Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9094. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.712
Cevap
2.721
Favori
21.314.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90929093909490959096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 saat oynama süresi olan bi oyunun refund olma şansı var mı daha önce hiç iade etmemiştim bişeyi.Dead by Daylight düşünen varsa yakınından bile geçmesin hayatımda böylesine b.ktan saçma oyun görmedim.O parayı wc ye atıp sifonu çekin daha iyi.
  • Beyler steam mi çöktü bağlanamıyorum

edit: 2 3dkya kendine geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 6 Temmuz 2016; 2:46:13 >
  • Hala This War of Mine oynamayan varsa kacirmasin. Bu sicakta bir gunde 8 saat oynatti ya bana👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Sınır 90 dakika diye biliyorum. 12 saati iade almazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Bende csgo almıştım 4 gün önce 2 saaten az oynadım 110dk kadar sonra iade ettim dün geldi iade tutarı şansınızı deneyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat 123

Bende csgo almıştım 4 gün önce 2 saaten az oynadım 110dk kadar sonra iade ettim dün geldi iade tutarı şansınızı deneyin bence.

Eee zaten 2 saatten az oynama süresi olması lazım 12 saat yazmış arkadaş

@Renovatio90
    Brothers coop oynanmıyor diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 6 Temmuz 2016; 10:21:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: murat 123

Eee zaten 2 saatten az oynama süresi olması lazım 12 saat yazmış arkadaş

@Renovatio90
    Brothers coop oynanmıyor diye biliyorum

İnternette co-op videolari var bakabilirisiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Hocam 980 ti ve 1080 oyun performansı karşılaştırmalarına baktım. En fazla 10-30 fps arası bir fark oluyor ki bu farklar ultra da oluyor. Fakat fiyat olarak 1080'in fiyatları çok uçuk. Bu sebepten 980 ti'da karar kılmıştım fakat 1070 ile ilgili bir test falan göremedim. O yüzden net değilim 1070 konusunda. Bir kaç fiyat gördüm fiyat olarak uygundu.

Donanım haberin yaptığı incelemeden 1070 hemen hemen her testte 980ti yi geçiyor.Özellikle 2k çözünürlükte.
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Allkeyshop bildigim kadariyla kendi satmiyor,sadece key sitelerinden fiyat karsilastirmasinda bulunuyor.En ucuz oyuna tikladiniz mesela oyunun satildigi bir siteye yonlendiriyor.

Benim gordugum kadariyla oyununa gore degisiyor en ucuz satan yerler
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Online Multi olarak oynayamiyosunuz,ayni pcden oynamaniz gerek.Biri klavyeyle,biri gamepadle gibi.Ayni klavyeden oynama sansida vardi sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 6 Temmuz 2016; 11:47:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Online Multi olarak oynayamiyosunuz,ayni pcden oynamaniz gerek.Biri klavyeyle,biri gamepadle gibi.Ayni klavyeden oynama sansida vardi sanirim

Tamam zaten bizde öyle diyoruz ondan bahsediyoruz kardeş

• bf hardline 12 temmuza kadar ücretsiz oynamaya açılmış
  • herkese merhaba, steam ile ilgili bir sorunum yardımcı olursanız sevinirim.
    hesabımda toplamda 9 oyun ve hepsinin ödemesini yaparak aldım.yalnız sorun şu ki profil sayfama girince oyunların yanında oyun sayısı 8 yazıyor incelemeler bölümünde de hesaptaki oyun sayısı 8 yazıyor fakat lisanslar, satın alım geçmişi ve steam'in masaüstü uygulamasında 9 oyun gözüküyor.steamin masaüstü uyglamasında kütüphane yazısının yanında 9 yazıyor.hesapla ilgili bir sorun mu var anlamadım.ekran görüntüsüne atıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• redbears kullanıcısına yanıt
    Whistleblover oyun değil ek paket dediğimiz dlc....

• ya beyler bugün internette sorun mu var yoksa sadece bende mi uyuz oldum ya hiçbir şey açılmıyor steami bile zar zor açtım
  • redbears kullanıcısına yanıt
    Hotline Miami combo pack ve Dont Starve leri tek oyun olarak sayıyor olabilir.Onları tek sayınca 8 oyun oluyor. Bende tam tersi 22 oyun olmasına rağmen 24 sayıyor.Dediceted server ve team forters betayı da oyun olarak sayıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 6 Temmuz 2016; 15:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Whistleblover oyun değil ek paket dediğimiz dlc....

Onu biliyorum en son outlast ve dlc sini aldım.outlastı almadan önce hesaptaki oyun sayısı 8 olarak gözüküyordu oyunu aldım yine 8 olarak gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Hotline Miami combo pack ve Dont Starve leri tek oyun olarak sayıyor olabilir.Onları tek sayınca 8 oyun oluyor. Bende tam tersi 22 oyun olmasına rağmen 24 sayıyor.Dediceted server ve team forters betayı da oyun olarak sayıyor.

Yok dont Starve ve hotline Miami ile ilgili bir sorun yok outlastı almadan önce de oyun sayısı 8 olarak gözüküyordu outlastı aldım 9 olmadı gerekirken yine 8 gözüküyor.

• Ryse: Son of Rome daha indirime düşer,geçenlerde 7.5tl falan olmuş galiba,yoksa g2a danmı alayım 17 tl
  • yaw bu uplay ne dandik bi sistem. güvenlik için telefondan barkod okutturuyoz bir şifre veriyor. bunu uplaye yazıyorum yanlış şifre diyor. hayvan gibi iş yapıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 90929093909490959096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.