Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan , Darksun80 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 20 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99829983998499859986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Portal 2, magicka, age of empires 2, how to survive, dirt 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam xl sürümü bu sitede de 35 lira gözüküyor mecbur steami bekleyeceğim yine

• Mortal Kombat X Premium 5 dolar + Kombat Pack 2 3.89 dolar alırsanız oyun XL oluyor 9 dolara gelmiş oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

call of duty 2 icin uygun key nerden bulurum?

Yanlışım yoksa eğer şöyle bir durum var cod 2 steam de multiplayer oynayamıyorsunuz. Böyle bir düşünceniz varsa araştırın derim .
  • Beyler pubg alicam steamda 69 lira ,Droyunda 49 lira ,Steam hesabimda 44 lira var.Ustune 25 lira eklemek yerine heralde droyundan nakit alip, steam bakiyesini ya tutucam yada key alip 1 hafta sonra nakite cevirecegim heralde bundan baska mantikli yol yok fikriniz varmi .?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

Yaz indirimleri ile ilgili herhangi bir bilgi var mı arkadaşlar?

23 haziranda basliyacak buyuk ihtimal

Daha varmış o zaman, teşekkürler hocam.
  • Beyler euro truck simulatör 2 yi alıyım mı? Birsürü pack var nasıl yapsak?

• Mortal kombat 9 daha güzel oynamadıysanız onu alın MKX yerine. Ben hiç sevemedim 10'u.

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    ilk sadece ets2 yi al. sonradan oyuna alıştıkça ve indirim yakaladıkça ek paketleri alırsın. Temel ek paketler kendini fiyat anlamında belli ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Ya birgün steam komple çökerse iflas ederse kapanıp giderse bizim bu kadar oyunumuz emeğimiz servetimiz ne olacak zararımızı kim karşılayacak hiç düşündünüz mü

Benim ara sıra böyle aklıma geliyor

Böyle bir platform asla kapanmaz. Oldu da Valve battı diyelim. Valve ı yada Steam i satın alıp devam ettirecek bir firma her zaman olur.

• Arkadaşlsçar bu PUBG nasıl bir oyun. Valla arkadaşlarıöım zoruyla gittim H1Z1 aldım, Rust aldım doğru düzgün hiç birini oynamadım. Sonra aklım başıma geldi anladımki sürekli bir survival early acces moda oluyor ve oyun daha düzelmeden hemen modası geçiyor. Bi ara The Culling ve Dead by daylight falan da vardı, almadım modasıda geçti galiba. Bu PUBG da öyle bir oyun mu?

• Yaz indirimlerinde GTA V ten artık bi %75 bekliyorum ki olmassa yinede alıcam ama oyun kaç yıl oldu hala 89 lira :)

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Arkadaşlsçar bu PUBG nasıl bir oyun. Valla arkadaşlarıöım zoruyla gittim H1Z1 aldım, Rust aldım doğru düzgün hiç birini oynamadım. Sonra aklım başıma geldi anladımki sürekli bir survival early acces moda oluyor ve oyun daha düzelmeden hemen modası geçiyor. Bi ara The Culling ve Dead by daylight falan da vardı, almadım modasıda geçti galiba. Bu PUBG da öyle bir oyun mu?

Dün droyun dan 49 tl ye almış bulundum. hemen girdim. notebook umda 960m var. optimiasyon o kadar kötüydü ki rahatça loot yapamadım sonra grafik ayarlarını alabileceğim en düşük seviyeye aldım. Böylece güzel oldu. temel mantık loot yap adam görünce vur :) ama oyun sonlarına doğru 15 ile 30 kişi kalınca çok daha dikkatli olman gerekiyor. misal, açık alanda güvenli bölgeye gitmeye çalışıyordum, arkadaşımızın biri sniper ile tekledi. güzel yere konumlanıp iyide loot yaparsan kazanma şansın baya oluyo. peki tavsiye edermiyim? bana fiyatı fazla gibi geldi ama bu oyun türünü seviyorsanız diğer oyunlardan daha iyi ve popüler olduğunu söyleyebilirim.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam akşam alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Arkadaşlsçar bu PUBG nasıl bir oyun. Valla arkadaşlarıöım zoruyla gittim H1Z1 aldım, Rust aldım doğru düzgün hiç birini oynamadım. Sonra aklım başıma geldi anladımki sürekli bir survival early acces moda oluyor ve oyun daha düzelmeden hemen modası geçiyor. Bi ara The Culling ve Dead by daylight falan da vardı, almadım modasıda geçti galiba. Bu PUBG da öyle bir oyun mu?

Dün droyun dan 49 tl ye almış bulundum. hemen girdim. notebook umda 960m var. optimiasyon o kadar kötüydü ki rahatça loot yapamadım sonra grafik ayarlarını alabileceğim en düşük seviyeye aldım. Böylece güzel oldu. temel mantık loot yap adam görünce vur :) ama oyun sonlarına doğru 15 ile 30 kişi kalınca çok daha dikkatli olman gerekiyor. misal, açık alanda güvenli bölgeye gitmeye çalışıyordum, arkadaşımızın biri sniper ile tekledi. güzel yere konumlanıp iyide loot yaparsan kazanma şansın baya oluyo. peki tavsiye edermiyim? bana fiyatı fazla gibi geldi ama bu oyun türünü seviyorsanız diğer oyunlardan daha iyi ve popüler olduğunu söyleyebilirim.

Vuruş hissi ve silahlar nasil. H1z1 in çok kotuydu. Adam vurulmuyordu, vrusan anlamiyordun falan cok kotuydu.

• keremec kullanıcısına yanıt
    vuruş hissi yeterince tatmin edici, sıktıkça sıkasınız geliyor :D , silah çeşitliliği gayet iyi şu ana kadar gördüğüm her tipte birçok silah var. Ayriyeten silahları geliştirmek de bir o kadar önemli. silahlara 3 ile 5 arası eklenti takabiliyorsunuz ki bu da çeşitliliği ve loot yapmanın önemini artırıyor.
  • @smd @Hakimichi-kun yanlış hatırlıyormuşum pardon
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Project Cars Voidu da 19TL suan.

Playstore da goty si 19 TL ye satılmıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk yapımı Fabric 4,50'a inmiş, aldım ben

http://store.steampowered.com/app/489660/Fabric/
  • 
Sayfa: önceki 99829983998499859986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.