Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gangstarr34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83668367836883698370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dönüşmüyor nedense, boş bir perncere çıkıyor, sorun var herhalde.
  • Oyunun fiyatı güzel bence. Digital Deluxe Edition ise 138 TL. Season Pass tek başına 49 TL. Digital Deluxe Edition'u tek başına almanın bir avantajı yok. Season Pass içeriği şu anki açıklamalara göre benim için yetersiz. 49 TL'yi baştan yatırmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    28 ocakta çıkıyormuş ayrıca, 60 dolarlık oyun 89₺ ($30)
  • Umarım fiyatı artmaz Tomb'un.
  • arkadaşlar gift olarak satın aldığım oyunu iade edebilir miyim ?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Edebilirsiniz. İade işlemine girerken kütüphanemde değilde envanterimde kısmını seciyorsunuz o kadar. Tabi 15 gunu gecmediyse kabul edilir yoksa kabul edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Edebilirsiniz. İade işlemine girerken kütüphanemde değilde envanterimde kısmını seciyorsunuz o kadar. Tabi 15 gunu gecmediyse kabul edilir yoksa kabul edilmez.

eyvallah hocam hallettim zaten 3 gün önce almıştım
    iade ettim giftleri tomb raider almak için
  • Enpara iadesi yatınca direk alayım tomb raider'ı umarım fiyatı falan artmaz.
  • xcom 2 yi steamde şikayet ettim dolandırıcılıktan bu fiyattan oyunmu satılır adammı yiyonuz yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Umarım fiyatı artmaz Tomb'un.

Artma ihtimali artmama ihtimalinden yüksek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BANSHE

quote:

Orijinalden alıntı: xMira

Enpara iadesi yatınca direk alayım tomb raider'ı umarım fiyatı falan artmaz.

hocam onlinesi olcakmı?

Hayır online olmucak.Zaten 2013 oyunundaki online da çöptü.Online yerine değişikeğlenmek için modlar bulunucakmış.Örneğin laranın kafasını kocaman yapıp oynama gibi
  • Just cause 3 deki gibi olcak demekki
    Yaz indiriminde inerse bende almayı düşünüyorum

Bu arada yeni bundle gelmedi şuan eskisi de satışa kapandı. Ama nasıl oluyor da satılan sayısı sürekli artıyor . Bunlar bizi mi yiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 5 Ocak 2016; 21:05:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Just cause 3 deki gibi olcak demekki
    Yaz indiriminde inerse bende almayı düşünüyorum

Sadece single olduğu için yazın %50leri görür zaten mad maxte olduğu gibi.Ama ben ozamana kadar bekletemem lara ablamızı
  • Ben ablamızı yüksek detayda göremiyeceğim için acele etmiyorum zaten:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 5 Ocak 2016; 21:11:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://steamcommunity.com/app/391220#scrollTop=0

tomb raiderin fiyatı güzel olmuş bencem

edit: square enix'in sitesinde ki fiyat, adamsın square enix 1!!!

https://store.na.square-enix.com/product/294275/rise-of-the-tomb-raider-pc-download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 5 Ocak 2016; 21:21:38 >

• En geç yazın %50 görecektir. Hatta önceki oyunuyla paket bile yapabilirler.

Edit : Paket yapılmış bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 5 Ocak 2016; 21:53:59 >
  • yalnız rise of the tomb raider ön sipariş hediyesi TR 2013.
    çok saçma olmuş bu oyun herkeste var zaten
  • keşke tomb raider 2013 sahiplerine %10 indirim olsaydı
  • arkadaşlar söylemek istemiyorum ama tomb raider konsolda daha zevkli. hem pc hem konsolda oynadım ama konsol daha çekici geldi. muhtemelen bu da öyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar söylemek istemiyorum ama tomb raider konsolda daha zevkli. hem pc hem konsolda oynadım ama konsol daha çekici geldi. muhtemelen bu da öyle olacak.

Aynen öyle. Ben TR2013 ü pcde başlayıp yarıda bırakmıştım. Daha sonra PS4te oynadım. 2 farklı oyun gibiydi. Xbox'ı olan konsol tarafında oynasın.
  • 
Sayfa: önceki 83668367836883698370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.