Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8332. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü6 Mobil4 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83308331833283338334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O oyunun sayfasini actiginda sadece search yaz klavyeden(arama yerine vs degil,sadece sayfa acikken)

Search yazdiktan sonra bos bir kutu gelecek onune,icine orda verilen(attigim link)kodu yaz.

Tamama bas sonra,,ben boyle aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/3yyju8/how_to_get_the_red_herring_steam_badge_holiday/

Devam ediyor mu bilmiyorum

Aldım ben de devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

O oyunun sayfasini actiginda sadece search yaz klavyeden(arama yerine vs degil,sadece sayfa acikken)

Search yazdiktan sonra bos bir kutu gelecek onune,icine orda verilen(attigim link)kodu yaz.

Tamama bas sonra,,ben boyle aldim

çok sağolun oldu
  • kinguin'den tomb rainder ön sipariş geçtim 90 liraya hadi hayırlısı

hoydaaaaaaaa 20 € harcıyana 5€ indirim kuponu veriyolar tomb raider'i alınca 5€ verdiler hitman da 85 liraya geliyor şeytan dürtüyor 2016'a 200 lira harcayarak başlıyorum a dostlaaar

hitmanı'da aldım bir tane daha 5€ indirim kuponu verdi kinguinden bir şey almam uzun bir süre, lazım olan varsa pm atsın yollayayım

edit: yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 1 Ocak 2016; 4:13:44 >
  • Arkadaşlar the crew hakkında ne düşünüyorsunuz multisi nasıl önerirmisiniz ?
  • Yeni yıl şakası yada bugu mu bu, hiç komik değil! Yıllardır steamden ve pazardan sık sık alışveriş yaparım ne oldu böyle?.. Başka aynı problemi yaşayan var mı?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hocam ona şuan param yetmiyor maalesef. Mad Max veya başka bir oyun alıp kapatacağım bu indirimleri sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

kinguin'den tomb rainder ön sipariş geçtim 90 liraya hadi hayırlısı

hoydaaaaaaaa 20 € harcıyana 5€ indirim kuponu veriyolar tomb raider'i alınca 5€ verdiler hitman da 85 liraya geliyor şeytan dürtüyor 2016'a 200 lira harcayarak başlıyorum a dostlaaar

hitmanı'da aldım bir tane daha 5€ indirim kuponu verdi kinguinden bir şey almam uzun bir süre, lazım olan varsa pm atsın yollayayım

edit: yolladım

Hiç dürtmesin valla paran varsa, bilgisayarın iyise al geç. TR fiyatlandırma politikasını gördükçe her Allah'ın günü sövüyorum.

• Bu holiday kartları ne zaman açılabilir hale gelecek ? Açılabilecek dediler ama kesin mi acaba ? Boşuna beklemiş olmayalım.
  • Selamlar herkese alışverişimden geriye 10 tl kaldı. Hangi oyunu tavsiye edersiniz? Euro truck s. 2 ile payday 2 arasında kaldım. Hitman absolutions oyunuda var. Siz ne tavsiye edersiniz bana ?
  • Day Of Defeat ve Source nasıl bir oyun acaba?

Onumu alsam Half Life 2 deathmatch mı alsam?

Yoksa ikiside oynanmaz mı?
  • CS go
    Batman arkham asylum
    Hitman absolution
    Just cause 2
    Elder scrolls skyrim
    İle indirimleri kapattim sizce nasil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan steam den bioshock triple Pack yada dmc alsam. Bunu yurt dışından birine hediye edebilir miyim? O kişi oynayabilir mi oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melez_Prens

Şuan steam den bioshock triple Pack yada dmc alsam. Bunu yurt dışından birine hediye edebilir miyim? O kişi oynayabilir mi oyunu?

Oynayamaz.
  • kendi hesabindan once pazari kapali olan baska bir hesaba girdiysen sonra ki girdigin hesapta oyle gozukuyor bazen. tarayiciyi kapatip acinca düzeliyor. dedigim gibi yapmadıysan bilmiyorum bana bu sekilde oluyor hep

@XanthiN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Ocak 2016; 10:59:44 >
  • 1) chrome'danhttp://store.steampowered.com/app/253750/?snr=1_5_1100__1100 sayfasını açın
    2) arama kısmına "search" yazın (kopyala yapıştır yapmayın
    3) Daha sonra dialog kutusu açıldığında "1v7531" kopyalayıp yapıştırın
    4) "Red Herring" rozetini kazanmış olun.

Böylece 1 level daha atlamış olur steam profiliniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 1 Ocak 2016; 11:00:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Melez_Prens

Şuan steam den bioshock triple Pack yada dmc alsam. Bunu yurt dışından birine hediye edebilir miyim? O kişi oynayabilir mi oyunu?

Oynayamaz.

Anlıyorum. Teşekkür ederim.

Peki enpara steam de yüzde elli indirim yapıyormuş sanırım. Bioshock triple Pack almak istiyorum. Yardımcı olabilecek biri varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victor Vran için resmi türkçe yama gelecekmiş
    oyun nasıl arkadaşlar zevkli ise alalım dursun TR çıkınca oynarız
  • Steam uygulamasında kütüphanende bir oyun ekle diye t işareti var. Oraya tıklayıp ortadaki seçeneğe giriş keyi yazacan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

1) chrome'danhttp://store.steampowered.com/app/253750/?snr=1_5_1100__1100 sayfasını açın
    2) arama kısmına "search" yazın (kopyala yapıştır yapmayın
    3) Daha sonra dialog kutusu açıldığında "1v7531" kopyalayıp yapıştırın
    4) "Red Herring" rozetini kazanmış olun.

Böylece 1 level daha atlamış olur steam profiliniz

Başka var mı böyle

• 
Sayfa: önceki 83308331833283338334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.