Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GöKHaN 35 , drpakers , Akcura , 21y , metelloner Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.698
Cevap
2.721
Favori
21.312.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 84828483848484858486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

Total war atilla aldım dün.Bugun ise empire total war gözüme çarptı 7.5 TL alınırmı sizce ? Atilla yeter mi yoksa

attila işinin görür hocam . ama o dönemi seviyorsanız silahlarını falan alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 18 Şubat 2016; 17:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dark souls kazık fiyatla geldi malesef arkadaşlar yapıcak bir şey yok.Artık bu işte aral'ın mı parmağı var bilinmez ama el mecbur alıcaz.

Korsan oyna hakediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Oha, oyungezer 12 lira mı olmuş?

Edit: Bir de internet dağıtımcısına koymuşlar dergiyi, orada 23 küsür lira.

Hangi sayisi 23 tl, ben goremedim? 25 tl ye var 1 tane o da lol oyununun özel sayisi.

Pardon. O sitenin gold üyeliği miymiş neymiş.

Dergi 5,89 olarak görünüyor, fena değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alperxemre kullanıcısına yanıt
    Aynen mecbur alacağız diye bir şey yok. Bizi önemsemeyen oyun firmalarını biz de önemsemeyiz. Bağımsız yapımcılar dışında hak eden yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total War : Atilla ve Rome 2 alayım diyorum dlc'ler hariç çok büyük kayıp olur mu? "şu dlc leri kesin dahil et! " ...dediğiniz var mı? Victor Vran nasıldır Diablo, van helsing, torchlight 2 oynamışlığım var. Bu türü severim.
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Empire da güzel oyundur.3 kıta olması da ayrıca tercih sebebi. Fiyatı ne kadar düştü şu ana kadar bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperxemre

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dark souls kazık fiyatla geldi malesef arkadaşlar yapıcak bir şey yok.Artık bu işte aral'ın mı parmağı var bilinmez ama el mecbur alıcaz.

Korsan oyna hakediyorlar

aynen korsan oynucam zaten ya 180 tl verecek halim yok bir oyun için.60 tl üstünde oyun almıyorum ben zaten max o, belki birazcık daha arttırırım fiyatı o da çok beklediğim bir oyunsa
  • 180 liraya alacağım tek oyun Half Life 3 Tür. 400 ' e kadar zorlayabilirim hatta. Bunun dışında max 20 tl El insaf 180 tl nedir yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Şu ücretsiz verilen oyunları eklemiştim. Hell yeah'i indirdim ama açılmıyor yahu.

Ben de acamadim. Arastirdim ama cevap bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunların deluxe edition'ı mı yoksa season pass'i mi sonradan çıkacak DLC'leri de kapsıyordu.Çünkü ben 1 ay kadar önce Cities Skylines Deluxe Edition aldım.Bugün de Snowfall eklentisi geldi ve 400 küsür mb'lik güncelleme yaptı ama oyun içinde snowfall eklentisi falan yok şu anda.Garip geldi.
  • D.Howard_12 kullanıcısına yanıt
    her oyun için farklı o bazen deluxe adı altında oyun+season pass bazen de season pass diye bir şey olmuyor deluxe adı altında ekstra içerik veriliyor cities skylinesda deluxe un içeriği 3-5 özel bina falan her şey mağaza sayfasında yazıyor zaten

edit : şuan citi nin sayfasından kaldırılmış deluxe içeriğinin yazısı o onların ayıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Şubat 2016; 19:29:04 >
  • D.Howard_12 kullanıcısına yanıt
    ben satın almadım dlcyi oyun da yüklü değil ama oyuna başlamadan önce menüden mi bişeyleri işaretlemek gerekiyor olabilir. bu sınırsız parayı açtığımız yerden falan bir oraya göz at istersen
  • Anladım teşekkürler.Ayrıca almak lazım DLC'yi o zaman ki o da 20 TL.

Menüden o kısımda modlar vs. aktifleştiriliyordu.Orada DLC'nin aktif olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Şu ücretsiz verilen oyunları eklemiştim. Hell yeah'i indirdim ama açılmıyor yahu.

Ben de acamadim. Arastirdim ama cevap bulamadım.

steam dilini ingilizce yapın düzeliyormuş.
  • ResVR R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yarin bakayim bir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.makewarnotlove.com/results.php

Make War Not Love etkinliğinin 2. ücretsiz paketini almak için sitede reedem prize butonuna basarak mailinizi yazmanız ve gelen maili onaylamanız gerekiyor, ilk paket gibi steam'den yayınlamadılar bu sefer.

ücretsiz verilecek oyunlar;

Condemned: Criminal Origins
    Streets of Rage 2
    Binary Domain

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Şubat 2016; 20:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

http://www.makewarnotlove.com/results.php

Make War Not Love etkinliğinin 2. ücretsiz paketini almak için sitede reedem prize butonuna basarak mailinizi yazmanız ve gelen maili onaylamanız gerekiyor, ilk paket gibi steam'den yayınlamadılar bu sefer.

ücretsiz verilecek oyunlar;

Condemned: Criminal Origins
    Streets of Rage 2
    Binary Domain

teşekkürler , hemen gelmedi 24 saate gelecek heralde dedigi gibi .
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Mail gelmiyor hocam beklememiz mi gerekiyor onay maili için ?
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    bi 10 dakika içinde onay maili geliyor, keyde 24 saat içinde gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bi 10 dakika içinde onay maili geliyor, keyde 24 saat içinde gelecekmiş.

aynen onay maili hemen geliyor , diğerini bekleyeceğiz .
  • 
Sayfa: önceki 84828483848484858486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.