Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: psycho90 , psycho90 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83228323832483258326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dehr.

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

beyler bu steam kartlarını(yılbaşı) yılbaşından sonra satsak daha pahalıya satabliyor muyuz? Millette kalmaz falan pazar fiyatı yükselir? Biraz cahilim bu konuda aydınlatabilir misiniz?

4 ocağa kadar aktif o kartlar sonrasında silinecek, aksine ben kartların ucuzlayacağına inanıyorum. Satamazsa gidecek sonuçta

ayın 4 üne kadar herkese gelecek mi o karttan? Eğer öyleyse satayım

• quote:

Orijinalden alıntı: samigamzeli

Arkadaşlar cüzdanda 125 TL var.
    Öncelikle Watch Dogs Complete Edition 60 TL'ye düşmüş, sizce alınır mı?
    Onun dışında aklımda;

L. A. Noire Complete Edition 9.80 TL
    GTA Complete Edition 15.00 TL
    Portal Bundle 7.80 TL
    CS:GO 12.00 TL
    Life is Strange 1-5 Episode 20.77 TL
    Total War: Attila 27.20 TL var.

Bunların toplamı cüzdandaki parayı geçiyor.
    125 TL edecek şekilde hangilerini önerirsiniz?
    Bu arada eğer Total War: Attila dışındaki diğer 6 oyunu alırsam tam 125,37 TL yapıyor.
    Aradaki 0,37 TL'yi nasıl bulabilirim.
    Envarterde iki tane item var, FM 2016 aldığım için geldi, onları satabilir miyim?
    Nasıl yapabilirim.
    Bu arada 1. levelim :)

Ayrıca Watch Dogs ve L. A. Noire gibi iyi sistem isteyen oyunları alsam da kısa vadede oynayamayacağım.
    Yaza kadar da yeni bilgisayar almam gibi gözüküyor.
    Aklımda GTA: V de var ama, yaza kadar daha da düşer diye almadım.
    Yaza kadar bu oyunların fiyatları daha da düşer mi?

Bence 125 lira verip fındık fıstık almak yerine , bir sekilde bütceyi 135 e cıkarıp cok güzel bir ziyafet cekebilirsin kendine.

Witcher 3 : Wild Hunt -http://store.steampowered.com/app/292030/

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN -http://store.steampowered.com/app/287700/

Mad Max -http://store.steampowered.com/app/234140/

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Buradaki çoğu kişi rocket league i popüler olduğu için alıyor ben oyuna bayılacağımı düşünmüyorum ama arada girip oynayabileceğim multiplayer çerezlik oyun olarak kütüphanemde bulunsun.Mad max'ide er ya da geç oynayacağım şimdilik sırayı türkçe olan hikayesini anlayabileceğim oyunlara veriyorum bakalım eğer alacaklarım fiyatları fazla tutmazsa mad maxide araya sıkıştırabilirim.Tavsiyelerin için teşekkürler kesinlikle dikkate alacağım.Ryse son of rome ve alien isolation almayı düşünüyorum bu 2 oyunun iyi oynanış süresi var yüklü bir kaç oyunda var o yüzden mad maxi istek listesine atıyorum şu oyunları bir aradan çıkarayım mad maxe yapışıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 31 Aralık 2015; 1:34:49 >
  • cod waw a yeni bir şey mi geldi noldu herkes alıyor anlamadım
  • samigamzeli kullanıcısına yanıt
    Aman hocam Watch Dogs'a o para verilir mi ya. G2A'dan 1 dolara aldık oyunu. Forumda 10 TL 'ye falan satıyorlar. Kaldı ki 10TL den fazla da etmeyecek bir oyun. Sırf Steam'e ekleyecem diye 60TL bayılmayın sakın. Zaten Steam'den alsanız bile Uplay üzerinden oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

cod waw a yeni bir şey mi geldi noldu herkes alıyor anlamadım

Malum millet olarak ne ile karsılasacagımız belli degil ileride , herkes bi sekilde kendini hazır tutmak istiyor olası bi savas icin
  • samigamzeli kullanıcısına yanıt
    Pazar banınız yoksa envanterdeki koleksiyon kartları satabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Buradaki çoğu kişi rocket league i popüler olduğu için alıyor ben oyuna bayılacağımı düşünmüyorum ama arada girip oynayabileceğim multiplayer çerezlik oyun olarak kütüphanemde bulunsun.Mad max'ide er ya da geç oynayacağım şimdilik sırayı türkçe olan hikayesini anlayabileceğim oyunlara veriyorum bakalım eğer alacaklarım fiyatları fazla tutmazsa mad maxide araya sıkıştırabilirim.Tavsiyelerin için teşekkürler kesinlikle dikkate alacağım.Ryse son of rome ve alien isolation almayı düşünüyorum bu 2 oyunun iyi oynanış süresi var yüklü bir kaç oyunda var o yüzden mad maxi istek listesine atıyorum şu oyunları bir aradan çıkarayım mad maxe yapışıcam.

Alien da cok güzel bir hikayeye sahip eger o türde oyun seviyorsanız bu oyunda hosunuza gidebilir -http://store.steampowered.com/app/282140/

• c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    %60 gördü en fazla
  • Evet gelecek, ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehr. -- 31 Aralık 2015; 1:52:32 >
  • quote:

Ben de aldım rocket league ama gerçekten o kadar zevkli değil. Arkadaşlarla parti halinde girmediğin sürece saçma bir hal alıyor oyun. Hele normal oyunda oyuna girenin çıkanın haddi hesabı yok. Ranked girsen zaten yeni başlayan biri daha topa vuramıyor ve biri oyundan çıkınca eksik kalıyorsun. Sonuç olarak ben beğenmedim. Sadece kısa sürdüğü ve hemen maç bulduğu için arada kısa kısa oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 31 Aralık 2015; 2:00:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Girmek sıkıntı değil.Ancak vpn açık iken oyun almak ban sebebi.
    O değilde google'ın http bağlantısı var mı?Yoksa mecburi vpn mi kullanıyorsunuz.
  • Arkadaşlar bikaç tavsiye de bende gelsin !

Düşük bütçeli arkadaşlara:
    Super Meat Boy- Sinir stress olup bagırmak isteyenlere :D Oyundan bi süre sonra nefret etsenizde acayip sarıor 2,4 tl
    Bastion - simdiye kadar oynadıgım en iyi indie oyunlardan biri, 100 ün üzerinde ödül almış özellikle muzikleri ve oyun gectigi yerlerin çizimi mükemmel - 6 TL
    Transistor - Üstteki oyunu yapan firma yapmıs aldım fakat henüz oynama şansım olmadı fakat aynı kalitede oldugu söyleniyor - 6,2 tl
    Trine 1 ve Trine 2 - cok mükemmel oyunlar masal gibi aynı zamanda oyunun gectigi ortamlar cok detaylı yapılmıs kesinlikle tavsiye ederim - Trine 1 - 2,4 tl Trine 2- 3, 10tl

The Walking Dead - Hikayesi mükemmel oynanısı idare eder - 9,75tl
    The wolf among us - Cok orjinal bir hikayesi olan oyun oynanısı da zevkli The walking dead i yapan firmadan ( Telltale games) - 9,75 tl

Bu arada ben direk telltale games collection aldım 62 tl- içinde walking dead sezon 1 ve 2, the wolf among us, jurassic park, back to the future, game of thrones, sam&max serisi, tales from borderlands, bone serisi, hector serisi, strong bad episode serisi, tales of the monkey island serisi ve bi kaç tane de puzzle oyunu var. Özellikle hikayesi iyi oyanınısı ortalama oyun arayanlar için ideal.

Bu arada ori and the blind forest ve plague inc: evolved alıp oynayan var mı arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_sg -- 31 Aralık 2015; 2:24:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Mad Max i kesinlikle öneriyorum öncelikle filmini izle ardından oyununa gec neden diye soracak olursan filminde oyunla ilgili herhangi bir spoiler yemiyorsun ve bunun aksine oyundaki cogu karakterin ne yaptıgını ezberlemek zorunda kalmıyorsun cünkü filmden dolayı bunlar senin kafanda yer ediyor. Oyunda cok cok üst seviye bir ingilizce kullanılmıyor yani ingilizce seviyen ortanın hafif üstüyse bile cok rahat konuyu anlarsın ki zaten bu oyun hikayesiyle ön planda olan bir oyun degil tamamen oynanısının ve oynanabilirliginin güzel ve harika olmasıyla , bitmek bilmeyen haritasıyla , aşırı cok olan ek görevleriyle ve o inanılmaz atmosferiyle önplanda gercekten bunları oynadıktan sonra hissediceksin heleki bu türün sevenlerinden isen.

Hayatımda hic bir oyunun single ini bir oturusta 2-3 saat oynadıgımı hatirlamıyorum ama bu oyunu alalı 2.5 gün oldu ve 32 saat oynamısım.Bir sonraki indirimde 10 lira daha fazla düsmesi icin beklenilecek bir oyun degil . kendi adıma %50 de görse alıcaktım ki zaten %66 olunca direk aldım.Oyunda aklına takılan birsey olursa sorabilirsin.

2-3 Kere zıplayıp topa arabayla vurup gol atmak icin 20 lira vermeyi düsünüyorsan bence bundan vazgec ve mad max i al.

Edit : Eklemeyi unutmusum. Birde oyundaki Optimizasyon bu seviyede grafiklere sahip bir oyun icin harika.

2-3 Kere zıplayıp topa arabayla vurup gol atmak icin 20 lira vermeyi düsünüyorsan bence bundan vazgec ve mad max i al.

Rocket Lig Oynadinizda mi yazdiniz bunu gercekten asiri mantiksiz size gore o zaman futbolda 11 kisi oynaniyor o oyunculari kontrol edipte gol atmak mantiksiz...

Rocket Ligle Single player bir oyunu karsilastirmak kadar sacma bir durum olamaz mad max tamam guzel olabilir ama rocket lig cok ayri tatdi var joystickle oynayinca bide

• quote:

@Ramuli
    Far Cry 2'yi çok önce oynamıştım 3'üde yakın zamanda bitirdim.Far Cry 4 nasıldır fikrim yok açıkçası ama 2 ve 3.oyundan yola çıkarak almaya karar verdim.3.oyun gayet güzeldi açık dünyaya sahip fps hayvanlar falan var onları avlayıp kendine eşyalar üretebiliyorsun araç kullanımı var bence far cry serisine 3 veya 4. oyunla giriş yap.

@Alkımm
    Mad max'i bende istiyorum ama ingilizce bilmiyorum yaza kadar belki çeviren çıkar diye bekletme kararı aldım veya gaza gelipte alabilirim çünkü oyun çok hoşuma gitti.O atmosfer zaten hiçbir oyunda yok grafikler oynanış araç sürme görevden göreve koşuşturma baya zevkli görünüyor.

@Fr1xsivE
    Film tavsiyen hoşuma gitti önce filmini izleyeceğim.İngilizcem hiç iyi değil her ne kadar hikaye odaklı bir oyun olmasada geçen diyalogları anlamak isterim.

Benim en çok hoşuma gidende arabayla görevden göreve koşturmak o atmosferi yaşamak o grafiklerin tadına varabilmek.

Rocket league aslında ilgimi çekmiyor ama aşırı popüler olduğu için alıyorum yoksa bundan önceki oyunu ps3 te oynamıştım hiç hoşuma gitmemişti.

O kadar oyuna türkçe yama yapılıyor şu oyuna yapılmaması büyük bir hata.Belki yaza doğru birileri çıkar diye istek listesinde bekletmeyi düşünüyorum oyunun fiyatında değilim türkçe yaması olsa 50 lira olsa bile alacaktım.

Roket ligte neyine turkce yama yapsinlar hikaye mi var play yerine adam oyna mi yazsin find matcha bas bulunuyor mubyazsin allahaskina forumca ne kullaniyorsunuz son safyadaki yorumlar mantikli kafayla atilan yorumlar degil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• The Long Dark oyununu çok beğendim. Oyunda kendi insani ihtiyaçlarınızı karşılıyor, soğuğa ve doğaya karşı savaşıyor olmanız, bu oyunu diğer hayatta kalma oyunlardan ayıran özelliği.

Oyunda karakterimizin ihtiyaçlarımızı karşılıyorken endişeye de girmedim değil: acaba yemek bulabilek miyim, susuzluktan ölür müyüm vb.

Oyunu bu fiyatıyla bu indirim döneminde almanızı öneririm. Zira ilkbaharda tam sürüm çıkana kadar indirime girmezse, tam sürüm çıktığında oyunun fiyatı yükseleceği için bu oranda indirim görse bile daha pahalı olacak.

Bu arada oyuna tam sürüme geçmeden sahip olanlara hikaye modunun 1. bölümü de ücretsiz verilecekmiş.

İlgilenenlere duyurulur.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Watch Dogs uzun zamandır takip ettiğim bir oyun.
    Ama beklentiyi karşılamadı sanırım.
    Oyunu hangi yönleriyle beğenmiyorsunuz acaba?
    Aynı şekilde GTA:V'i de mi steam'den almamalıyım o zaman?
    Tüm oyunlarım derli toplu olsun diyorum ama, mesela Voidu'da GTA:V 65 TL'ye kadar düştü.
    Steam'da en düşük 107 TL'yi gördü.
    Aradaki farka değer mi?
    Değerse mesela bu oyunlardan (ileri sistem PC isteyenler için) yaza kadar daha da indirim olacağını tahmin ettiğiniz var mı?
    Bu arada bu zamana kadar bu oyun platformlarını hiç kullanmadım, sadece kutulu oyun alıp steam'dan aktif ettim.
    Hangi sitelerde nasıl kampanyalar oluyor; G2A, Humble Bundle vs. nasıl kullanılıyor bilmiyorum.
    Zaten halihazırda oynayabileceğim PC de yok, indirimde iken alayım demiştim.
  • Az önce farkettim, steam guard'ı yeni aktifleştirdiğim için satış yapamıyorum.
    Eğer yapabiliyor olsam nasıl yapmam gerekecekti acaba?
  • Similasyonlarla indirimi bitirdik.

Flight Similator X
    Project Cars

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50 extra indirim konusunu gördünüz mü gabenın yiğeni heralde sınırı kaldırtmış arkadaş 20 milyar yükletmişler steam hesaplarına resim atmış sanırım öğeyi denetle kaldırıldı kanıt olarak o resmi sunmuş
    http://forum.donanimhaber.com/m_113170114/tm.htm

not: ciddiye alıp bir şey almaya kalkmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 31 Aralık 2015; 3:14:50 >

• 
Sayfa: önceki 83228323832483258326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.