Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , bilgennyk Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.569
Cevap
2.720
Favori
21.295.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zurrani

steam cuma günü left 4 dead oyununu bedava yapıyor, bi nevi cumaya özel tam erişimli demo.
    yanlış anlaşılmasın... bugün preload yani önyüklemeye açmış.
    oyunu kuruyorsunuz, erişim cuma günü aktif oluyor, oynuyorsunuz.
    cumartesi oyun tekrardan erişime kapatılıyor.
    kotasız bağlantı kullanan ve steamden nasıl merak edenlere,
    arkadaşına kurdurup beraber takılmak isteyenlere duyurulur.

oyunun defalarca patchlenmiş halini de bi kıyaslama şansı olur crackli kullananlar için.

Güncelliyorum, teşekkürler :).
  • Half-Life 2 Bitti
    Half-Life 2 Episode one Bitti
    Half-Life 2 Epispde two Bitmek üzere

eski half-life lazım bana şimdi
  • eski hl'yi kaç kere bitirdim hatırlamıyorum...
    keşke baştan sona doğru gitseydin ama olsun
    opposing force ve blue shifti de bitir hl'den sonra tavsiyem.
  • Opposing force geçen günlerde satın alıp bitirdim. hl ve blue shift var sırada.
  • Half Life: Source... bunu deneyin :) HL2 motoruyla HL1 :)
  • bizde sürekli hamachi takılıyoruz l4d
    malum orjinal almadık
  • Ya şu Garry's Mod'a da bir indirim patlatsalar 5$' falan olsa alacam, 10$ veresim gelmedi niyeyse ona
    Cod:4 de ilginçtir hala 50$, ona da bir indirim lazım artık, alacağımdan değil tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

Half Life: Source... bunu deneyin :) HL2 motoruyla HL1 :)

Tavsiyeniz için teşekkürler.
  • ve beklenen kampanya:
    LEFT 4 DEAD... 4 mayısa kadar 24$... kesinlikle parasını hak ediyor :)
  • geçen hafta diğer hesabıma 1 tane orange box almıştım şimdide Left 4 Dead in fiyatı düşmüş.Galiba bu haftada diğer hesabıma Left 4 Dead eklenecek gibi
  • evet... beklenen indirim geldi...
    left 4 dead %40 indirimle 40 dolar

quote:

Cod:4 de ilginçtir hala 50$, ona da bir indirim lazım artık, alacağımdan değil tabi

valve gerçekten ileri görüşlü bir firma...
    akıllılık yapıp oyunlarının üzerinden sene(ler) de geçse top seller listesinin başında tutabiliyor...
    cod4 50 dolar kalmaya devam etsin, dünyanın l4d kopyasını satacak valve...
    sizce hangisi kazanıyor,
    indirim yapan mı, oyunu unutuldu unutulacak, üstüne yenisi çıkmış, hala 50 dolara satan mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

evet... beklenen indirim geldi...
    left 4 dead %40 indirimle 40 dolar

quote:

valve gerçekten ileri görüşlü bir firma...
    akıllılık yapıp oyunlarının üzerinden sene(ler) de geçse top seller listesinin başında tutabiliyor...
    cod4 50 dolar kalmaya devam etsin, dünyanın l4d kopyasını satacak valve...
    sizce hangisi kazanıyor,
    indirim yapan mı, oyunu unutuldu unutulacak, üstüne yenisi çıkmış, hala 50 dolara satan mı?

23.40 $ fiyatta bir hata olmuş .

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Arkadaşlar merhaba yine ben, yine steam haftasonu indirimi. Bu haftasonu indirimdeki oyun Left 4 Dead.
    Eski fiyatı 49.99$ idi, sonra net fiyatı 39.99$'a çekildi, şimdi de bunun üstüne haftasonu kampanyası yapılıp fiyat 23.99$'a çekildi...

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Left 4 Dead hayranları bu kampanyayı kesinlikle kaçırmamalı.
    Tanıdığınız arkadaşlarınızla Left 4 Dead oynamanın zevki anlatılamaz, o co-op ruhu yetiyor zaten.

Hamachi ile veya non-steamlarda update rezilliği ile uğraşmadan rahat rahat oynayın diye...

Steam bugün ücretsiz deneme imkanı sunuyordu.
    Cuma günü indirin, deneyin, beğenirseniz bi de kampanyamızdan faydalanın diyorlar.

Zamanında bize bile denk gelmemişti bu fırsat.
    Orange Box kampanyasını kaçıranları dövmedik, niyeti olup da bunu almayanı valla sopayla kovalarız.

Ayrıntılı Bilgi : http://store.steampowered.com/app/500/

Not : Kredi kartı zorunluluğu nedeniyle steamdan alışveriş yapamayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

• Teşekkürler arkadaşlar oyun oynamaya zamanım olmadığı için Nvidia kullananlara bedava olanları indiriyorum.
  • Valla fazlasıyla iyi bir kampanya yaptılar tekrardan, kaçırmayın kesinlikle. Mesajla hatırlatanlara teşekkürler, başlık da güncellendi
  • Left 4 Dead indirimini kaçırmamanızı tavsiye ederim. Son derece keyifli bir oyun.

Steam Friends'den isteyenler ekleyebilir: epispectre

Kredi kartı konusunda da yardımcı olabilirim.
  • Online nasıl oynayacam yaw, l4d indirdim ama girmiyor serverlara?? daha doğrusu Server ları nasıl bulucam :S:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 1 Mayıs 2009; 12:48:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Online nasıl oynayacam yaw, l4d indirdim ama girmiyor serverlara?? daha doğrusu Server ları nasıl bulucam :S:S

Steam üzerinden satın aldıysan menü üzerinden lobi kurabilir/kurulu lobilere bağlanabilir veya sürmekte olan bir oyuna bağlanabilirsin.
  • Uzun zamandır L4D'i denemek istiyordum. Elimdeki korsan oyunu yükleyip steam üzerinden updatelerini yükledikten sonra bakayım nasıl bir oyunmuş. 8400g ekran kartı ile çalışır değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MâxeLL -- 1 Mayıs 2009; 13:14:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Uzun zamandır L4D'i denemek istiyordum. Elimdeki korsan oyunu yükleyip steam üzerinden updatelerini yükledikten sonra bakayım nasıl bir oyunmuş. 8400g ekran kartı ile çalışır değil mi?

Ben çalışacağını düşünüyorum, denemenizde yarar var ücretsiz deneme gününde :).
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.