Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: abgore , LuNCoR , FocSayn , nier , agms91 , nasaz Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Epic'in izleyeceği yerel fiyatlandırma politikasına bağlı olarak değişebilir bunun hakkında kimse kesin bir fikir belirtemez maalesef,ama şuan indirimde satılan fiyatları muhtemelen bir daha göremeyiz ayrıca firmaların aç gözlülüğü yüzünden Epic/Steam farketmez ancak bir raddeye kadar indirim uygulayabilirler

2.sorunuza gelirsek ilginizi çeken bedava oyunları alın fırsat sonuçta ama onun dışında oyun sayısını arttırmaktan başka faydası yok

Ayrıca kütüphane üzerinden sevmediğin bir oyunu kaldırabiliyorsun ben aldığım çoğu bedavayı kaldırdım çünkü aynı şekilde kütüphaneyi gereksizlerle doldurmak istemiyorum

Epic'ten alacağınız varsa alın zira steamda zaten ürünler devamlı indirime giriyor,ayın 15'nde Epic indirimi bitecek 25'nde ise Steam başlayacak ona göre kendinizi ayarlayıp sadece oynayacağınız oyunları alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Bilgi verdiğiniz için sağolun hocam Oyuncu bulmakta zorluk çekiyorsa hiç bulaşmayayım daha iyi

Alıntıları Göster
    Arkadaşta sorun var herhalde. Multiplayer modunu geçen hafta sorunsuz oynadım. Zombie ve blackout nasıl bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 5 Haziran 2019; 11:28:43 >
  • Van helsingler indirime girmis. 3 tane oyun var hangileri alinmali?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Van helsingler indirime girmis. 3 tane oyun var hangileri alinmali?
    Final Cut'u almanız yeterli hocam. Tüm oyunlar + dlcler + hd texture + bazı yenilikler olarak bir paket oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Tam yazmaya geliyordum. Patron çıldırdı. İndirim oranı %97. Fiyat hatası olduğu kesin gibi.https://store.steampowered.com/bundle/8133/Borderlands_The_Handsome_Collection/

Alıntıları Göster
    Fiyat hatası yoktur zaten bu ay örneğin ps plus ile bu paket ücretsiz verilecek. Yüksek ihtimal artık herkese erişmek istiyorlar o yüzden böyle

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Sizden önce LJ.23 isimli arkadaş da söyledi. Haklısınız. PS Plus olayından haberim yoktu. Zaten hata olsaydı çoktan düzeltilmiş olurdu. Geçen ay 35 lira civarına satmışlardı sanırım, hatta almaya yeltenip oynamam diye vazgeçmiştim. Bu fiyatı görünce belki yine oynamayacağım ama dayanamayıp aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 5 Haziran 2019; 12:14:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Final Cut'u almanız yeterli hocam. Tüm oyunlar + dlcler + hd texture + bazı yenilikler olarak bir paket oluyor.

Alıntıları Göster
    Final Cut'un içinde herşey varmı? Bende Final Cut var ama diğerlerinide almayı düşünüyordum yazdığınız iyi oldu bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Final Cut'un içinde herşey varmı? Bende Final Cut var ama diğerlerinide almayı düşünüyordum yazdığınız iyi oldu bilgi için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Death Trap olmayabilir hocam ondan tam emin değilim ama 1. 2. ve 3. oyunlar dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Arkadaşta sorun var herhalde. Multiplayer modunu geçen hafta sorunsuz oynadım. Zombie ve blackout nasıl bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Valla bilemiyorum sorun neydi. Çok uzun süre bekledim lobiye bir kişi geliyor gidiyor vs. hiç başlamadı. Her türlü oyun modunu denedim gene olmadı. İlk çıktığında hiç sorun yoktu mesela. Bastığım gibi oyun buluyordu veya lobi anında doluyordu.
  • Arkadaşlar selamlar. Kütüphanemde Incredible Adventures of Van Helsing Final Cut var. Ve bu seri yine indirime girmiş. 2 lira civarı fiyatı var. Ben bu final cut'ı ne zaman aldım bilmiyorum. Sanırım humble bundle'dan falan aldım. Merak ettiğim bu final cut 3 oyunu da içeriyor mu? Yoksa ilk oyunun tüm dlc'leri olan hali mi. Araştırdım fakat bulamadım bir bilgi. Yardımcı olur musunuz?
  • Arkadaşlar indirimler ne zaman başlıyor?
    Gta 5 = 160 TL şuan almalı mıyım indirimi mi beklemeliyim?
    En fazla ne kadara düşer indirimde 50 ye falan düşer mi?

• Yaz indirimini bekle hocam, 60a düşmüş minimum o fiyata düşmese bile 70-80 civarına düşer

• Beklemenizi tasfiye ederim. En az %50 indirim görüyor. Haziran' ın 20' si gibi indirimler başlayabilir. Takipte kalın.
  • Total war serisinin son çıkan oyunlarını hediye eden marka yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Borderlands koleksiyon iyiymiş durduk yere oyun aldırdı şimdi bana
  • Borderlands 2 GOTY Ed. var zaten bende Handssome paketi almam güzel olur mu yoksa gereksiz mi kalır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Frostpunk için kuponu olup kullanmayacak olan varsa gönderebilir mi?
  • borderlands güzel oyun mu fragmanına baktım ama hoşuma gitmedi hiç yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Valla bilemiyorum sorun neydi. Çok uzun süre bekledim lobiye bir kişi geliyor gidiyor vs. hiç başlamadı. Her türlü oyun modunu denedim gene olmadı. İlk çıktığında hiç sorun yoktu mesela. Bastığım gibi oyun buluyordu veya lobi anında doluyordu.

Alıntıları Göster
    Bende geçen hafta girdim oyun canlanmıştır diye direk oyun buldu Bugün tekrar bakıp mesaji editlerim.

Edit: Şu an denedim 5-20 saniye arasında buldu hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 5 Haziran 2019; 20:8:24 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.