Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cexxx , nasaz , Sisyphus Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89228923892489258926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur89tr

AoEIIHD, CS: GO, Arma III, Bioshock, Worms Clan Wars, Tomb R., Serious Sam Coll., Doom, Quake III Arena, Mafia II, Max Payne 2, Dying Light, CoD eski veya yeni oyunları gibi oyunlar bende var. Çok gibi gelmesin gözüne, zaten hepsini al demiyorum. Bunlardan hangini alırsan al, oyundan anlıyorsan, zevkle oynanabilecek oyunlar.

Efsane liste yapmışsınız hocamm müthiş tüm oyunlar +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

AoEIIHD, CS: GO, Arma III, Bioshock, Worms Clan Wars, Tomb R., Serious Sam Coll., Doom, Quake III Arena, Mafia II, Max Payne 2, Dying Light, CoD eski veya yeni oyunları gibi oyunlar bende var. Çok gibi gelmesin gözüne, zaten hepsini al demiyorum. Bunlardan hangini alırsan al, oyundan anlıyorsan, zevkle oynanabilecek oyunlar.

Efsane liste yapmışsınız hocamm müthiş tüm oyunlar +1

Teşekkürler dostum. Çok seçici olunca böyle oluyor. Klasiklerin de, yeni oyunların da iyisini seçiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Beyler GTA 5 ve Witcher 3(bütün dlcler) 175 TL tutuyor. GTA 5'in indirimin ileriki günlerinde düşme ihtimali var mıdır acaba. 2 oyuna 175 TL vermek koyacak biraz :D

normalde 107 tl ama 1.250 dolarlık paketi alırsan 100 tl flen geliyor sanrım :)

Aynen hocam 100 TL'lik paketten alacağım bende ama Witcher 3 DLC'lerle 75'e geliyor. İkisi birlikte fiyat uçuyor ama yapacak bir şey yok kıyıcaz paraya.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam oyunu. Ama 2 tane campaign dlc yi beğenirsem sonradan alıcam oyun+blood dlc aldım 21.50ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Civilization V aldım tüm dlcler ile nasıldır hiç bilmiyorum %92yi görünce aldım hemen. İade şansım var etsem mi?

İade edecekseniz neden aldınız o zaman hocam :) Eğer bu tarz seviyorsanız kesinlikle sizi üzmez.Ancak indirimden dolayı sevmediğiniz bir tür aldıysanız boşuna oynamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onegogh

quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Civilization V aldım tüm dlcler ile nasıldır hiç bilmiyorum %92yi görünce aldım hemen. İade şansım var etsem mi?

İade edecekseniz neden aldınız o zaman hocam :) Eğer bu tarz seviyorsanız kesinlikle sizi üzmez.Ancak indirimden dolayı sevmediğiniz bir tür aldıysanız boşuna oynamayın.

Rome Total vs. oynadım zamanında tadı da damağımda kaldı ama online ne özelliği var mesela hiç bakmadım. Rome totali torrentten oynamıştım bu da olabilir yani :)

• SpeedRunners önerir misiniz? Eğlenceli bir oyuna benziyor
  • Total war oyunları da baya indirimde hocam aslında onları da alabilirsiniz multisi çok eglencelidir
  • Windows kullanmiyorum ama genede aldim. Belki ilerde denerim. Tavsiyen icin tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Total war oyunları da baya indirimde hocam aslında onları da alabilirsiniz multisi çok eglencelidir

Benim merak ettiğim online girip nasıl oynuyoruz benim bilgisayarın ekranı kırıldı da kurup bakamadım daha :)

• Hocam rome twden itibaren butun twlerde giriş menüsünde multiplayer sekmesi var ordan hallediyorsun iste
  • civ5 hertürlü oynanır baya zevkli bir oyun
  • Araba oyunu alacağım ama yorumlar neden hep olumsuz anlamadım. Örneğin Nfs Shift 2 , Tdu 2 , Nfs Shift zamanında severek oynadığım oyunlardı ancak yorumlar hep olumsuz. 12 TL ' ye kadar araba oyunu tavsiyesi olan varsa sevinirim. [ Dirt 3 ve Shodowrun ,Grid Serisi , NFs Hot Pursuit , F1 2011, Gaz Guzzler Extreme mevcut ]

Ek olarak Reign Of Kings ' te yorumlar çok kötü ancak oynayan arkadaşlardan da bir fikir almak iyi olur. Eğlenceli bir oyuna benziyor.

Edit : Split Second olabilir , fiyatı 7,75 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 26 Haziran 2016; 1:39:32 >
  • gta yine alamadım pahalı geldi bu yazı böyle kapattık

Sniper Elite
    Serious Sam Complete Pack (October 2012)
    Sniper Elite 3
    Deus Ex Collection (ROW)
    Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
    NBA 2K16
    Dead by Daylight
    Darksiders II Deathinitive Edition
    Mafia II: Digital Deluxe Edition - 2016
  • GtaV mi ? Just Cause 3 + Rise of the Tomb Raider ? yoksa ikiside kesinlikle alınmalı mi ?
  • Şu Steam'in yeni bundle olayı sizce de çok iyi değil mi? Oyunun fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun bundle indirimi ile çok güzel fiyata dönüşebiliyor. Aral "kan emicileri" ne kadar fiyatta artırma yaparsa yapsın bundle'a eklenince oyunlar alınabilir duruyor. Misalhttp://store.steampowered.com/bundle/574/ buradaki dlc 119₺ diyor. O DLC normalde 30 dolar. Yani kuru 4₺ ile çarparak bu fiyatı elde ediyoruz, ama bundle ile; kurmuş, aralmış kimin umrunda. Sıkıyorsa aral "kan emiciler" bunun da önüne geçsin bakalım.

Bize sağdan soldan çakan firmalar için bu yeni bundle olayı çok güzel oldu bence. Devamı gelir umarım.

• This War of Mine
    %75 yedi 7,75 TL

http://store.steampowered.com/app/282070/
    Paylaşacak pek bir şey kalmadı, indirimler hep aynı.

Ara ara paylaşın, alıntı yapın nasiplensin arkadaşlar da
    http://forum.donanimhaber.com/m_25478058/mpage_2970//tm.htm#117967914

• Sherlock Holmes oyunları pek ilgi görmüyor ama Crimes and Punishments'i çok sevmiştim,
    bu indirimde The Testament of Sherlock Holmes'u aldım 7.75 Türkçe dil desteği de var.
    İpucu falan toplayıp davaları cinayetleri çözmeyi sevenler bir göz atsın derim.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    tdu2 yı korsan olarak oynuyordum çok güzel oyundur. Bu indirimle orjinalini satın aldım henuz indirmedim ancak tdu2 güzel oyundur tavsiye ederim
  • Dying light tarzı oyun arıyorum var mı ? GtaV mi ? Just Cause 3 + Rise of the Tomb Raider ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 26 Haziran 2016; 2:01:15 >
  • 
Sayfa: önceki 89228923892489258926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.