Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheUnderTaker- , TheUnderTaker- , gkt84 , dietrich89 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 39 Misafir - 42 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 91139114911591169117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hesabımda 25 tl var güzel bir oyun var mı harcayabileceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

Şu steam in kart doğrulma ıvır zıvırın dan kurtulmanın bir yolu yok mudur.Her alış verişimde karşıma çıkıyor ve pazarı kitliyor.Sürekli doğrulama yapmak zorunda mıyım.5$ oyun için çektirdikleri çileye bak.Başka hiç bir yerde böyle saçma bir şey görmedim

gerçekten güvenlik önlemlerini yükselttiler , steama bile telefondan kodu girmeden giremiyorsun bunu yapmazsadanda pazarda bişey satamıyorsun cok ugrastiriyor.

Pazarı kapatmak ile neyi koruduğunu düşünüyor steam çok merak ediyorum.Kartı korumak için kartı engellersin anlarım.

İşte telefonundaki kodu girmeden adamlar senin hesabına giremeyecek güvenlik gayet sağlam ama uğraştırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ResVR R kullanıcısına yanıt
    Ben de 7 saatte falan 200 gb ın üstünde steamdan download yaptım. Akk girdiğinde hızım 3 megabite düştüğüne göre 33 kat hızlı oluyor şu anki internetime göre

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu steam in kart doğrulma ıvır zıvırın dan kurtulmanın bir yolu yok mudur.Her alış verişimde karşıma çıkıyor ve pazarı kitliyor.Sürekli doğrulama yapmak zorunda mıyım.5$ oyun için çektirdikleri çileye bak.Başka hiç bir yerde böyle saçma bir şey görmedim

gerçekten güvenlik önlemlerini yükselttiler , steama bile telefondan kodu girmeden giremiyorsun bunu yapmazsadanda pazarda bişey satamıyorsun cok ugrastiriyor.

Pazarı kapatmak ile neyi koruduğunu düşünüyor steam çok merak ediyorum.Kartı korumak için kartı engellersin anlarım.

İşte telefonundaki kodu girmeden adamlar senin hesabına giremeyecek güvenlik gayet sağlam ama uğraştırıyor.

Kredi kartından bahsediyorum hocam.

• civ beyond earth humble da free weekend aynı zamanda %70 indirimde ama 12$ pek iyi bir fırsat değil kesin yakında montly e eklerler bir sonraki ayın ilk oyunu bu bile olabilir
  • hocam bu sistem envanterlerinde binlerce liralık eşya olan kişiler için geliştirildi.en basitinden cs go da çok pahalı silahlar var.hackerlar tek trade ile kolayca eşyalara ulaşamasın diye.
  • Downloadin sıfırlanma durumu 2 gün kapalı kalınca bende de oldu... gitti 10gblik download. Dahaa uğraşmam evolveu indirmekle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

hocam bu sistem envanterlerinde binlerce liralık eşya olan kişiler için geliştirildi.en basitinden cs go da çok pahalı silahlar var.hackerlar tek trade ile kolayca eşyalara ulaşamasın diye.

Hocam envanter den bahsetmiyorum.Kredi kartı onayından bahsediyorum.Bastion ve Transistor aldım 11tl ye.Bana bu kart ile bir çok kez alış veriş yaptın onaylamadan pazarı kullana massın diyor altı üstü 4$ lık alışveriş.Fakat onay işlemini yapmadan o kart ile cüzdana para ekleyebiliyorum fakat pazarı kullanamıyorum.Bu saçma sapan bir sistem maden kartı onaylama mı istiyorsun neden o kart ile alışveriş yapmaya devam etmeme izin veriyorsun ama pazarı kullandırmıyorsun.Sınırlamayı otomatik kaldıracakmış sen ben onay işlemini yapmadan nereden anladın kartın bana ait olduğunu madem anlıyorsun bir hafta neden bekletiyorsun saçma sapan işler.Envanteri korumak için zaten önlemi var tel den onay vermeyince bir şey yapamıyorsun.

• Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. Steamdan oyun aldım. Aldıgım oyun 40 gb civarı. Aynı oyun arkadaşımın steam hesabında da var. Ben arkadaşımdaki oyun dosyalarını kendi bilgisayarıma kopyalasam herhangi bir sıkıntı olrumu? yani hem çalışma açısından,hem bu başarımlar rozetler vs açısından bir sıkıntı olur mu ?
  • acemimuallim kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz. steamapps/common klasörüne at sonra yükleye bas dosyaları doğrular eksik varsa indirir
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim cevap için. İndirmek zorunda kalacaktım olmasaydı.
  • Steam ağına bağlanılamıyor hatası alıyorum aynı hatayı alan var mı?
  • Arkadaşlar steame bişey mi oldu? Steam ağına bağlanılamıyor diyor, ağ bağlantım var internetim var ancak steam yok diyor?

Edit: @furcin; Evet hocam aynı durum var bende de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 17 Temmuz 2016; 14:46:51 >
  • https://steamstat.us/

edit: Steam bağlantısı düşmüş şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 17 Temmuz 2016; 14:48:11 >
  • aynı sorun bendede mevcut arkadaşlar
  • Steam ağına bağlanılamıyor hatası alıyorum bende yoğunluk var galiba .
  • Steam herkeste çökmüş durumda. Tam da Skyrim'e mod indiriyorduk
  • Yine çöktü galiba.
  • Biraz oyun oynayayım dedim steam çökmüş
  • steamstat.us'ta ilk defa bu kadar fazla bölümü çökmüş görüyorum büyük bir sorun olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 91139114911591169117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.