Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe , altunuz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 40 Misafir (1 Mobil) - 39 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99289929993099319932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadow Tactics nasıl? Türe çok aşina değilim ama yorumlar iyi oyun hakkında.
  • ne zmndır steam de hoşuma giden birşeyler denk gelmedi :S
  • Dün dayanamayıp playerunknows battlegroundu 69tl ye satın aldım steamdan, yorumlar çok olumluydu umarım pişman etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Dün dayanamayıp playerunknows battlegroundu 69tl ye satın aldım steamdan, yorumlar çok olumluydu umarım pişman etmez

Biz de 3-4 gün önce aldık steamdan 5 kişi , oyundan pişman olmayacaksınız buna garanti verebilirim

• demosu var indirip deneyebilirsin benim çok hoşuma gitti indirim dönemi mutlaka alacam oyunla ilgili tek sıkıntı 13 bölümden oluşması biraz kısa ama tekrar edilebilirliği yüksek bir oyun bunun dışında karakterler arası diyaloglar güzel mekanikler başarılı oyunda her şey olması gerektiği gibi
  • Arkadaşıma hediye ettigim R6 sige pc kaldırmayınca dün iade ettik. Şuan steam de 65 tl bakiyem var. Acilen bunu harcamam lazım 😬

• bu terraria yı uygun alabileceğim bir yer var mı
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    pubg gayet güzel o dediğiniz miktara
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer777

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Dün dayanamayıp playerunknows battlegroundu 69tl ye satın aldım steamdan, yorumlar çok olumluydu umarım pişman etmez

Biz de 3-4 gün önce aldık steamdan 5 kişi , oyundan pişman olmayacaksınız buna garanti verebilirim

Oyun başına ortalama ne kadar kota tüketiyor acaba ? Mobil internetle oynanır mı ?
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Hocam natural disasters için ttnet playstore da takip edin ben oradan almıştım 7 liraya düşmüştü bi ara tekrar düşer mi bilmem

• d41mon kullanıcısına yanıt
    http://steamcommunity.com/id/amudakalkantospa/recommended/427520/ Bu arkadaşın yorumunda yazıyor indirim alıp almayacağı.

Bu arada oyunu istatistiksel olarak incelemeden önce şunu belirtmeliyim ki ne yazık ki oyun indirime girmeyecek. Evet hiç bir indirim döneminde indirim almayacak çünkü geliştiriciler bunu her fırsatta yinelemekteler. Nedeni ise Factorio daha Steam'e gelmeden önce oyunun kendi adına açılmış olan sitesinde tam 110,000 kopya satmış. (20 dolardan)

Şu an için Steam verileri ise ;

Sahipleri: 443,481 - 476,931
    Oyuncu toplam: 426,732 - 459,556 (96.29%)
    Son iki hafta içinde oyuncular: 105,993 - 122,675 (24.84%)
    Ortalama kullanım süresi: 40 saat, 38 dakika
    Son iki haftada ortalama kullanım süresi: 13 saat, 37 dakika

Adamlar hiç bir indirim yapmadan yarım milyona yakın satıyorlar ve oynayan kitlesi ise %96. Yani oyunu alan 100 kişiden 96'sı oyunu oynamaya başlıyor. ( kütüphanede koleksiyen olsun diye bekleten %4'lük kesim var.)

------------------------------------------------

Ben geçen sene aldım almadan önce demosunu oynadım çok da hoşuma gitmişti. Taşımacılık, lojistik falan benim alanım olduğu için ilgimi çekmişti ama oyun uzun ve karışık. Tek başına oynanması biraz imkansız gibi. Ben petrol çıkarmaya çalışıyordum o berbat çeviri yüzünden anlamayıp silmiştim oyunu. Tekrar oynamaya hevesim olsa oynarım belki bilmiyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 9 Nisan 2017; 11:57:13 >

• http://store.steampowered.com/app/533200/?snr=1_4_4__100

şu oyunu gören oldu mu açık betadaymış zevkli birşeye benziyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Eğlenceli olduğu bariz ama çok fazla renkli ekran. Hoşuma gitmiyor bu renk cümbüşü. Nedense eğlenceli oyunlarda hep böyle zengin renk içeriğini tercih ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Eğlenceli olduğu bariz ama çok fazla renkli ekran. Hoşuma gitmiyor bu renk cümbüşü. Nedense eğlenceli oyunlarda hep böyle zengin renk içeriğini tercih ediyorlar.

E eglenceli olsun diye battlefield gibi mavi filtreli oyun soguk olur misal.
  • Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    Canım sen de vur dedik öldürdün Tadında yapsınlar istiyorum sadece. Renk krizine sokuyorlar adamı.
  • forumda bazi arkadaslar gift seklinde satiyorlar, 2 hafta once birisinden almistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 9 Nisan 2017; 14:10:33 >
  • Şu Steam'e artık güncelleme olarak kendi arkaplanını oluşturma özelliği gelse keşke. Ya tamam şuan belli oturmuş bir düzen var rozet işliyorsun ondan çıkıyor backgroundlar,bunun pazarı var takası var ama ne bileyim 20 TL verelim kendi arkaplanımızı oluşturma imkanı verilsin bizlere. Zevkler ve renkler tartışılır tabi ki ama saysak 200 tane güzel diyebileceğimiz arkaplan zar zor çıkar Steamden bence. Onların da fiyatları çok yüksek. Hele Steam de olan arkaplanların netlikleri berbat bana kalırsa.

Şahsi fikrim bunun olması neredeyse imkansıza yakın ama gerçekten böyle bir şey olsa çok güzel profiller görebiliriz Steamde.
  • İnanılmaz bi pazar piyasası var arkaplanların bile. Keşke dediğiniz gibi olsaydı, ama imkansız. Gaben kendi ayağına sıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

İnanılmaz bi pazar piyasası var arkaplanların bile. Keşke dediğiniz gibi olsaydı, ama imkansız. Gaben kendi ayağına sıkmaz.

Yok farkındayım zaten. Sadece 2-3 senedir bu istek içimde kaldı. Hani biz kendi kişiğimize göre veya sevdiğimiz şeylere göre değilde arkaplanda seçeceğimiz şeye göre profil düzenliyormuşuz gibi oluyor bazen. Çünkü bir uyum olmazsa vitrinler ve arkaplan arasında çok çok kötü gözüküyor bu sefer.
  • Haklısınız. Örnek için aşağıdan profilime bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 99289929993099319932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.