Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9970. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.067
Cevap
2.712
Favori
21.225.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99689969997099719972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    3 senelik kullanıcıyım paskalya indirimi görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

Paskalya ne zaman

paskalya nisan ayında kutlanmıyormuydu zaten. olsa bile gecmistir

• quote:

Paskalya ne zaman

çok şaşıracaksın ama 2 adımda cevabını öğrenebilirsin.

ek olarak:

http://bfy.tw/BOiU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Önyargılı yaklaştığınızı düşünüyorum. Kendisi öyle bir insan değil. Türkiye'de bildiğiniz çoğu editör , şaklaban youtuber tipler falan portakalda vitaminken adam editörlük yapıyordu. Oynayamam dediyse gerçekten samimiyetindendir takipçi ve hayran kasmaya ihtiyaç duyacak noktayı yıllar evvel aştı. Ki oyun ele aldığı konu itibariyle çoğu insanın midesinin kaldırabileceği bir noktada değil. Siz Sinan Akkol'u tanımıyorsunuz sanırım.

Level döneminden beri dergi okur takip ederim. Kendisine bir lafım Yok. Bu açıklamalar ve oyuna tepki boş geliyor. Bu piyasa içerisinde böyle boş işlere gerek Yok sadece. İyiliği kötülüğünü bilmem. Yaptığı şeyin boş iş olduğunu söylüyorum.

Sinan Akkol'u ben de çocukluğumdan beri takip ederdim. Severdim ve bilinçli bir insan olduğunu düşünürdüm. Ta ki LGBT bireyleri hakkında Facebook'ta saygısızca bir gönderiyi beğenmesine kadar. Bu kadar teknoloji ile içli dışlı bir insanın, diğer insanların yaşamlarına en ufak tahammülü olmaması beni hem şaşırtmıştı hem üzmüştü. Bir daha da ne takip ettim ne videolarini izledim. Onun da umrunda değildir tabi ki de.

• Saints row 2 kampanyasını kaçırdım tekrar bedava olur mu?

• WBC kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun cevabınız için. Şimdi biraz kafama oturdu söylediklerinizi dikkate alacağım.

• choyrn kullanıcısına yanıt
    Yakın zaman için konuşamam gerekirse, imkansız.
  • merhaba arkadaşlar battlegrounds almayı düşünüyorum şu anda bildiğiniz üzere fiyatı steamda 69 TL yakın zamanda fiyatının düşme ihtimali var mı sizce başka bir yerden 49 TL ye buldum ama gift olarak sattıkları için güven vermedi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 24 Nisan 2017; 17:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konun

merhaba arkadaşlar battlegrounds almayı düşünüyorum şu anda bildiğiniz üzere fiyatı steamda 69 TL yakın zamanda fiyatının düşme ihtimali var mı sizce başka bir yerden 49 TL ye buldum ama gift olarak sattıkları için güven vermedi bana

Buldugunuz site droyunsa guvenli sitedir forumda baya kisi almisti oradan

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: konun

merhaba arkadaşlar battlegrounds almayı düşünüyorum şu anda bildiğiniz üzere fiyatı steamda 69 TL yakın zamanda fiyatının düşme ihtimali var mı sizce başka bir yerden 49 TL ye buldum ama gift olarak sattıkları için güven vermedi bana

Buldugunuz site droyunsa guvenli sitedir forumda baya kisi almisti oradan

evet hocam dr oyun gift olması şüphe veriyor bana ilerde bir sıkıntı olmasın kendi steam hesaplarından hediye olarak gönderiyorlarmış steam hesaplarına bir şey olursa yada firmaya oyunun bende kalacağının garantisi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 24 Nisan 2017; 17:32:22 >
  • konun kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz hocam. Gift bile olsa senin olan senindir. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Önyargılı yaklaştığınızı düşünüyorum. Kendisi öyle bir insan değil. Türkiye'de bildiğiniz çoğu editör , şaklaban youtuber tipler falan portakalda vitaminken adam editörlük yapıyordu. Oynayamam dediyse gerçekten samimiyetindendir takipçi ve hayran kasmaya ihtiyaç duyacak noktayı yıllar evvel aştı. Ki oyun ele aldığı konu itibariyle çoğu insanın midesinin kaldırabileceği bir noktada değil. Siz Sinan Akkol'u tanımıyorsunuz sanırım.

Level döneminden beri dergi okur takip ederim. Kendisine bir lafım Yok. Bu açıklamalar ve oyuna tepki boş geliyor. Bu piyasa içerisinde böyle boş işlere gerek Yok sadece. İyiliği kötülüğünü bilmem. Yaptığı şeyin boş iş olduğunu söylüyorum.

Sinan Akkol'u ben de çocukluğumdan beri takip ederdim. Severdim ve bilinçli bir insan olduğunu düşünürdüm. Ta ki LGBT bireyleri hakkında Facebook'ta saygısızca bir gönderiyi beğenmesine kadar. Bu kadar teknoloji ile içli dışlı bir insanın, diğer insanların yaşamlarına en ufak tahammülü olmaması beni hem şaşırtmıştı hem üzmüştü. Bir daha da ne takip ettim ne videolarini izledim. Onun da umrunda değildir tabi ki de.

Sevmemek için başka bir sebep.

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Paskalya ne zaman

ek olarak:

Vurma

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Paskalya ne zaman

ek olarak:

ovvv çok sert
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    25 tanesinde kart var gayet güzel kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

1Dolar 26 oyun
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-forever-bundle

Her bir oyuna ayrı key mi veriyor yoksa 26 oyun için 1 tane mi?
  • BABASCARFACE kullanıcısına yanıt
    Kartların değeri 5-6 kuruş mu acaba? Rozet yapacaktım güzel olur açıkçası.

• qwerty3840 Q kullanıcısına yanıt
    ayrı
  • 
Sayfa: önceki 99689969997099719972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.