Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Bahar Temizliği Etkinliği

10 Kayıtlı Üye, 21 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
232.052
Cevap
1.745
Favori
9.848.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Bahar Temizliği Etkinliği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      114 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Teen Titan

Steam yeni etkinlikler bul artık. Her dönem aynı şeyler; oyunlara gir, kuyruk keşfet, inceleme yaz...

Oyunda multiplayer var fakat ölüdür tahmin ediyorum. Şuanda ortalama 1000 kişi oynuyor oyunu. Bende dün senaryosuna başladım, güzel gidiyor.
      |
      |
      Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklı bir eleştiri. Kesinlikle katılıyorum.
      |
      |
      DepecheMod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DepecheMod Steam yeni etkinlikler bul artık. Her dönem aynı şeyler; oyunlara gir, kuyruk keşfet, inceleme yaz...
      Yeni bir oyun yap diye ekliyorum. Epic pazara kısmen yeni girmiş sayılsa da eksikleri olmasına rağmen Steam'e rakip olmaya başladı. Steam'in bi atak yapması lazım artık.
      |
      |

Orijinalden alıntı: DepecheMod Steam yeni etkinlikler bul artık. Her dönem aynı şeyler; oyunlara gir, kuyruk keşfet, inceleme yaz...
      Steam (Valve)in genel olarak yeni oyunlar yeni etkinlikler yeni şeyler yapması lazım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

pcde genelde daha az yükleme süreleri ssd olmasa bile. ama güçlü pc lazım tabi
      |
      |
      mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bilgennyk Steam (Valve)in genel olarak yeni oyunlar yeni etkinlikler yeni şeyler yapması lazım artık. Alıntıları Göster
      Gabe Newell başlarında varken zor. Adam açık açık söylüyor oyun yapmayacağız diye. Gabe Newell de ki ego sanırım başka kimsede yok. Half Life 3 yapsa manyak para kazanır farkında değil.

Ama acaba ilk iki oyunu yapan ekibi dağıttı da ondan mı oyunu yapamıyor.

Half Life 3 duyurulursa herkes çok hypelanır beklenti aşırı büyük olur ve oyun çıktığında beklentiyi %99 karşılayamayacakları için Gabe artık o işe girmek istemiyor bence. Sonuçta steam bildiğiniz borsaya döndü, HL3 çıkıp da beklentileri karşılamasa bile büyük değer kaybeder.
      HL3 çıkacağına yeni bir marka ile yeni bir oyun yaparım ben olsam.
      |
      |
      Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bilgennyk Half Life 3 duyurulursa herkes çok hypelanır beklenti aşırı büyük olur ve oyun çıktığında beklentiyi %99 karşılayamayacakları için Gabe artık o işe girmek istemiyor bence. Sonuçta steam bildiğiniz borsaya döndü, HL3 çıkıp da beklentileri karşılamasa bile büyük değer kaybeder.
      HL3 çıkacağına yeni bir marka ile yeni bir oyun yaparım ben olsam. Alıntıları Göster
      Dediğiniz gibi de yapılabilir ama acaba Gabe ve ekibi oyun yapımcı kadrosunu dağıtmış ise yani elinde oyun yapacak ekip yoksa diyede insan düşünmüyor değil. Sonuçta kaç yıldır oyun yapmıyorlar. Oyun yapacak ekip onca yıl boş durmak yerine başka firmalara geçiş de yapmış olabilirler.
      |
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      Arkadaşlar bilen var mı acaba, Heavy Rain 1 yıldan sonra Exlusive olmaktan çıkıp Steam'e mi gelecek, böyle bir söylenti duydum da.

Zannetmiyorum. Quantic Dream oyunları Epic exc. olarak kalır bence. Adamlar nasıl bir anlaşma yaptıysa PS exc. oyunlarını PC'ye getirdi. Darısı diğer PS exc. oyunlarının başına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Payne7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bülent ORTAÇGİL
    • Yüzbaşı
      365 Mesaj

quantic dream netease tarafından satın alındı epic anlaşmasa steame gelirdi
      |
      |
      -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.