Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9903. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 33 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.044
Cevap
2.712
Favori
21.223.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99019902990399049905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saintroyo

singularity güzeldir bayağı.

tesekkür ederim yorum için birde daha once hiç oynamadım fakat videoları felan cok hosuma gitti bu The Witcher hakkında ne dusunuyor sunuz 1-2 mi almalıyım yoksa The Witcher Trilogy daha mı mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Jalynfein

Stronghold Crusader 2
    $49.99 $4.99
    Stronghold Crusader HD Stronghold Crusader HD
    $9.99 $2.49

Bir de Singularity 12.25 TL

şu 3 oyunu alasım var tavsiye eder misiniz?

FPS seviyorsan, hele hele Wolfenstein serisini seviyorsan, Singularity'i öneririm. Günümüz AAA FPS'lerine göre daha lineer ve basit yapılı gelecektir; ama oldukça zevklidir.

wolfenstein cok eskiden oynamıstım guzeldi hosuma gitmisti bunun videolarındada ona benzer bi hava sezdim ama oynayan arkadaşlarada sorayım dedim ..
    tesekkür ederim yorumun için
  • witcher serisinin hepsi var bende. witcher ilk oyununu 80 küsur saat oynadım, resmen doyamadım oynamaya. çok beğendim ki geçen sene oynadım oyunu ilk çıktığı zamanlarda değil. ona rağemn ben çok beğendim. dövüş dinamikleri biraz farklı gelecektir ilk oynamada ama daha sonra alışılıyor.
    2. oyunu da güzeldi ama bende ilk oyunun yerini tutmadı diyebilirim. elbette bu herkeste aynı olmayabilir. tam tersini de düşünen olacaktır.

3. oyunu bende olmasına rağmen oynamak nasip olmadı ekran kartından dolayı. ama beğenenler had safhada.

ayrıca singularity için yorum yazarken wolfestein ı ben de yazacaktım çok abartı olur dedim ama @teoska da yazmış, demek ki aynı düşünüyoruz. singularity de alınmalı mutlaka.
  • Stronghold Crusader HD

AoE tarzı güzel bir oyun, Çocukken fazlaca oynardım :) Tavsiye ederim ama Stronghold Crusader 2 o kadar iyi değil fakat yine de almak istersen $5'a değmemekle beraber forumda "key" olarak satan bulabilirsin.
  • quote:

witcher serisinin hepsi var bende. witcher ilk oyununu 80 küsur saat oynadım, resmen doyamadım oynamaya. çok beğendim ki geçen sene oynadım oyunu ilk çıktığı zamanlarda değil. ona rağemn ben çok beğendim. dövüş dinamikleri biraz farklı gelecektir ilk oynamada ama daha sonra alışılıyor.
    2. oyunu da güzeldi ama bende ilk oyunun yerini tutmadı diyebilirim. elbette bu herkeste aynı olmayabilir. tam tersini de düşünen olacaktır.

3. oyunu bende olmasına rağmen oynamak nasip olmadı ekran kartından dolayı. ama beğenenler had safhada.

ayrıca singularity için yorum yazarken wolfestein ı ben de yazacaktım çok abartı olur dedim ama @teoska da yazmış, demek ki aynı düşünüyoruz. singularity de alınmalı mutlaka.

Aynı fikirdeyim serinin 3.oyunundan sonraki en iyi oyunu 1.oyunu,2.oyun Assassins of Kings çok kısa,yapılacak çok az şey var ve açık dünyası çok küçük,ana bir oyundan ziyade The Witcher 3'ün demosu gibi bir oyun ama buna rağmen güzel bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 29 Mart 2017; 20:39:23 >
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Gtx 850m laptop ile bile high ayarlarda oynadım. O arkadas hayli hayli :D

Hikaye icin tek cümle. Tanrısal Senaryo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

witcher serisinin hepsi var bende. witcher ilk oyununu 80 küsur saat oynadım, resmen doyamadım oynamaya. çok beğendim ki geçen sene oynadım oyunu ilk çıktığı zamanlarda değil. ona rağemn ben çok beğendim. dövüş dinamikleri biraz farklı gelecektir ilk oynamada ama daha sonra alışılıyor.

Witcher I diğer oyunlardan çok daha fazla rpgydi. Az daha zorlasalar Neverwinter Nights'a dönecekti oyun(kötü anlamda demiyorum) .Bana kalırsa Witcher 2'nin bu konuda önemi büyük zira sinematik hikaye ve aksiyon oynanış yapısını o oyunla oturttular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. Türkçe olmasından dolayı oyundan resmen kalkmak istemiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

konunun adı küreği yemiş ve zamanı geçmiş dijital oyun fırsatları olarak değiştirilmeli.Yada Steam profili kasma ana konu yapın öyle daha iyi.Ama şu geyikli key satışı yapan arkadaşı takdir ediyorum

Küreği yememiş veya zamanı geçmemiş oyunun fırsatı olmaz ki zaten neyin atarı bu kardeş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

konunun adı küreği yemiş ve zamanı geçmiş dijital oyun fırsatları olarak değiştirilmeli.Yada Steam profili kasma ana konu yapın öyle daha iyi.Ama şu geyikli key satışı yapan arkadaşı takdir ediyorum

Konu başlığı gayet uygun. Yeni çıkan oyunlar veya zamanı geçmiş oyunlar fark etmez ne zaman bir oyun indirime girse burada paylaşılır. İsteyen de alır oynar. FIRSATLARI diye dev gibi yazmışlar. Gözlük takın da buradaki insanları daha fazla rahatsız etmeyin, okuyabildiğinizden şüpheliyim de...
  • Merhabalar, witcher 3, tomb raider, life is strange oynadım. Simdi yeni bir oyun arayisindayim. Önerisi olan var mı sunu kesinlikle oynamalisin diyen?

• Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Telltale games'in yaptığı Walking Dead'i oynayabilirsin baya güzeldi.
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Dragon Age 2 ve 3 tavsiye ederim
  • Dying Light: The Following - Enhanced Edition -%60 39,60TL
    http://store.steampowered.com/app/239140/ (En ucuz 3. ülkeyiz:https://steamdb.info/app/239140/)
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Akla gelebilecek bir soruyu cevaplamak isterim. Dying Light: The Following - Enhanced Edition'ın içermediği DLC 'ler:

Harran Ranger Bundle,

Gun Psycho Bundle,

Volatile Hunter Bundle

Season pass.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 30 Mart 2017; 8:57:32 >
  • Arkadaşlar Steame ne zaman üye olduğumu nasıl öğrenebilirim ???
  • warcer kullanıcısına yanıt
    Rozetlerde uyelik tarihi ile ilgili rozet var oradan öğrenebilirsiniz.

• cs go alacağım bugünlerde önümüzde herhangi bir indirim görünüyor mu. ne zaman alayım ?
  • Hala Witcher 3 GOTY almayan varsa, DRoyun'da biraz daha ucuz şu an, 32 TL

https://www.droyun.com/the-witcher-3-wild-hunt
  • Fazla kota harcamayan multiplayer oyun önerebilecek var mı ? İnternet kötü olduğundan telefon üzerinden bağlanıp Rocket League oynuyorum. Ancak sürekli aynı oyun sıkabiliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 99019902990399049905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.