Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: levo90 , isotam35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.690
Cevap
2.721
Favori
21.311.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90919092909390949095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar allkeysshopdan oyun alan varmı ? Fiyatlar baya uygun geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çok bi isteğim yok, vakit öldürebileceğim TÜRKÇE DESTEKLİ simülasyon oyunu arıyorum. Yardım edebilecek var mı?
  • Eger kış indirimide böyle olursa çok kötü olur. En iyisi haftaiçi indirimlerindeki %80 olan indirimleri degerlendirmek. Skyrim legendary sahiplerine remaster versiyona ücretsiz güncelleme vereceklermiş.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ekim'de sadece o tür oyunlar mı indirime giriyor ?
  • Eveeett bir indiriminde sonuna geldik diğer indirimler bekleniyor,yanarım yanarım rainbow six siege yi alamadığıma yanarım

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    sadece korku temalı oyunlar
  • içinde bir sürü oyun olan çekilişime steamgifts üzerinden girebilirsiniz arkadaslar bayram hediyesihttps://www.steamgifts.com/giveaway/JXwO9/new-reality-studio-pack
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Çekilişler ne kadar sürede sonlanıyor? İlk defa katıldım da
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Peki, teşekkürler. Umarım kasım ayındaki indirimler iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Gta ıv aldık başımıza dert aldık anasını satayım ıyun ne social cluba giriş yapıyor ne games for windows livea hata verip duruyor offline girsem oyunu kaydetmiyor

Ben de almıştım, bir yazıyı görünce anında iade ettim, "korsanı orjinalinden daha sorunsuz"

aynen öyle korsan indiricem sonra bakalım ne kqdar sürede iade edecekler 9.80tl mi gta 5de almıştım yanında o sinirşe onuda iade etmiştim ama iptal ettim iadesini multi oynayıp şu yeni çıkan şirket kurma olayını yapıcam

• Gta 5 acaba ne zaman tekrar indirime girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiempold

Beyler çok bi isteğim yok, vakit öldürebileceğim TÜRKÇE DESTEKLİ simülasyon oyunu arıyorum. Yardım edebilecek var mı?

Warthunder

• Pek yeri değil ama steam kütüphanemdeki tüm oyunların toplam kaç GB tuttuğunu görebileceğim bir yer var mı?
  • Rust gifti olan varsa 20 tl den alacagim arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Olmuyor kardeş her videoyu izledim buda dahil çalışmıyor oyun
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yaz indirimleri bitti, ESL başladı ve Cobblestone kasası düştü. Adaletini dünya...
  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common klasörünün boyutuna bakın. Steam başka bir yerde kuruluysa kurulu olduğu dizindeki steamapps\common klasörünün boyutuna bakın.
  • Brothers - A Tale of Two Sons oynayan var mı?

Sırf bu oyun için kumanda alınır mı? (co-op oynamak için almaya niyetlendim)

2 kişi oynayabiliyor muyuz? (bir kardeş klavyeden, diğer kardeş kumandadan şeklinde)

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring Fan

Brothers - A Tale of Two Sons oynayan var mı?

Sırf bu oyun için kumanda alınır mı? (co-op oynamak için almaya niyetlendim)

2 kişi oynayabiliyor muyuz? (bir kardeş klavyeden, diğer kardeş kumandadan şeklinde)

Teşekkürler.

Evet oynanıyor 15 liralık ucuz bir kol alabilirsin..

İndirimlerde Brothers - A Tale of Two Sons u bende aldım arkadaşla co-op oynamak için ama daha yüklemek nasip olmadı önce co-op Lara Croft Guardian of Light'ı bitirdik sonra Gauntlet'i bitirdik şimdide arkadaşla co-op Lara Croft Temple Of Osiris'i oynuyoruz buda bitince Brothers - A Tale of Two Sons a geçeceğiz bakalım

Co-op oyun arayanlara bu 4 oyunuda şiddetle öneriyorum bu arada arkadaşlar..

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Hdd deki değil hocam yüklü veya değil tüm kütüphanemin boyutunu öğrenmek istiyorum,tüm kütüphaneyi yüklesem kaç tutacak bilmek istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 90919092909390949095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.