Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sir Sherlock, YoureGodDamnRight, dynablaster Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
229.336
Cevap
1.720
Favori
9.554.746
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
      9201 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:20:25
      quote:

Orijinalden alıntı: entropy_tr

Steam'deki sorunun açıklaması:

http://www.valvetime.net/threads/steam-client-bug-displays-random-user-details.246629/
      İngilizce bilenler için.

Herhangi bir hack soz konusu degilmis

Mesela Steam cuzdanina bastiginizda vs,farkli sayfalara yonlendirmeye devam ediyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3366 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:20:36
      ENPARA İÇİN İNTERNET ALIŞVERİŞİNİ KAPATMA YÖNTEMİNİ ANLATIYORUM.

Mobil uygulamasından hesabınızı açın. Sağ üst köşede "3 çizgi" olan sekmeye tıklayıp en alttan Ayarlar bölümüne girin. Oradan "Encard'la internetten aylık alışverişi limi" diye bir yer var. Tıkladığınızda yeşil tik li olduğunu göreceksiniz. Tiki kaldırdığınızda internet alışverişi komple kapanıyor.

Kapattıktan sonra Hepsiburada'dan ufak bir alışveriş denedim, alışveriş gerçekleşmedi. Yani işe yarıyor. Tedbir olarak iki dakikanızı ayırıp yapın ayarınızı.
      |
      |

Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
      UPS: Powersonic 1000VA |
    • Yüzbaşı
      458 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:20:45
      Her şeyin kısa özeti beyler geçmiş olsun.

|
      |

Intel Core i7 4770K + Noctua U14S | Corsair Vengeance Pro (2x8) 16GB 2133MHz | MSI GeForce GTX 980 Ti Lightning | Asus Maximus VI Hero | Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200RPM | High Power Absolute 1000W | Corsair Vengeance C70 | Razer BlackWidow Chroma + Razer DeathAdder Elite
    • Binbaşı
      1930 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:20:57

silemezler. bir şey gitse bile onu geri getirirler.
      |
      |
      SonSamsunlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buralarda bir laf vardır Joe: "Bugünün hızla değişen dünyasında, asla risk almamak için uğraşan insanlar en büyük riski alanlardır"
    • Yüzbaşı
      634 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:21:13
      cüzdanda 37 lira vardı kimsenin hesabına bir şey olmaz umarım.
      |
      |

Helgisiðir
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      6 Not
      25 Aralık 2015 23:21:36
      enparaya girip internet alışverişimi kapattım umarım sorun cıkmaz
      |
      |

• Yüzbaşı
      961 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:22:20
      Steam Database
      ‏@SteamDB

By the way, this is not a security breach. This is page caching gone rogue. Most likely not respecting Cache-Control headers.

bu bir güvenlik açığı değildir. Sayfa önbelleklemesi sorunudur. demiş steamdb
      |
      |

• Yarbay
      3870 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:22:25
      Hesap detayını gördüğüm kişi farklı, telefon numarası kısmına tıkladığım kişi farklı geliyor. Bu nasıl bir rezilliktir arkadaş, gabe bunu görmüyor mu da hala açık bulunuyor sistem? Kapatsınlar her şeyi düzeltsinler geri açsınlar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:22:27

Belli kişiler bile olsa, belki de bizim hesap da başka ülkelerdeki belli kişiler grubuna giriyor olabilir, yazık steam e adamlar bi de önden uyarmış saldıracağız diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Ray Velcoro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      722 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:22:34
      quote:

Orijinalden alıntı: alico_1903

İlginçtir merlin bsc de hacklendi diye bir haber görmedim..

Onların mağaradan çıkmasına var daha
      |
      |

• Yarbay
      2347 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:23:03
      Rahat olun, kimsenin hesabına, kart bilgilerine vs.. bir şey olmaz.
      |
      |

6 Not
      25 Aralık 2015 23:23:11

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

qkhan45@hotmail.com

bu kim :DDD

arkadaş Slovak sanırım bende de var

benim la o ifşa olduk iyi mi :)
      |
      |
      Bahsedilenler: AltairinZırhı

• Yarbay
      2825 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:23:14
      Sanal kart ile alışveriş ettim, sorun olur mu? Kartın şu anki limiti sıfır zaten.

• Yarbay
      4124 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:23:32
      Hesapta 40 TL vardı Mad Max alayım diye girdim.Bir anda ruble ye döndü ne oluyor dedim EU ya döndü lannnn diyerek steami kapattım.Şimdi tekrar açtım 5 TL var oyun yok şimdi de paunt olarak geçiyor.Dostlar neler oluyor
      |
      |

İNTEL İ7 4790K (4.7 ghz 1.260 volt)- Asus Maximus VII Ranger/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI gtx1080 Tİ gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ Kingston DDR3 16GB(2x8) HyperX Beast 2400MHz /Samsung 840 pro 256 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x WD 640 CAVIAR Black/SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO Youtube channelhttps://www.youtube.com/user/22277296/videos
    • Yüzbaşı
      631 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:23:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Başkurt-Varsak

İmperial Edition'da at ve pet falan veriyormuş. Bu PvP bölgelerinde at çok iyi oluyor diyorlar o yüzden o versiyonunu almak istiyorum aslında. Ben Guild Wars 2 falan da oynadım ama ondan pek keyif alamadım. İtem sistemi vs. herkes kopya gibiydi. Skyrim'de oynadığım için ve non-target işlerini sevdiğim için bu oyundan beklentilerim fazla. Alacağım bunu, görevler falan sorun değil, ingilizcem iyidir ve kale savaşlarında silkroadda da aynı şeyler ping ve fps düşüşleri oluyordu ama onda gerçekten felç gibiydi :D ben alayım oyunu indirmeye bırakayım, 8mbit internetle gelecek haftaya inmiş olur zaten.

hocam pet iyide atı 6-7 gün sonunda kendinizde alabilrsiniz değişiyor tabi verdiği mount farklı olabilir ama imperial race 'i iyi baya alıyorsanız class da hem magicka oynayıp sonrada sıfırlayıp stamina ya çevirebilirsiniz pet olayı da güzel kozmetik gibi alırsanız daha çok, tabi imp .edition daha iyi , oyun nontarget değil hocam yani o skyrimde ki ok olayı yok mancınıktayken vs.. bazı skiller target istiyor ve bazı şeyleri roll atıp dodgelayabilir siniz ama o skyrimde sneakteyken az yukarı atayım oku adama gelsin olayı yok olsa eşitsizlik olurdu zaten normal silah kullananları pvp vurmanız imkansız olurdu
      |
      |

• Binbaşı
      1053 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:23:53
      quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.

|
      |

-
      4 Not
      25 Aralık 2015 23:24:15
      hesapta 2000 pound var :S siteye ulasamiyorum. kayitlamamistim bilgileri. kayitlamasam da gorunuyor mu ? :S

!!! Esek olana semer vuran cok olur. Esege ipinden tutarak yol gosteremezsin, lakin semeri sirtina vurursan, sulaleni tasir !!!
    • Yüzbaşı
      712 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:24:18
      quote:

Orijinalden alıntı: LutSamed

Arkadaşlar,

Şu anki sorun bir data breach/hackleme değil, içiniz rahat olsun. (yani tabii yine de büyük bir sorun ama üçüncü parti bir kişi gelip bilgilerinizi çalmış değil, sorun içeriden).

DDos saldırılarını püskürtmek için genelde önbellekleme kullanılır. Sorun şu ki, bazen tüm sayfa önbelleklenir ve kullanıcıya özel olarak verilir, bazen de sayfaların belirli yerleri önbelleklenir.

Saldırıyı püskürtmek için tam sayfaya önbellekleme çeken dangalak bir hata yapmış ve kullanıcı spesifikleştirmemiş.

Bu yüzden önbellekleme başladıktan sonra birileri hangi sayfaya girip o sayfayı tamamen önbelleklettiyse, siz de o sayfayı görüyorsunuz. Dikkat edin, girdiğiniz her sayfa birbirinden farklı kişilere ait ama çoğu sefer aynı. (zamanla değişiyorlar).

Bu yüzden önerim, kendi kişisel bilgilerinizi içeren Hesap Ayarları, Topluluk gibi yerlere tıklamayın, sizin bilgileriniz de önbelleklenebilir.

Bu resmi olmayan bir twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama. Henüz net bilgi yok durumla ilgili.

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:24:19
      Ahahaha millet beni arıyor hesap bilgilerini görüyorum haberin olsun diye.

• Teğmen
      215 Mesaj
      25 Aralık 2015 23:24:37
      Sakin beyler fişi çektiler. Artık güvendesiniz
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Paykasa
web tasarım,web design
nice türkiye
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,623
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.