Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11116. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
349.514
Cevap
2.719
Favori
21.291.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 2600 a aldığım sistemim şuan 3800 lira acaba daha ne kadar artabilir diye merakla bekliyorum
  • Dolar kuru oyunlara yansırsa yedik ayvayı. Bankalar da dolar olmuş 7.75
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Korsan derken yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sea of thieves tarzı :D
    En bilindik Blackwake var 2 ay önce HB monthly vermişti hatta. En düşük GTX 660 istiyor ama sizin kartla muadil olduğu için bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

sniper elite 4 minimumda gtx660 istiyor. benim laptop gt 740m (x) yok herhalde oyunu oynayabilir miyim?
    ayrıca fiyat 14 tl, 2 ile 3 10 lira çözemedim. 4 mü kötü 2 ile 3 mü iyi? Birinden birini almak istiyorum hangisi veya hangilerini almalıyım ?
    740m se4 ü kaldırmaz
    3 ü en düşükte takılma olmadan oynarsın
    2 yi yüksekte oynarsın
    1 zaten çok eski bir oyun
    2 ile 3 ü al tavsiye ederim
  • bi de bilgisayarında olan steam achievement manager gönderebilir mi, sherlock holmes oyununda başarımlarda bug oldu
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Bu konularda pek bilgili değilim 650 m 660 gtx ile benzer seviyede mi ? Ona göre alıyım oyunu çünkü videolarda denk geliyorum oldukça hoşuma gitti oyun :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta 5 steam yaz indirimleri bitince normalde 60 dolar olan fiyatını 30 dolara indirmişlerdi. Türkiye satış fiyatını da 179 dan 169 tl ye çekmişlerdi. Amerikada 30 dolar olan ürün türkiye 35 dolara satılıyordu. Şu anda steamdb sitesinde 26 dolar gözüküyor türkiye fiyatı. İnvesting sitesinde kur 7,11 şuan da ve 169u 7,11e bölünce 23 dolar çıkıyor. Rockstar herhalde haftalar öncesinden doların tl karşısında artacağını kestirip fiyatları türkiye de düşürmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu yakında temsili olacak, konuya geleceğiz hep eski indirim anılarımızı anlatacağız. Gaben reisin para pul değilken bizi nasıl cezbettiğini...

İstemsizce bu gifi atasım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

En bilindik Blackwake var 2 ay önce HB monthly vermişti hatta. En düşük GTX 660 istiyor ama sizin kartla muadil olduğu için bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ben.

Alıntıları Göster
    Blackwake optimizasyon konusunda görebileceğiniz en kötü oyunlaran bir tanesi kesinlikle tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Bu konularda pek bilgili değilim 650 m 660 gtx ile benzer seviyede mi ? Ona göre alıyım oyunu çünkü videolarda denk geliyorum oldukça hoşuma gitti oyun :D
    Örnek olarak minimumda 760 yazan oyunları 850m ile rahatlıkla oynayabiliyorum ben. Muhtemelen çalışacaktır. Alın deneyin 2 saatten az oynadığınız sürece 15 gün geçmeden iade edebilirsiniz steamde.
  • Battlefield V için en uygun ön sipariş sitesi hangisi acaba?
    teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoM07

2'side hitap ediyor hocam. bir tane skinimi feda etsem 2 oyunu da alsam mı diye düşünüyom şimdi? ne dersiniz
    @Lord Bruce Wayne
    Al gitsin hocam o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam artık vergiyi en son mu ekliyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

Steam artık vergiyi en son mu ekliyor ?
    Hayır. Zaten mevcut fiyata ekli. Sizin bu yazınıza net cevap verebilmek için indirimde olan Dishonored oyununu aldım ve 7.24 TL herhangi bir sonradan kdv eklemedi. Kısaca mevcut fiyatlara zaten kdv ekli sonradan eklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 13 Ağustos 2018; 13:20:46 >
  • kaç sayfa ve gündür oyun fırsatı yazan oldumu...?
  • 40-50 tl arası oyunlarınızı 25 liraya size gönderebilirim. Ödeme sadece enpara detay pm
  • Çoğu yeni aaa oyun, mevcut kura göre fiyatlandırıldığı için, bu saatten sonra tek kalemiz steam'deki 2017 öncesi cıkmıs oyunlar. İndirimle en azından alınacak oluyorlar. 1.5 dolar olanlarsan bahsediyorum

Başka bir çözüm olarak aylık servis sistemi olur. Xbox game pass gibi. Ancak en az 1 sene sonra olur o şey. 1 seneye bakalım biz ne olacağız

2017 ekim ayında aldığım 3500'luk laptop'un değeri 6500-7000 oldu. 2 asgari ücret geçti üstünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 13 Ağustos 2018; 14:59:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 ne zaman indirime girer acaba bunun bilgisini veren en iyi site hangisi yardımcı olur musunuz
  • Sertandikici kullanıcısına yanıt
    büyük indirimlerde garanti girer onun dışında sık sık giriyor zaten
  • Shadow of tactics steamde indirime girmiş güzele benziyo fakat 30 tl fazla gibi geldi daha ucuza bulabiliceğim bi site var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.