Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lynex , ultrAslan187 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99609961996299639964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Steam'de Saints Row oyunlarına sahipseniz GOG Connect aracılığıyla oyunlarınızı GOG hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu teklif kısa bir süre için geçerli olacak.

https://www.gog.com/connect

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Nisan 2017; 1:17:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Ücretsiz saints row 2

http://store.steampowered.com/app/9480/

Yeni sayfaya alıntılamakta yarar var. Hesabınıza direkt ekleniyor. Oyunu kurmanız gerekmiyor sahiplik için. Tek tık ve oyun kütüphanenizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Assetto Corsa'nın fiyatı iyiymiş. Oyunda Xbox Gamepad desteği var mı? Butonlar Xbox tuşları olarak görünüyor mu?

Var hocam ben Xbox 360 gamepad ile oynuyorum, bir özelliğe tuş atadığınız zaman (elfreni gibi) X,Y,A,B olarak görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fubel

Peki sistem özellikleri ne

gtx 1080, i5 2500k, 8gb ram
  • i3 6100+gtx 1050 ti+8gb ram pubg de kaç fps alırım hangi ayarlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

DMC Devil May Cry , DLC'lerini almaya gerek var mı ? Sadece kozmetik mi ? Yoksa işe yarar DLC var mı ?

Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geforce 940MX ile deneyen var mı PUBG? 7.Nesil i5 8GB Ram mevcut? 940M ile deneyen görmedim ondan sorma ihtiyacı hissettim.
  • The Shield kullanıcısına yanıt
    ort 30 fps low-med
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Şehir dışı çimlik alanlarda ise öncekinin yarısını.
    Son yamada çimler belirli bir kalite altına çekilmiyor artık, bir yönden iyi olmuş ama.
  • Hocam 7 days to die oldukça hoş bir oyun ama biraz arkadaş ortamı lazım yani solo girip oynayım diyince biraz sıkıyor ama 1-2 arkadaşınız varsa oyun tadından yenmez, h1z1 e benzer yazmışsınız pubg yi deneyebilirsiniz ben oynamadım ama kim alıp oynadıysa ortak bir yorumu var pubg>h1z1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fubel -- 21 Nisan 2017; 3:52:53 >
  • Oldu olacak konuyu "Player Unknown Battlegrounds ANA KONU" diye değiştirelim. Arkadaşlar konunun ismi "Steam ve Dijital Oyun Fırsatları". Buna uygun paylaşımda bulunalım lütfen. PUBG çıktığından beri konuya atılan mesajların yarısından çoğu sistemim pubg kaldırır mı, oyun ne zaman indirime girer. Lütfen konu yöneticisi arkadaşlar bir el atsın şu işe

Edit:"İnsanlar Pubg fırsatı kolluyor konuyla alakalı işte" diyecek arkadaş için; 20 gün içinde, sadece tek bir platforma (Pc) çıkmasına rağmen, 1 milyondan fazla satış rakamına ulaşan bir oyunun indirim alıp almayacağını tahmin etmek çok zor değil, satışlar ciddi oranda düşmeye başlamadan steam üzerinde kuruş indirim olmayacak bu oyuna.

Pubg ile ilgilenen arkadaşlar da konunun önceki sayfalarında rahatlıkla bilgi arayabilir, oyunun şuan en ucuz nereden temin edileceği bilgisine ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 21 Nisan 2017; 4:25:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Fubel

Peki sistem özellikleri ne

gtx 1080, i5 2500k, 8gb ram

O işlemci 1080i besliyor mu

• quote:

quote:

DMC Devil May Cry , DLC'lerini almaya gerek var mı ? Sadece kozmetik mi ? Yoksa işe yarar DLC var mı ?

Güncel

Hocam Vergil's Downfall var bir tek, ek bir hikayeyi anlatıyor isminden de anlıycağınız üzere ancak öyle uzun sürmüyor oyun. Diğerleri kozmetik ve oyun modu şeklinde.

İndirim zamanı alabilirsiniz Vergil ile de oynamak isterseniz oyunu. Ancak şu anki fiyatıyla almanızı önermem.
  • The Shield kullanıcısına yanıt
    i5 4200u 8gb ram 4gb 840m ekran karti son gelen guncelleme ile low ayarlarda 30 fps aliyorum. rahatlikla oynarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Gwynbleidd -- 21 Nisan 2017; 9:40:6 >
  • Steam cüzdan kampanyası olan bir yer biliyor musunuz ? Eskiden Enpara vardı şimdi oda yok baya sıkıntı oluyor Steam'e para eklemek kampanyasız :)
  • gamer777 kullanıcısına yanıt
    hayır. i7 7700k'lı yeni sistem toplamıştım zaten ama işlemcimde sorun çıkınca eski sisteme taktım ekran kartını. PUBG ana menüde bile overclocklu olmasına rağmen işlemci kullanımı %100 darboğazın kralı var i5 2500kda. Ama önceki kartım olan gtx970 ile darboğaz olmuyordu çoğu oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Benim anlattığım sistemle aynı sayılır hocam kart seti karşılığı Cs go kasa anahtarı veriyoruz anladığım kadarıyla ekstra olarak rozet basmadan gelen kupon arkaplan gibi eşyaları da veriyor dediğin site. Ancak 12 sete 1 tane anahtar istiyor bu da pahalı geldi bana. Normalde 18:1 - 20:1 arası oluyor takas konularında.

Hocam attığınız 2.linkteki profile baktım da şimdi bu bana 18 set yollarken bendeki oyunlara göre mi yoksa rastegele mi yolluyor? Bende olmayan bir oyunun rozetini işleyemiyorum diye biliyorum.

• Eugnie kullanıcısına yanıt
    Sen de olmayan oyunların rozetini de işleyebilirsin ayriyeten, bot yanlış bilmiyorsam ya senin işlediğin rozetleri hesaplayıp işlediğin rozete ilişkin seti atmıyor ya da kod yardımıyla istediğin oyunun setini alabiliyorsun. Atıyorum bir oyunu 5 kere işlemişsin o oyunun setini sana atmıyor bot.

• Arkadaşlar önümüzde ne zaman indirim kampanyası olacak ufukta bahar indirimi falan bir şeyler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Arkadaşlar önümüzde ne zaman indirim kampanyası olacak ufukta bahar indirimi falan bir şeyler var mı?

http://whenisthenextsteamsale.com/

22 Haziran diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 99609961996299639964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.