Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8285. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 18 Misafir - 24 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.051
Cevap
2.712
Favori
21.224.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82838284828582868287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki oyun size hediye edildi çünkü oyun hatalı olduğu için daha önce çıkan oyunları hediye ettiler. Konu bundan ibaret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha önce sormuştum ama problem oluyor.
    Cüzdana para yüklerken bilgilerimizi vermek zorunda mıyız?
    Telefon numarasını falan?
    Rastgele yazınca bir hata oluştu yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonspirit

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Selam arkadaşlar , gtx 960 4gb ekran kartı aldığımız için yanında batman arkham knight hediye geldi :D
    Geçen gün steam sunucularında sorunlar vardı duymuşsunuzdur, ondan sonra batman serilerinin hepsi oyun listeme eklendi :D anlamadığım bişey var, ben oyunları hiçbir şekilde satın almadım iyi bişeyde bunun yüzünden ban almaktan korkuyorum, sizce ne yapmalıyım

İste resim, sadece batman arkham knight yüklü

Biri senin yerine almış oyunları. O gün baya konuşuldu hesabımdan bu kadar para gitti diye anlattılar da anlattılar. Hesabına gir sağ üstten işlem detayları mıydı oraya bak ne zaman satın almışsın batman serilerini.

Hepsi 7 ayın 2 sinde 2015 tarihinde alınmış, neyse artık oynarız bizde Allahtan cüzdanda beş kuruş bile para yoktu, oda giderdi yoksa

Arkham Knighti steamde belli bir tarihten once aktive eden herkese eklendi o oyunlar.

Teşekkür ederim
  • CS GO almak lazım
  • ARKADAŞLAR DONT STARVE TOGETHER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.GELEN IKINCI DONT STARVE TOGETHER GIFTINI 4 LİRAYA SATIYORUM.İLGİLENENLER BURADAN VEYA STEAMDEN ULAŞABİLİRLER.

steam id : hyperx07

DONANIMHABER İLANI
  • samigamzeli kullanıcısına yanıt
    Telefonu zaten steame kaydederseniz ekstra güvenlik önlemi olur. Steam guard ile. Ben eskiden 00000 falan yazınca kabul ediyordu ama değişti mi bilmiyorum o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam Cüzdanına encard ile para yüklediğimizde de enpara geri iadesi oluyordu değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Arkadaşlar bazı oyunlar daha fazla indirime girer diye beklemeyin bence indirimdeyken daha sonra fiyatı artan oyun gördüm

Company of Heroes Complete Pack. 1 gün önce 7.75 TL idi. Şimdi 14,75 TL olmuş. Hani 4 Ocağa kadar süresi vardı

İndirimlerin hepsi yılbaşı indirimleri kapsamında değil. Bazıları birkaç günlük olabiliyor. Belki böyle bir oyundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Hocam beklediğin burdaki değil dimi
    https://www.humblebundle.com/weekly

Tesekkurler arkadaslar, bakmamistim humble'a, iyi denk geldi. :) @ayvacuk

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Arkadaşlar bazı oyunlar daha fazla indirime girer diye beklemeyin bence indirimdeyken daha sonra fiyatı artan oyun gördüm

Company of Heroes Complete Pack. 1 gün önce 7.75 TL idi. Şimdi 14,75 TL olmuş. Hani 4 Ocağa kadar süresi vardı

İndirimlerin hepsi yılbaşı indirimleri kapsamında değil. Bazıları birkaç günlük olabiliyor. Belki böyle bir oyundur.

İndirim son tarihi 4 Ocak yazıyordu usta fiyatı düşükken ondan söyledim

Gerçi şimdi de 4 Ocak yazıyor
  • Civilization v complete pack ve total warın herhangi bir oyununu almak istesek hangisini tavsiye edersiniz. Bir de bunların onlineı var mı? Age of empires 2 seven biri hangi oyunu da sever? Cahilliğime verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Steam Cüzdanına encard ile para yüklediğimizde de enpara geri iadesi oluyordu değil mi?

Evet ama Visa yi sec direk

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Civilization v complete pack ve total warın herhangi bir oyununu almak istesek hangisini tavsiye edersiniz. Bir de bunların onlineı var mı? Age of empires 2 seven biri hangi oyunu da sever? Cahilliğime verin.

İkisi farkli yapimlar yani tarz meselesi bende ikiside var total biraz daha gorsellik tasiyan bir oyun sahsen ben 20 kusur saat total 60 saat civ oynamisim

• Merhaba ben ecardim ile 30 liralik alisveris yaptim ancak bunun 8 lirasini iade ettim steamda onayladi 7gun icinde banka hesabima yatacak.Peki bu steamin kampanyasi kapsaminda ben 22liranin %50sini geri alabilicekmiyim.Birde 8 lira iade ettim ama enardimla tekrar 8 liralik bi oyun aldim.Kartimdan cikan tutar toplamda 38 lira,8lirasi 7 gun icinde tekrar yatacak 30 liranin yarisini geri yatirirmi enpara acaba bilen varmi

• Assassin's Creed tek tek alırsan 64 ikisini birden alırsan 80 lira

• heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Son sızıntı meselesinden sonra içime kurt düştü.
    Telefonla aranıp şu an bilgilerini görüyorum denilenler var, tabii trollerse bilemiyorum.
    Acaba telefonu yanlış yazdığım için mi, yoksa genel bir problem mi var?
  • Kendime göre para verip alınacak indirim oranı güzel oyunlar;

- ETS 2 (7,80 tl)
    - Age of Empires 2 (6,20 tl) yada 3 (11.80 tl)
    - Hard Reset (2,40 tl - multiplayer yok)
    - Trine 2 ( 4,65 tl)
    - Company of Heroes (Bundan 1 ay önce humble bundle'dan 1 dolara indirmiştik)
    - Magicka (4,50 tl)
    - Hala elinde olmayanlar için tabiki CSGO (12 tl)
    - Just Cause 2 (3,44 tl) (Şuan humblebundle.com da 5,26 $'a just cause 1-2 ve yanında bir dolu oyun var.)
    - H1Z1 (20,15 tl) (31 liradan 20 liraya düşmesi biraz manidar belki ileride %50'ye kadar çıkar indirim oranı.)
    - Rocket League (21,70)
    - Skyrim (7,75 tl) ( Skyrim Legendary Edition 14,75 tl, bütçeniz varsa mutlaka Skyrim LE tav

L4D2 zaten artık klişe, mekanik olarak beni tatmin etmeyen klasik zombişko oyunu, 6 lira etmez, bundle'a illa ki düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-450376D20 -- 27 Aralık 2015; 16:33:31 >
  • quote:

Selam arkadaşlar , gtx 960 4gb ekran kartı aldığımız için yanında batman arkham knight hediye geldi :D
    Geçen gün steam sunucularında sorunlar vardı duymuşsunuzdur, ondan sonra batman serilerinin hepsi oyun listeme eklendi :D anlamadığım bişey var, ben oyunları hiçbir şekilde satın almadım iyi bişeyde bunun yüzünden ban almaktan korkuyorum, sizce ne yapmalıyım

İste resim, sadece batman arkham knight yüklü

Öyle bir kampanya vardı son oyunu belli bir tarihe kadar steam'e ekleyenlere önceki bütün oyunlar hediye gelecek diye. konuşulmuştu bu başlıkta
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Civilization v complete pack ve total warın herhangi bir oyununu almak istesek hangisini tavsiye edersiniz. Bir de bunların onlineı var mı? Age of empires 2 seven biri hangi oyunu da sever? Cahilliğime verin.

Ben total war atilla da adldım total war rome 2 de aldım

Civilization almamak için de zor tutuyorum

tavsiyem rome 2 al tabii tek bir tane alacaksan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

İndirim son tarihi 4 Ocak yazıyordu usta fiyatı düşükken ondan söyledim

Gerçi şimdi de 4 Ocak yazıyor

O zaman şu indirimlerin ilk günden son güne olduğu olayı tamamen doğru değil. Çok bekletmeden almak lazım.

• 
Sayfa: önceki 82838284828582868287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.