Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Airbus A350 XWB , Shrentak , emaka Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97919792979397949795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rurounius

Al valla dostum. Ben de önümüzdeki aydan itibaren yıllığa çeviricem. Burda düşman çatlatırız oyunları aldıkça. :P

:) Hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue One

Farklı bundleler var. Örneğin 30 dolar verip freedom bundle alırsan 65 civarı oyunun steam keylerini ayrı ayrı veriyor dilediği kullan hediye et. Monthly yani aylık olanında ay başında bir oyunu söylüyor içindeki ay sonunda kalan oyunlar açıklanıyor ama açıklandıktan sonra alamıyorsun.

Anladım hocam süpriz geliyor oyunlar :) Şimdi bu ay alsam total war gelecek bana peki üyeliğim gelecek ay için mi başlamış oluyor yoksa bu ay için mi ?
  • yuruyengemi Y kullanıcısına yanıt
    ^^ bu ay için
  • quote:

^^ bu ay için

Hmm önümüzdeki ay başlatayım o zaman
  • yuruyengemi Y kullanıcısına yanıt
    Totalwar var mı sende?
  • quote:

Totalwar var mı sende?

Yokda totalwar'ın bu warhammer'ı sevmedim hoşuma gitmedi yoksa bayağı severim eski serileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osliloskop

Bundle aldığımız taktirde subnautica almamızın yolu yok sanırım.Öyle değil mi?

Maalesef, o oyun limitliydi. Artık vermiyorlar.

EDİT. Bundle'a yeni bir oyun daha eklenmiş: Double Fine Adventure!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Ben hemen her indirime girdiğinde, arkadaşlarıma alıyorum bir de ful olarak. 9.5 TL, bedavadan bile ucuz sayılır bu oyun için. Çünkü verilen her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor. Bana göre yeni çıkmış olsa, gözü kapalı 80 TL'yi hak eden bir oyun.

Hataları ve saçmalıkları yok mu? Var tabii ki ama bunun oynanışa etkisi pek az.

Diğer atkadaşın bahsettiği gibi ek paketlerin senaryoyla alâkası yok. Challange görevleri için ama aradaki fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için bence o da alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 18 Şubat 2017; 10:25:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam alim o zaman sağol

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Hocam bir iki arkadaş var. Çok oyun oynamıyorum ama GTA V i çok merak etmiştim. 8M ile birlikte fiyatı uygun gelince de almak istedim. Aslında GTA V'ten hevesimi almak istiyorum sadece. Biraz arkadaşlarla biraz single player takılıp geçmeyi düşünüyorum. Seviyorum genel olarak GTA yı. Witcher dan fırsat bulursam oynayacağım inşallah :) Bu oyunda para kazanma yolu yok mu hocam cidden. Nereye baksam 1 yılı aşkın amorti süreleri görüyorum doğru mu bu ?
  • Arkadaşlar Hitman (prolouge + ep 1) mi alıyım önerir misiniz?

Yoksa american truck simulator nasıl Acaba?

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda para kazanmak göreceli. Ben en iyi arabalardan birini alacağım derseniz koca bir gün Pacific Standart adındaki son Heist görevini yapmanız gerekiyor. 2.2m araba+1.3m modifiye=3.5m. Bir heist ile de taş çatlasa size 350k kalıyor. Bir arabayı alıp modifiye edeceğim derseniz 10 kere pacific standart yapmanız lazım. Heist'ı siz kurarsanız 400-500k kazanabilirsiniz. O zaman da yine 7-8 defa yapmanız gerekiyor ve önceki heist'ları yapmış olmanız lazım + Heist'a uygun Ev lazım. Bir Heist en azından 2 saat sürüyor. Varın hesaplayın ne kadar uğraş lazım. Uzun lafın kısası oyunda iyi bir şeyler istiyorsanız çok pahalı. En azından 2 gün heist yapacaksınız ki oyundaki iyi arabalardan birini alıp modifiye edebilin. Zıplayan, taramalı silahı olan, jet motorlu arabalar da falan geldi, onlar zaten 3-8m arası hiç el değmiyor. O yüzden bir defa hile kullandım, ulan bu muymuş bunca para verdiğim araba dedim. Tabi sonra online'daki karakterimi sildiler, gitti 680 saat verdiğim karakter. Ha benim açımdan pek bir şey değişmedi. Güncellemeden güncellemeye girip bakıyordum. Şimdi 2-3 lv 200k parası olan bir karakter var. Ben hem GTA V'e doydum hem de bıktım. Bir görev için defalarca uğraşmak, 1-2 saat uğraşıp sonucunda hiç bir şey alamamak can sıkıcı. Silinen karakterden birkaç SS.

• quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Hocam bir iki arkadaş var. Çok oyun oynamıyorum ama GTA V i çok merak etmiştim. 8M ile birlikte fiyatı uygun gelince de almak istedim. Aslında GTA V'ten hevesimi almak istiyorum sadece. Biraz arkadaşlarla biraz single player takılıp geçmeyi düşünüyorum. Seviyorum genel olarak GTA yı. Witcher dan fırsat bulursam oynayacağım inşallah :) Bu oyunda para kazanma yolu yok mu hocam cidden. Nereye baksam 1 yılı aşkın amorti süreleri görüyorum doğru mu bu ?

1 yıl falan değil hocam sürekli oynayacaksanız kendini çok kısa sürede amorti ediyor. Oyunda para sıkıntısı çekilen tek dönem ofis satın alınana kadar geçen dönem. Onu da Import/Export görevleri ile saatte 220-260k arası geri kazanmanız mümkün. Arabalara falan dalıp paranızı çarçur etmeden direkt bi ofis (ucuz ya da pahalı olması bi anlam ifade etmiyor, sadece manzara ve ulaşım farklılıkları) ve vehicle warehouse satın alın. Dediğim gibi elinizdeki parayı sadece 3-4 tane super car almak için görmeyin, yatırım yapın.

• Ats alinir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

Rise of the tomb raider alan, almak isteyen arkadaşlara bir önerim var.

http://store.steampowered.com/app/203160/

Tomb raider oyununuda almanızı tavsiye ederim. Hatta ilk bu oyunu oynayın.
    Senaryo ve oynanış açısından rotr'a giriş yaparsınız bununla. Oyun çok eski değil, 2013 yılında çıkmış ama grafikler fena değil. Oyun süreside tatmin edici. Oynayışınıza göre değişsede bir 15 saat oynarsınız tahminim senaryo için.
    Türkçe yaması mevcut, ayrıca dileyenler için multiplayer imkanıda var.

Kısaca; bununla cilala, rotr ile parlat

Tomb Rider serisini hiç oynamadım. Son indirimde Rise of Tomb Rider almıştım. O zaman dediğiniz gibi yapayım, Tomb Rider GOTY ile başlayım oyuna.

• Sean john kullanıcısına yanıt
    Ben de tüm harita vardır diye açtım 2-3 eyaleti görünce çok şaşırdım. DLC olayının suyu çıktı iyice. Umarım her eyalet farklı detaylarla gelir de sonra para verip aldığımıza deyer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ats alinir mi ?

ETS'in ABD'de geçen sürümü. Hatta sadece Batı ve Güneybatı ABD desek daha doğru olur. :)

Ayrıntılı incelemezsek, ETS 2 ile arasında harita dışında pek fark yok.

ATS'te şehir trafiği biraz daha yoğun. California'da upuzun bir yolun sürekli trafik ışıkları ile kesildiği oluyor ki ABD'de trafik ışıklarının yerleşimi ve yönetimi Avrupa'daki gibi değil pek, başta kafa karıştırabilir bu da. Hem şehir içinde hem de kırsalda hız sınırı denetimleri daha katı. Hız sınırını aşar aşmaz bir trafik polisi aracıyla yanında beliriveriyor ve cezayı kesiyor. :) ETS 2'de de hız sınırı aşımından ötürü ceza yeniliyor tabii ama, ATS'teki kadar katı değil.

Bir de ATS daha yeni bir oyun olduğu için günümüz teknolojilerine göre daha iyi optimize edilmiş durumda. ETS 2 eski bir oyun olmasına rağmen hâlâ yağmurlu havalarda ciddi FPS düşüşleri oluyor. ATS'te böyle bir sorun pek yok.

Alınır mı? Eğer zaten ETS 2 oynuyorsan, ATS ancak çok ciddi bir indirimdeyse alınabilir; ama öbür türlü para vermeye değmez. Ha, ETS 2 hiç oynamıyorsan ve bu konseptte bir simülasyon oyunu ilk defa oynayacaksan, o zaman ATS düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 18 Şubat 2017; 13:30:36 >

• neverktulu kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun o zaman.simdiden iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim......
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    2 kere bitirdim toplamda 55 saat verdim tekrar bitirmeyi düşünüyorum. Tomb Raider 2013'ü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 97919792979397949795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.