Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FakeMake, CheKD, Mushi-Shi Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
230.550
Cevap
1.731
Favori
9.697.163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
      367 Mesaj
      31 Aralık 2015 00:51:55

Mad Max i kesinlikle öneriyorum öncelikle filmini izle ardından oyununa gec neden diye soracak olursan filminde oyunla ilgili herhangi bir spoiler yemiyorsun ve bunun aksine oyundaki cogu karakterin ne yaptıgını ezberlemek zorunda kalmıyorsun cünkü filmden dolayı bunlar senin kafanda yer ediyor. Oyunda cok cok üst seviye bir ingilizce kullanılmıyor yani ingilizce seviyen ortanın hafif üstüyse bile cok rahat konuyu anlarsın ki zaten bu oyun hikayesiyle ön planda olan bir oyun degil tamamen oynanısının ve oynanabilirliginin güzel ve harika olmasıyla , bitmek bilmeyen haritasıyla , aşırı cok olan ek görevleriyle ve o inanılmaz atmosferiyle önplanda gercekten bunları oynadıktan sonra hissediceksin heleki bu türün sevenlerinden isen.

Hayatımda hic bir oyunun single ini bir oturusta 2-3 saat oynadıgımı hatirlamıyorum ama bu oyunu alalı 2.5 gün oldu ve 32 saat oynamısım.Bir sonraki indirimde 10 lira daha fazla düsmesi icin beklenilecek bir oyun degil . kendi adıma %50 de görse alıcaktım ki zaten %66 olunca direk aldım.Oyunda aklına takılan birsey olursa sorabilirsin.

2-3 Kere zıplayıp topa arabayla vurup gol atmak icin 20 lira vermeyi düsünüyorsan bence bundan vazgec ve mad max i al.

Edit : Eklemeyi unutmusum. Birde oyundaki Optimizasyon bu seviyede grafiklere sahip bir oyun icin harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 31 Aralık 2015; 1:03:34 >
      |
      |
      TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10171 Mesaj
      31 Aralık 2015 00:55:10
      ayın 4 üne kadar stamden Reiza Racing Simulation BUNDLE ı 35.40 liraya alıp

Formula Truck 2013, Stock Car Extreme ve automobilistayı(39 dolar) almak mümkün

enpara ile 17.70 e 3 oyun geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Youtube Kanalım
      [link=http://forum.donanimhaber.com/m_117300756//tm.htm
    • Yarbay
      12832 Mesaj
      31 Aralık 2015 00:57:29

@Ramuli
      Far Cry 2'yi çok önce oynamıştım 3'üde yakın zamanda bitirdim.Far Cry 4 nasıldır fikrim yok açıkçası ama 2 ve 3.oyundan yola çıkarak almaya karar verdim.3.oyun gayet güzeldi açık dünyaya sahip fps hayvanlar falan var onları avlayıp kendine eşyalar üretebiliyorsun araç kullanımı var bence far cry serisine 3 veya 4. oyunla giriş yap.

@Alkımm
      Mad max'i bende istiyorum ama ingilizce bilmiyorum yaza kadar belki çeviren çıkar diye bekletme kararı aldım veya gaza gelipte alabilirim çünkü oyun çok hoşuma gitti.O atmosfer zaten hiçbir oyunda yok grafikler oynanış araç sürme görevden göreve koşuşturma baya zevkli görünüyor.

@Fr1xsivE
      Film tavsiyen hoşuma gitti önce filmini izleyeceğim.İngilizcem hiç iyi değil her ne kadar hikaye odaklı bir oyun olmasada geçen diyalogları anlamak isterim.

Benim en çok hoşuma gidende arabayla görevden göreve koşturmak o atmosferi yaşamak o grafiklerin tadına varabilmek.

Rocket league aslında ilgimi çekmiyor ama aşırı popüler olduğu için alıyorum yoksa bundan önceki oyunu ps3 te oynamıştım hiç hoşuma gitmemişti.

O kadar oyuna türkçe yama yapılıyor şu oyuna yapılmaması büyük bir hata.Belki yaza doğru birileri çıkar diye istek listesinde bekletmeyi düşünüyorum oyunun fiyatında değilim türkçe yaması olsa 50 lira olsa bile alacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 31 Aralık 2015; 1:12:43 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Fr1xsivE , Ramuli , Alkımm

• Yarbay
      7061 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:00:51
      Flight Similator aldım bildiniz güzel hd texture pack var mı gerçekcilik vs bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

-Live Your Dream,Widen Your World- Galaxy S10,Galaxy Buds,Gear Sport,Dex Station Kullanıcısı
    • Er
      0 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:09:08
      Arkadaşlar cüzdanda 125 TL var.
      Öncelikle Watch Dogs Complete Edition 60 TL'ye düşmüş, sizce alınır mı?
      Onun dışında aklımda;

L. A. Noire Complete Edition 9.80 TL
      GTA Complete Edition 15.00 TL
      Portal Bundle 7.80 TL
      CS:GO 12.00 TL
      Life is Strange 1-5 Episode 20.77 TL
      Total War: Attila 27.20 TL var.

Bunların toplamı cüzdandaki parayı geçiyor.
      125 TL edecek şekilde hangilerini önerirsiniz?
      Bu arada eğer Total War: Attila dışındaki diğer 6 oyunu alırsam tam 125,37 TL yapıyor.
      Aradaki 0,37 TL'yi nasıl bulabilirim.
      Envarterde iki tane item var, FM 2016 aldığım için geldi, onları satabilir miyim?
      Nasıl yapabilirim.
      Bu arada 1. levelim :)

Ayrıca Watch Dogs ve L. A. Noire gibi iyi sistem isteyen oyunları alsam da kısa vadede oynayamayacağım.
      Yaza kadar da yeni bilgisayar almam gibi gözüküyor.
      Aklımda GTA: V de var ama, yaza kadar daha da düşer diye almadım.
      Yaza kadar bu oyunların fiyatları daha da düşer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samigamzeli -- 31 Aralık 2015; 1:15:36 >

• Yarbay
      2269 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:16:00
      beyler bu steam kartlarını(yılbaşı) yılbaşından sonra satsak daha pahalıya satabliyor muyuz? Millette kalmaz falan pazar fiyatı yükselir? Biraz cahilim bu konuda aydınlatabilir misiniz?

Steam: PeerNet

Oo\SKYLINE/oO
    • Yüzbaşı
      634 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:18:06
      quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

beyler bu steam kartlarını(yılbaşı) yılbaşından sonra satsak daha pahalıya satabliyor muyuz? Millette kalmaz falan pazar fiyatı yükselir? Biraz cahilim bu konuda aydınlatabilir misiniz?

4 ocağa kadar aktif o kartlar sonrasında silinecek, aksine ben kartların ucuzlayacağına inanıyorum. Satamazsa gidecek sonuçta

Helgisiðir
    • Yüzbaşı
      367 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:21:58
      quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

@Ramuli
      Far Cry 2'yi çok önce oynamıştım 3'üde yakın zamanda bitirdim.Far Cry 4 nasıldır fikrim yok açıkçası ama 2 ve 3.oyundan yola çıkarak almaya karar verdim.3.oyun gayet güzeldi açık dünyaya sahip fps hayvanlar falan var onları avlayıp kendine eşyalar üretebiliyorsun araç kullanımı var bence far cry serisine 3 veya 4. oyunla giriş yap.

@Alkımm
      Mad max'i bende istiyorum ama ingilizce bilmiyorum yaza kadar belki çeviren çıkar diye bekletme kararı aldım veya gaza gelipte alabilirim çünkü oyun çok hoşuma gitti.O atmosfer zaten hiçbir oyunda yok grafikler oynanış araç sürme görevden göreve koşuşturma baya zevkli görünüyor.

@Fr1xsivE
      Film tavsiyen hoşuma gitti önce filmini izleyeceğim.İngilizcem hiç iyi değil her ne kadar hikaye odaklı bir oyun olmasada geçen diyalogları anlamak isterim.

Benim en çok hoşuma gidende arabayla görevden göreve koşturmak o atmosferi yaşamak o grafiklerin tadına varabilmek.

Rocket league aslında ilgimi çekmiyor ama aşırı popüler olduğu için alıyorum yoksa bundan önceki oyunu ps3 te oynamıştım hiç hoşuma gitmemişti.

O kadar oyuna türkçe yama yapılıyor şu oyuna yapılmaması büyük bir hata.Belki yaza doğru birileri çıkar diye istek listesinde bekletmeyi düşünüyorum oyunun fiyatında değilim türkçe yaması olsa 50 lira olsa bile alacaktım.

Sana şukadarını söyliyim mesajımda aynen bu cümleyi yazacaktım fakat yanlıs anlarsın diye yazıp sildim fakat keske yazsaymısım önceden diyorum yinede simdi yaziyim cünkü demin yazıp geri aldıgım icin taslaklarda duruyor.

" Bir oyunu ki burda rocket league den bahsediyorum fakat yinede herhangi bir oyunu kesinlikle populer ve cok oynanıyor diye alma cok populerse sen o oyunu oynasan sana ne yararı olacak ? Baskaları zevk alsın diye sen oyuncu kalabalıgı yaratmıs olacaksın ve onlar zevkle oynarken sen sırf populer diye oynadıgın icin sıkıla sıkıla oynayacaksın o yüzden bence sen sen ol eger bir oyunu alıp oynamak istiyorsan ve sevecegini düsünüyorsan direk al kim ne kadar oynuyor diye hic düsünme. "

Birde film olarak bu sene cıkan filmini izle. Oyunu filminden kat kat daha iyi fakat dedigim gibi ana temayı anlamak icin filmi izlemen iyi olur.

• Yarbay
      2269 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:26:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Dehr.

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

4 ocağa kadar aktif o kartlar sonrasında silinecek, aksine ben kartların ucuzlayacağına inanıyorum. Satamazsa gidecek sonuçta

ayın 4 üne kadar herkese gelecek mi o karttan? Eğer öyleyse satayım
      |
      |

Steam: PeerNet

Oo\SKYLINE/oO

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:30:26
      quote:

Orijinalden alıntı: samigamzeli

Arkadaşlar cüzdanda 125 TL var.
      Öncelikle Watch Dogs Complete Edition 60 TL'ye düşmüş, sizce alınır mı?
      Onun dışında aklımda;

L. A. Noire Complete Edition 9.80 TL
      GTA Complete Edition 15.00 TL
      Portal Bundle 7.80 TL
      CS:GO 12.00 TL
      Life is Strange 1-5 Episode 20.77 TL
      Total War: Attila 27.20 TL var.

Bunların toplamı cüzdandaki parayı geçiyor.
      125 TL edecek şekilde hangilerini önerirsiniz?
      Bu arada eğer Total War: Attila dışındaki diğer 6 oyunu alırsam tam 125,37 TL yapıyor.
      Aradaki 0,37 TL'yi nasıl bulabilirim.
      Envarterde iki tane item var, FM 2016 aldığım için geldi, onları satabilir miyim?
      Nasıl yapabilirim.
      Bu arada 1. levelim :)

Ayrıca Watch Dogs ve L. A. Noire gibi iyi sistem isteyen oyunları alsam da kısa vadede oynayamayacağım.
      Yaza kadar da yeni bilgisayar almam gibi gözüküyor.
      Aklımda GTA: V de var ama, yaza kadar daha da düşer diye almadım.
      Yaza kadar bu oyunların fiyatları daha da düşer mi?

Bence 125 lira verip fındık fıstık almak yerine , bir sekilde bütceyi 135 e cıkarıp cok güzel bir ziyafet cekebilirsin kendine.

Witcher 3 : Wild Hunt -http://store.steampowered.com/app/292030/

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN -http://store.steampowered.com/app/287700/

Mad Max -http://store.steampowered.com/app/234140/
      |
      |

• Yarbay
      12832 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:31:37

Buradaki çoğu kişi rocket league i popüler olduğu için alıyor ben oyuna bayılacağımı düşünmüyorum ama arada girip oynayabileceğim multiplayer çerezlik oyun olarak kütüphanemde bulunsun.Mad max'ide er ya da geç oynayacağım şimdilik sırayı türkçe olan hikayesini anlayabileceğim oyunlara veriyorum bakalım eğer alacaklarım fiyatları fazla tutmazsa mad maxide araya sıkıştırabilirim.Tavsiyelerin için teşekkürler kesinlikle dikkate alacağım.Ryse son of rome ve alien isolation almayı düşünüyorum bu 2 oyunun iyi oynanış süresi var yüklü bir kaç oyunda var o yüzden mad maxi istek listesine atıyorum şu oyunları bir aradan çıkarayım mad maxe yapışıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 31 Aralık 2015; 1:34:49 >
      |
      |
      Fr1xsivE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3938 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:32:37
      cod waw a yeni bir şey mi geldi noldu herkes alıyor anlamadım

• Yarbay
      3375 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:33:01

Aman hocam Watch Dogs'a o para verilir mi ya. G2A'dan 1 dolara aldık oyunu. Forumda 10 TL 'ye falan satıyorlar. Kaldı ki 10TL den fazla da etmeyecek bir oyun. Sırf Steam'e ekleyecem diye 60TL bayılmayın sakın. Zaten Steam'den alsanız bile Uplay üzerinden oynanıyor.
      |
      |
      samigamzeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
      UPS: Powersonic 1000VA |
    • Yüzbaşı
      367 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:35:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

cod waw a yeni bir şey mi geldi noldu herkes alıyor anlamadım

Malum millet olarak ne ile karsılasacagımız belli degil ileride , herkes bi sekilde kendini hazır tutmak istiyor olası bi savas icin
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:36:27

Pazar banınız yoksa envanterdeki koleksiyon kartları satabilirsiniz
      |
      |
      samigamzeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:39:10
      quote:

Buradaki çoğu kişi rocket league i popüler olduğu için alıyor ben oyuna bayılacağımı düşünmüyorum ama arada girip oynayabileceğim multiplayer çerezlik oyun olarak kütüphanemde bulunsun.Mad max'ide er ya da geç oynayacağım şimdilik sırayı türkçe olan hikayesini anlayabileceğim oyunlara veriyorum bakalım eğer alacaklarım fiyatları fazla tutmazsa mad maxide araya sıkıştırabilirim.Tavsiyelerin için teşekkürler kesinlikle dikkate alacağım.Ryse son of rome ve alien isolation almayı düşünüyorum bu 2 oyunun iyi oynanış süresi var yüklü bir kaç oyunda var o yüzden mad maxi istek listesine atıyorum şu oyunları bir aradan çıkarayım mad maxe yapışıcam.

Alien da cok güzel bir hikayeye sahip eger o türde oyun seviyorsanız bu oyunda hosunuza gidebilir -http://store.steampowered.com/app/282140/
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:42:46

%60 gördü en fazla
      |
      |
      c0mpeng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:50:52

Evet gelecek, ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehr. -- 31 Aralık 2015; 1:52:32 >
      |
      |
      Bahsedilenler: PeerNet*

Helgisiðir
    • Binbaşı
      1120 Mesaj
      31 Aralık 2015 01:59:20
      quote:

Ben de aldım rocket league ama gerçekten o kadar zevkli değil. Arkadaşlarla parti halinde girmediğin sürece saçma bir hal alıyor oyun. Hele normal oyunda oyuna girenin çıkanın haddi hesabı yok. Ranked girsen zaten yeni başlayan biri daha topa vuramıyor ve biri oyundan çıkınca eksik kalıyorsun. Sonuç olarak ben beğenmedim. Sadece kısa sürdüğü ve hemen maç bulduğu için arada kısa kısa oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 31 Aralık 2015; 2:00:29 >
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      31 Aralık 2015 02:10:54

Girmek sıkıntı değil.Ancak vpn açık iken oyun almak ban sebebi.
      O değilde google'ın http bağlantısı var mı?Yoksa mecburi vpn mi kullanıyorsunuz.
      |
      |
      Dirkules kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,576
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.