 35 milyon reklam ve tanıtım maliyetine değmiş bir oyun mu çıkacak karşımıza göreceğiz.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Peki merak ettiğim bi nokta var . Oyunda bölümü geçmek için farklı yollar var mı yoksa yapımcıların belirlediği yolu mu bulmaya çalışıyoruz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

...

mesaj silme niye yok . önceden vardı.

Alıntıları Göster
    Bu bölüm den mesaj silmeyi nedense kaldırmışlar. O değil de alıntı yapmadan birine cevap yazınca eskiden kime cevap ve neye cevap yazıldığı belli olurdu ama son dönemde oda değişmiş. Forumda biri birine cevap yazınca sanki boşluğa bir şeyler yazmış gibi oluyor.

Bir yorum okuyorsun ve acaba bu kime ne ile alakalı cevap yazmış 2 saat anlamaya çalışıyorsun. Eskiden böyle değildi. Eski haline getirilse iyi olur.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece mobile versiyonda silinebiliyor diye biliyorum. Diğer konudan ben de muzdaribim. Kim kime cevap vermiş anlayamıyoruz ve bu uzun süredir böyle.

Edit: Şimdi denedim mobile versiyonda cevap kime verilmiş görebiliyorum ve silme işlemi yapılabiliyor. Ama "forum" uzantılı girdiğim zaman kim hangi mesaja cevap vermiş görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 14 Ağustos 2018; 14:18:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.