Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GoldenCyber , JackTim , JackTim Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.018
Cevap
2.712
Favori
21.221.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83678368836983708371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar söylemek istemiyorum ama tomb raider konsolda daha zevkli. hem pc hem konsolda oynadım ama konsol daha çekici geldi. muhtemelen bu da öyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar söylemek istemiyorum ama tomb raider konsolda daha zevkli. hem pc hem konsolda oynadım ama konsol daha çekici geldi. muhtemelen bu da öyle olacak.

Aynen öyle. Ben TR2013 ü pcde başlayıp yarıda bırakmıştım. Daha sonra PS4te oynadım. 2 farklı oyun gibiydi. Xbox'ı olan konsol tarafında oynasın.
  • quote:

arkadaşlar söylemek istemiyorum ama tomb raider konsolda daha zevkli. hem pc hem konsolda oynadım ama konsol daha çekici geldi. muhtemelen bu da öyle olacak.

konsolda daha zevkli nedir ya?tak controllerı pc de oynagrafik olarakta bilgisayarda daha iyi olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

konsolda daha zevkli nedir ya?tak controllerı pc de oynagrafik olarakta bilgisayarda daha iyi olacaktır

Yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

xcom 2 yi steamde şikayet ettim dolandırıcılıktan bu fiyattan oyunmu satılır adammı yiyonuz yazdım

aynen bende şikayet ettim.sizde şikayet edin beyler bu rekor sanırım 60 dolar bandında çıkan bir oyun için xcom 2 219 tl

http://store.steampowered.com/app/268500/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araxes -- 5 Ocak 2016; 22:18:49 >
  • Rise of the Tomb Raider ne güzel 90 TL ile ön siparişe açılmış.

180 TL ve üstünü görmekten gına gelmişti.
  • 2 gün sonra 180 olur raad olun siz
  • kutulu satışı yok o yüzden fiyat konusunda endişelenmeyin gerçi şuan için hitman ve deusda da yok ama sanmıyorum artmaz fiyat
  • Bir sonraki bundle ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperPunch

Bir sonraki bundle ne zaman gelir?

Ayın 19'unda
  • Onun sebebi mart 2013'te eski nesil konsollara ve PC'ye çıkan Tomb Raider'ın yeni nesil konsolların gelmesiyle ocak 2014'te definitive edition adı altında yenilenmiş olarak PS4 ve XONE'a çıkmasıydı ama aynı durum Rise of The Tomb Raider için geçerli değil bu oyun tıpkı diğer multi platform oyunlar gibi PC'de daha iyi görünücektir.İstisnalar hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 5 Ocak 2016; 23:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yagami Iori

Onun sebebi mart 2013'te eski nesil konsollara ve PC'ye çıkan Tomb Raider'ın yeni nesil konsolların gelmesiyle ocak 2014'te definitive edition adı altında yenilenmiş olarak PS4 ve XONE'a çıkmasıydı ama aynı durum Rise of The Tomb Raider için geçerli değil bu oyun tıpkı diğer multi platform oyunlar gibi PC'de daha iyi görünücektir.İstisnalar hariç.

Tabi donanım yeterli olduğu ölçüde grafik ayarı yükseltilebilir. Grafikle ilgili bir tartışmaya girmedim ki :) 2 tarafta da oynuyorum ben şey yarışına dökmeyi sevmiyorum bu işi
  • Steam de biri eklemiş Cryostasis steam den silinmiş sanırım takas yapalım diyor Jurassic Park: The Game falan vereyim dedi ederi nedir cryostasisin.
    Benim gözümde çok düşük bir değeri var aldığım fiyat üzerinden konuşursak. İndirimde almışımdır yoksa almazdım yani.

Tomb raiderin fiyatı inşallah şubata kadar artmaz. Şubat 1 dedi mi almayı düşünüyorum malum enpara dan yararlanmak için.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    İnsanların aklında soru işareti oluşmaması açısından bir açıklamada bulundum yoksa bende platform tartışmalarına girmeyi pek seven biri değilim. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 5 Ocak 2016; 23:51:09 >
  • Humble bundle'dan kalan Grid Autosport, Escapist ve Overlord Dlc'leri var. İsteyen pm atsın vereyim.

Edit: Yanlış anlaşılma olmuş. "DLC'LERi" yazdım yani hepsinin dlcleri kaldı, ana oyun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RisiN9 -- 6 Ocak 2016; 1:06:43 >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    değerinin jurassic park olmadığı kesin doğru alıcıyı bulursan onunla tomb raider ı bile alırsın koleksiyon yapanlar için değerli oluyor bu silinen oyunlar 10-15 key veren çıkabilir bide gift onunda artısı var
  • Arkadaşlar hesap detaylarımda "Yakın zamanda Steam Cüzdanınıza yeni bir kredi kartıyla ya da uzun süredir kullanılmayan bir kartla bakiye eklediniz. Kredi kartının sahibi olduğunuzu doğrulayana kadar Topluluk Pazarına erişiminiz kısıtlanacak ve satın almış olduğunuz eşyalar ya da hediyeler takas edilemez olacaktır." yazıyor.
    Altta "Kredi kartı sahipliğini doğrula" butonuna tıklayınca ise "Doğrulama gerektiren kart yok" yazıyor.
    Bu neyin nesi?

Bir de aldığım GTA Collection oyununun yanında ROW yazıyor, bu ne demek acaba?
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Bir kaç güne gelir. ayın 19 u falan değil. (aylık değil normal humble )

edit :twitter 6an açıklama yapmışlar 19 u diye. Ama erkende gelebilir belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 6 Ocak 2016; 10:16:27 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Senin yanlışın var. Eğer bundle gününde çıkmadıysa genelde araya girmiş oluyor. Face de zaten 19 unda gelcek demişler.

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam da geçen böyle olduğunda da ileri bir tarih demişlerdi diye hatırlıyorum ama 5 gün sonra gelmişti. İnşallah erken gelir diyelim

• 
Sayfa: önceki 83678368836983708371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.