Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , SelimmDD , isotam35 , Anqe Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (3 Mobil) - 22 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99759976997799789979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 8 Game Pack $0.50 (Hepsinde koleksiyon kartı mevcut.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetman -- 26 Nisan 2017; 19:27:3 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
  • Activision'dan devrim niteliğinde hareket DLCeption.Adamlar DLC niteliğinde verdikleri Modern Warfare Remastered için DLC yayınladılar,DLC'nin içeriği ise Modern Warfare'de bulunan 4 harita.

http://store.steampowered.com/app/393080

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    O zaman "Tekrarlanan ürün kodu" tarzı bir hata verirdi yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Activision'dan devrim niteliğinde hareket DLCeption.Adamlar DLC niteliğinde verdikleri Modern Warfare Remastered için DLC yayınladılar,DLC'nin içeriği ise Modern Warfare'de bulunan 4 harita.

http://store.steampowered.com/app/393080

/>

orjinal oyunda zaten olması gereken içeriği 45 tl'ye satıyor adamlar

• Steam çöktü
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    %29 olumlu yorum bu firma nasıl batmıyor anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

%29 olumlu yorum bu firma nasıl batmıyor anlamıyorum

Olumsuz yorumların sebebi oyunun kötü olması değil,Modern Warfare Remastered'a DLC gelmiş olması bir nevi tepki amaçlı o inceleme puanı.
  • https://arstechnica.com/gaming/2017/04/ars-and-gog-two-great-tastes-that-go-great-together/

Witcher 1 için gog keyi veriyor arkadaşlar küçük kutucağa mail yazın gelen linke tıklayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman™: Arkham Origins'in DLC'leri için season pass almaya değer mi? Oyunla aynı fiyat.
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın kaptım bir adet. Almayı düşünüyordum zaten iyi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler bütün kodlar çalışıyor.

Fakat bu lisanlar yasal mıdır, yani şirketteki pclerde de kullanabilir miyim ? Yoksa sadece kişisel kullanım için midir ?
  • Arkadaşlar Conan Exiles almak istiyorum bnaa indirimli bir şekilde satacak varsa pm atsın lütfen
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    steamde 2 saat iade hakki var. steamden alabilirdin. Begendiginde arkadaslarina yine tavsiye ederdin, begenmediysen iade edebilirdin. Ayni kapiya cikardi ama biri legal biri illegal(hirsizlik)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardonda açık dünya keşfetme oyununda 2 saatte neyi tecrübe ediceksin ? O kadar kompleks bir konuda tek platformun 2 saatlik iade etme teziyle çürütmeye çalışmanın dünyanın yuvarlaklığını uzaya niye düşmüyoruz teziyle çürütmeye çalısmaktan farkı yok. Komik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

https://arstechnica.com/gaming/2017/04/ars-and-gog-two-great-tastes-that-go-great-together/

Witcher 1 için gog keyi veriyor arkadaşlar küçük kutucağa mail yazın gelen linke tıklayın

steame ekleyemiyor muyuz?
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hayır gog hesabına ekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Batman™: Arkham Origins'in DLC'leri için season pass almaya değer mi? Oyunla aynı fiyat.

Cold, Cold Heart hariç değdiğini düşünmüyorum.

• Arkadaşlar yakın zamanda(1 ay gibi) PUBG nin steam de indirime girme ihtimali var mıdır? İlgilenenler ne düşünüyo. Bi yerde 49 tl ye vardı, düşse bile ondan daha aşağıya düşmez mi acaba. Teşekkürler.

• feed your head kullanıcısına yanıt
    yazın bile indirime girmez
  • 
Sayfa: önceki 99759976997799789979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.