Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kreasom Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97219722972397249725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • This is the Police indirime girsin hemen alacağım. Var mı böyle, yeni, bağımsız geliştiriciden çıkmış, tavsiye edebileceğiniz bir oyun.
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Deponia, ayrıca ilk oyun Türkçe!
  • Beyler humbleda ilk defa aylık bundle yapanlara 5 dolar kampanyası var. Daha önce monthly almamış iki kişi birbirine referans olup, ikiside altlimitsiz 5 dolar kazanabiliyor.
  • Oyunlardaki büyük vurgunu güzelce özetleyen bir yazı. Malum firmaya ettiğiniz küfürler az bile oluyorhttp://oyungezer.com.tr/haber/43843-oyuna-verdigimiz-paralar-nereye-gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Beyler humbleda ilk defa aylık bundle yapanlara 5 dolar kampanyası var. Daha önce monthly almamış iki kişi birbirine referans olup, ikiside altlimitsiz 5 dolar kazanabiliyor.

Hocam nasıl bir uygulama biraz daha açar mısınız, şimdi ben birine referans olsam xcom2 bana 7dolara mı gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Referanstan kastınız nedir hocam siteye ilk üye olurkenmi yoksa bundle satın alırkenmi referans oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

gmg çok ucuz değil indirimde zaten 80'e alınıyordu gta 5. Yoklukta gideri var. 5. senesine girdi oyun hala çok iyi bir indirim görmedi.

Gta IV 5. Senesinde 15-20₺ falan olmuştu

• referans muhabbeti yasak arkadaşlar. amazon konusuna dönmesin bölüm.

yardım istemeyin, yardım talebinde de bulunmayın. zaten referans link paylaşımı ceza/uyarı sebebi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Enhanced Steam 'i kurun chrome üzerinden bakarsanız epey detaylı bilgiler veriyor(Oyun,oyuncu hakkında vs.)
    https://chrome.google.com/webstore/detail/enhanced-steam/okadibdjfemgnhjiembecghcbfknbfhg

kardeş kurdumda başka birşey yapmaya gerek varmı yani steam internet sitesinden girdim ama değişiklik olmadı gibi uzantıyı aktif ettim nasıl olucak acaba söyleyebilirmisin
  • payday2 tek oynanır mı? yoksa illa online oynanmak zorunda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

referans muhabbeti yasak arkadaşlar. amazon konusuna dönmesin bölüm.

yardım istemeyin, yardım talebinde de bulunmayın. zaten referans link paylaşımı ceza/uyarı sebebi.

Referans linki paylaşmak yasak benim bildiğim.Özelden pm yoluyla herhangi bir yasak görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Beyler humbleda ilk defa aylık bundle yapanlara 5 dolar kampanyası var. Daha önce monthly almamış iki kişi birbirine referans olup, ikiside altlimitsiz 5 dolar kazanabiliyor.

Arkadaşlar ben denedim hem normal kredi kartım var hemde sanal 2 hesaba gelmedi.Sadece referans linkini atana geliyor.
  • VeyselYazar23 kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde görünüyor olması lazım, ayarlardan para birimini değiştiriyordunuz sanırım ama tam hatırlamıyorum uzun süre oldu kurup ayarlıyalı çünkü.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • En yakın indirim dönemi ne zaman arkadaşlar?
  • Bu sene çin yeni yılı indirimi yok heralde , 14 şubata kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Bu sene çin yeni yılı indirimi yok heralde , 14 şubata kaldık

Öyle oldu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

En yakın indirim dönemi ne zaman arkadaşlar?

Çin yeni yılı indirimlerinin olma olasılığı vardı bu aralar da, hem resmî bir ağızdan hiç ses seda gelmemesi, hem bu indirimlerin varlığına dair bir bilgi sızıntısı olmaması hem de ipucu niteliğinde hiçbir hareketlilik yaşanmaması nedeniyle Steam'de Çin yeni yılı indirimlerinin olmayacağı düşünülüyor.

14 Şubat'ta indirimler olur. Fakat bunlar da daha çok Co-op oyunlarda ve savaş oyunlarında olur.

En yakın büyük indirim dönemi,www.whenisthenextsteamsale.com adresinde söylendiğine göre, 23 Haziran'da olacak.

• trust88 kullanıcısına yanıt
    herkes aynı şeyi yazmasın diye onu da sildim konu da uzamasın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

Steamde achievment listeleri açılmıyor.Herkes aynı sorunu yaşıyor mu?

+1 sövüyorum sabahtan beri. İki dakika bir şeye bakacaktım çalışmıyor.
    http://steamcommunity.com/discussions/forum/0/ Çok saçma sorunlar var ekran görüntüler de silinmiş. Steam'i Citizen'e mi devrettiler naptılar anlamadım ki?

Şefe giydirdiğin için 1 hafta ban.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Steam'e giydirdim. Neyse boşa gitmedi gece düzelttiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 97219722972397249725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.