Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9777. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97759776977797789779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baranist

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: baranist

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Gta V 62 lira. Çeksem mi hesaba çok kararsızım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

sepete ekle olsa alıcam ben ama yok alamıyorum oyuzden

Hocam bunda cash yok. Orası sıkıntı. 0 cash ile onlinea da başlamak istemem açıkçası.

alınmıyor zaten sepete ekleyi kapatmışlar nedense bende diğer oyunu var diye öyle gözüküyor oyuna su zamandan sonrada 60 lira üstü para verilmez

Zaten eski hesabımı saçma bir sebepten banladılar. Sinirliyim hala. Hile yapmış olsaydım acıtmazdı bu kadar.

• Osliloskop kullanıcısına yanıt
    Akşamüstü aldım bu bundle'ı. Fiyat fena değil gibi istediğim 3 oyun vardı sırf onlar için aldım. büyük bir fırsat değil bence. mount and blade 4.5 lira falan oluyordu sanırım. lethal league 7.5 liraya düştü diye hatırlıyorum. Almazsanız çok bir şey kaçırmamış olursunuz üzülmeyin
  • Vodafone faturalı hat üzerinden bakiye yükleyebiliyor muyum? Bu konuda son durum nedir acaba bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
  • Osliloskop kullanıcısına yanıt
    Koleksiyon yapmıyorsanız almanın pek bir anlamı yok, kartlardan dönüşü de az olur bu bundle ın.
  • GTA V+Megalodon Cash Pack 85 lira ilgililere duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dediğiniz gibi iade ettim ve paranız 14 gün içinde geri yüklenecek dedi.bakalım ne olacak.
  • Arkadaslar steam da gta 5 ve Gta 4 85 TL daha ucuza bulabilirmiyiz yoksa fiyat uygunmudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

Arkadaslar steam da gta 5 ve Gta 4 85 TL daha ucuza bulabilirmiyiz yoksa fiyat uygunmudur ?

Uygun gibi görünüyor. GTA IV hiç oynamayacaksanız boşuna o paketi almayın direkt GTA V + kredi paketini alabilirsiniz. Birde GTA IV'de saçma sapan bir hata var oyuna girmesi imkansız hale geliyor, tabii herkeste olmuyor, bende olmuştu adam akıllı oynayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf35

arkadaşlar dediğiniz gibi iade ettim ve paranız 14 gün içinde geri yüklenecek dedi.bakalım ne olacak.

Steam bakiyesine iade ettiyseniz 24 saat içinde geliyor ancak karta iade istediyseniz o zaman alıyor

• Oyunu indirdikten sonra oyun klasörünü başka bir yere kopyalayın, kopyaladığınız klasördeki launcher'dan girin, orijinal klasörü steam'den silebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leiter -- 15 Şubat 2017; 1:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

GTA V+Megalodon Cash Pack 85 lira ilgililere duyurulur.

Herkes 85 TL yazmış ancak bende fiyatlar böyle??
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Yanlış yazmışlar sanırım, kardeşimin hesabında da bu şekilde. Alacaksanız bu şekilde de çok iyi fiyat. Ben ilk başta para sıkıntısı çektiğim için $1.250.000 25 lira vermiştim. Sizin verdiğiniz pakette 15 liraya 8m geliyor bi de oyunda bonus var şuan 8 değil 12 milyon geliyor. Bilmeyenler için oyunda belli başlı şeylere sahip olarak aralıksız 5-6 saat oynarsanız anca 1m yaparsınız. Bu belli başlı şeylere sahip olmak için de yaklaşık 4 - 4,5m gerekiyor.

Özetle; yeni başlayacaksanız mutlaka bu paketi alın. Hilecilerden alayım kafasıyla başlayacaksanız 90 liranızı boşa atmayın sabahı göremiyor hesabınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

quote:

quote:

Yanlış yazmışlar sanırım, kardeşimin hesabında da bu şekilde. Alacaksanız bu şekilde de çok iyi fiyat. Ben ilk başta para sıkıntısı çektiğim için $1.250.000 25 lira vermiştim. Sizin verdiğiniz pakette 15 liraya 8m geliyor bi de oyunda bonus var şuan 8 değil 12 milyon geliyor. Bilmeyenler için oyunda belli başlı şeylere sahip olarak aralıksız 5-6 saat oynarsanız anca 1m yaparsınız. Bu belli başlı şeylere sahip olmak için de yaklaşık 4 - 4,5m gerekiyor.

Özetle; yeni başlayacaksanız mutlaka bu paketi alın. Hilecilerden alayım kafasıyla başlayacaksanız 90 liranızı boşa atmayın sabahı göremiyor hesabınız.

Biliyorum fiyat yine de uygun ancak bir kaç kişi 85 tl yazınca ben mi yanlış görüyorum acaba dedim. Bu aralar Online da baya sebepsiz ya da geçersiz sebepten bandan dolayı çok fazla kişi şikayet ediyor son durum nedir acaba?

• quote:

quote:

quote:

Bu oyunun ban sistemine kesinlikle guvenilmemeli.arkadasim 3.5 milyonluk gta 5 paketini aldi bir gün sonra 1 ay banlandi.hic bir sekilde hiledir moddur glitchdir tarzi bir olay yapmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

quote:

Bu oyunun ban sistemine kesinlikle guvenilmemeli.arkadasim 3.5 milyonluk gta 5 paketini aldi bir gün sonra 1 ay banlandi.hic bir sekilde hiledir moddur glitchdir tarzi bir olay yapmadi.

Bu konudan şikayetçi yüzlerce insan var, lakin 75 milyon satmış bir oyunun oyuncu kitlesinin arasında sesleri çok cılız kaldığından kimse ciddiye almıyor. Böyle haksız yere banların olduğunu çok duydum forumlarda

• Ben daha önce konsolda oynamıştım orada böyle ban olayı yoktu hile olmadığı için. PC'deki ban olayı hakkında ise ben de çok şey duydum hatta alırken tedirgin olmuştum. Neredeyse 2 hafta olacak 140 saati aşmışım henüz başıma bir şey gelmedi çok şükür :) Hile, mod olayını pek bilmiyorum da rockstarın banlama konusunda çok değişik kriterleri varmış sanırım. Mesela arka planda çalışan skype bile 3. parti uygulamalar listesine girmiş bu programı oyun esnasında açık unutsanız bile risk oluşturuyormuş ne kadar doğru emin değilim. Suçsuz banlanma olayına inanmıyorum ben ne yalan söyleyeyim. Hackerdan para dilenip bu yüzden banlanınca da hacker üzerime para attı suçsuzum diye ağlayanlarla dolu rockstar forumu da. Eğer hileye bulaşma niyetiniz yoksa odaya bağlandıktan sonra şöyle bi kim var kim yok diye göz atmak yeterli oluyor.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Bundan bahsediyoruz.

• quote:

Ben daha önce konsolda oynamıştım orada böyle ban olayı yoktu hile olmadığı için. PC'deki ban olayı hakkında ise ben de çok şey duydum hatta alırken tedirgin olmuştum. Neredeyse 2 hafta olacak 140 saati aşmışım henüz başıma bir şey gelmedi çok şükür :) Hile, mod olayını pek bilmiyorum da rockstarın banlama konusunda çok değişik kriterleri varmış sanırım. Mesela arka planda çalışan skype bile 3. parti uygulamalar listesine girmiş bu programı oyun esnasında açık unutsanız bile risk oluşturuyormuş ne kadar doğru emin değilim. Suçsuz banlanma olayına inanmıyorum ben ne yalan söyleyeyim. Hackerdan para dilenip bu yüzden banlanınca da hacker üzerime para attı suçsuzum diye ağlayanlarla dolu rockstar forumu da. Eğer hileye bulaşma niyetiniz yoksa odaya bağlandıktan sonra şöyle bi kim var kim yok diye göz atmak yeterli oluyor.

Aynen konsolda ben de oynuyorum herhangi bir sorun yok ancak yıllardır fps&rpg tarzındaki oyunları oynamayi beceremiyorum konsolda

Ancak fiyatlandırma çok farklı olmuş bu indirimlerde oyunun kendisi 90 TL

Gta 4 ile birlikte 85 tl

White shark ile birlikte 87 tl

Ne yapmaya çalışmışlar anlamadım. Tamam 3 lira 5 lira fark ediyor ancak farklı bir uygulama olmuş.

• Gta v için incelemeleri okuyun. Adamın biri discord yüzünden ban yiyebilirsiniz diye bir yorum yazmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 97759776977797789779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.