Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , dvoca , bulduren , Mukan553 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir - 26 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.316.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82818282828382848285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar 4-6 kişilik co-op tavsiyeleriniz varsa alabilirim. 2D-Side scroller-Pixel-survival tarzı level veya loot içerikli olabilir. Strateji ağırlıklıda olabilir tabi öncelik 4-6 co-op
  • Kredi kartını kaldırınca çalınma ihtimali artıyor falan demişler steamde şimdi gitti mi bizim bilgiler cuma gecesi steam düzelince kaldırmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PAYDAY 2 ÖNERİRMİSİNİZ MULTİSİ NASILDIR TEK OYNAYACAĞIM
  • Redline3 kullanıcısına yanıt
    Eger basvuracaksaniz bir an once basvurun hocam 3. Aya kadar uzatildi gelmesi zaten uzun suruyor 2 ay kadar kullanirsiniz herhangi bir ucretide yok nasilsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam cüzdanımda 4.98 TL kalmış. Şunu harcayayım diyorum.

Var mı bu fiyat veya altında tavsiyeleriniz?
  • Arkadaşlar, iki oyun arasında kaldım. Totar War Rome 2 mi? yoksa Total War Attila mı? bir kaç yorumda gördüm ve Steam'deki yorumlarda okuduğum kadarıyla, Rome 2'de şehirleri işgal edip yerleşme işleri varmış ve sanırım başka devletlerle oynama seçeneği daha fazla ama optimizasyon sorunları oluyormuş, diğerinde yani Attila'da ise göçebe hayatı olup şehirlere yerleşme yok ayrıca devlet seçenekleri sınırlı ve bazılarını parayla almak gerekiyormuş. Hatta öyle ki Attila'da kan efekti için bile DLC olduğu söyleniyor. Hangisini alayım? sizce hangisi daha güzel? arkadaşımla falan girip takım halinde multiplayer oynayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Steam cüzdanımda 4.98 TL kalmış. Şunu harcayayım diyorum.

Var mı bu fiyat veya altında tavsiyeleriniz?

Just cause 2
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Bunu aldım da iki tane sanırım dlc si var onları almaya gerek var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Bunu aldım da iki tane sanırım dlc si var onları almaya gerek var mı acaba

Dlc genişletme paketi oluyor hocam, size kalmış.
  • Aynen öyle. Robot değiliz. Gayet oturaklı ve bilinçli yazılmış yorumlarda mevcut. Bu yorumların oynayış sürelerine takılmak mantıklı olmaz. Belirtildiği gibi korsan, başka platform veya steam dışı olarak oynanmış olabilir. Ama benim kastettiğim grubu aslında hepimiz çok iyi anladık. Buna inanıyorum.
  • the flame in the flood nasıl bir oyunmuş arkadaş bir türlü indirime girmiyor yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

the flame in the flood nasıl bir oyunmuş arkadaş bir türlü indirime girmiyor yahu

Dyscourse ile birlikte en cok bekledigim iki oyundan biriydi, ikisi de indirime girmedi :/

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

the flame in the flood nasıl bir oyunmuş arkadaş bir türlü indirime girmiyor yahu

Dyscourse ile birlikte en cok bekledigim iki oyundan biriydi, ikisi de indirime girmedi :/

dyscourse g2a da 3 liraya falan satılıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Redline3

Anime RPG oyun öneriniz var mı?

Hyperdimension Neptunia serisi olabilir

• Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yazın çok güzel olmuş gerçekten , oynamıyacağın oyunu 9 liraya almayı akıllılık sanıyoruz bazen. Tüketimin metalaşmasıyla olmayan ihtiyaçlar uydurmakta üstümüze yok .
  • 10 tane felan csgo depolayım dıyorum oyle bır ıhtımal var mı daha sonra arkadaslarıma felan verıcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

quote:

Haydaa en son baktigimda 10 dolar falandi orada, takip etmiyorken bundlea falan girdi herhalde. Tesekkurler, g2a uzerinden alayim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

quote:

Haydaa en son baktigimda 10 dolar falandi orada, takip etmiyorken bundlea falan girdi herhalde. Tesekkurler, g2a uzerinden alayim

Şimdi baktım da humble weekly de şuan 1 dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Batman Arkham Knight indirim gelmedi

Voidu ve Kinguin'e bakın uygun orda ama oyun hala sorunlu olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 82818282828382848285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.