Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CounTRy678 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (4 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99769977997899799980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 50 tl steam bakiyem var bunu nakite çevirmek istiyorum gift şeklinde oyun olur cs go skin olur daha ucuz fiyata yollayabilirim ilgilenen varsa mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yazın bile indirime girmez

Peki çok teşekkür ederim. Alayım o halde.

• Bundlestar da 1 dolara 26 oyunluk paket var kart düşürmek isteyenler için. Blacksmith HD var içinde bi de eğlenceli oyun karşılıklı falan oynanabiliyor.
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Bundlestar bu 1$'lık paketleri epey bi satışa sunmaya başladı. Her birisini takip edenler dikkat etsin. Çünkü bende 8 9 tane oyun varmış bu son paketteki. Yani bundlestar müdavimleri için bu 26 oyun değil 15 16 oyun barındırıyor. Umarım yeni bundlelarda farklı oyunlar da eklerler. Çünkü bu gidişle yelpaze epey daralacak ve 25+ oyun beklerken 5 tane oyun falan almış olacağız.
  • Pubg alacaklara... Ben bu oyunun indirime dahi gireceğini düşünmüyorum özellikle yazın ama indirime girse bile %20'den fazla almaz bu da 14₺'lik bir düşüş oluyor yani 69 liradan 55 liraya düşer. Dr oyunda şuan 49₺ daha da ucuza bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 26 Nisan 2017; 13:5:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dutluğa dönmüş ortalık.
  • Korsan konusunu birakin arkadaslar, deleted userdan bıktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: RapX

Öncelikle teşekkürler bütün kodlar çalışıyor.

Fakat bu lisanlar yasal mıdır, yani şirketteki pclerde de kullanabilir miyim ? Yoksa sadece kişisel kullanım için midir ?

Merhaba, kodların yasal olup olmadıklarını bilmiyorum zira bunlar sitelerde paylaşılan global keyler.
    Durum çok kritikse IObit'e mail atarak legalliğini sorgulayabilirsin.http://www.iobit.com/en/contact.php
  • Dostlar konuya benden önce zaten müdahale edilmiş. Kalan mesajları da ben temizledim.
    Lütfen tartışma mesajlarından vazgeçip konun işleyişine yönelik mesajlar atmaya gayret gösterelim.
  • deleted user karıştırmış ortalığı gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: feed your head

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yazın bile indirime girmez

Peki çok teşekkür ederim. Alayım o halde.

yazi birak yilbasindada girmez hatta artabilir oyun cok tuttu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya kaçırdığımız bir fırsat var mı diye bakınıyoruz. Konuyu saptirip sacma sapan kavga ediyorsunuz. Canınız okadar tartışmak istiyorsa konu acın orada tartışın konuyu kirletmeyin lütfen.

• Ets2 bu sene indirime girmicek herhalde

• Haziranda kesin girerde haftaortası hafta sonu indiriminde belli olmaz

• arkadaşlar VPN ile overwatch almak istiyorum en ucuz nerede var nasıl yapılcak kısaca özetleyecek birisi var mı ayrıca bu işlemin bir banı sakıncası var mı
  • Commandos Pack Satın Alın
    4 ürün içerir: Commandos 2: Men of Courage, Commandos 3: Destination Berlin, Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty

Eski ama zevkli bir oyuna benziyor 3.60 TL
    almalımıyım sizce yoksa gereksizmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetman

8 Game Pack $0.50 (Hepsinde koleksiyon kartı mevcut.)

Bu siteyi daha önce duymadım çalıntı keyler falan değildir demi yav sonra ansızın steamde yazı çıkıyor.

• Satan site GMG, onlardada yamuk olursa kime güvenelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 26 Nisan 2017; 18:13:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Satan site GMG, onlardada yamuk olursa kime güvenelim

Get Deal a tıklayınca gmg ye yönlendiriyomuş hiç bakmadım.Direk verilen linke bakıp yazdım buraya
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Dr oyundan alın vpnle aynı paraya geliyor

• 
Sayfa: önceki 99769977997899799980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.