Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8235. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü7 Mobil4 Android
5 sn
349.726
Cevap
2.721
Favori
21.316.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82338234823582368237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER KARTINIZ KAYITLI İSE; HEMEN KAYITLI KARTINIZI İNTERNET ÜZERİNDEN ALIŞ-VERİŞ' E KAPATIN. EN AZINDAN OLAYIN NE OLDUĞU ORTAYA ÇIKANA KADAR!!
  • herşeyi hackleme keyfi bedava oyun almak
  • Gamyoncu39 burda mı ? :D
  • eğer hesaplara birşey olursa bu valve batar o kadar tazminat davasının altından kalkamaz
  • yesil_dev Y kullanıcısına yanıt
    Hocam neye dayanarak bizde daha ucuz şöyle düşünün adamlr orada euro dolar üzerinden alışveriş yapıyo bizde tl olarak yani onlarda 5$ 5€ bizdeki 5₺ gbi düşünün ozmn bizde pahalı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loast

farukeczanesi diye hesap adı mı olur

aynen :D banada denk geldi o 18 kuruş vardı hesapta :D
  • İlk başta hesap detaylarında güncelleme edilemiyordu şimdi ediliyor sorun daha da büyüdü. Başkasının hesabına müdahele edebiliyorsunuz.

• Steam'deki sorunun açıklaması:

http://www.valvetime.net/threads/steam-client-bug-displays-random-user-details.246629/
    İngilizce bilenler için.
  • Fakir olmak bu gibi durumlarda baya iyi oluyor. Kartim kayitli ama ici bos diye endiselenmiyorum bile. Ama hesap hacklenirse bir sekilde, soverim.

• Tarihi bir güne tanıklık ediyoruz.
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    Bende de bu hesap açık

• quote:

Orijinalden alıntı: loast

farukeczanesi diye hesap adı mı olur

• enparayı internet alışverişine nasıl kapatcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Rezilliğe bak milletin kart bilgileri pat diye önüme düşüyor böyle rezillik olamaz.
    Sildim kendiminkini ama nedir arkadaş bu.

Kendi bilgine ulaşamıyorsun ki nasıl sildin?

Bilmiyorum hesabıma girebildim şans eseri sildiğim an başka birinin hesabı çıktı önüme.
  • Bende dedim ne oluyor önüme farklı farklı hesaplar geliyor
  • ARKADAŞLAR BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN.

Tecrubeli bir bankacı arkadaşımı arayıp durumu anlattım. Yurt dışından yapılacak olan para çekme, alışveriş yapma gibi durumlarda işlemin gerçekleşmesi için telefon onayı gerektiği. Söz parası para yüklü miktar ise bankanın direk telefonla irtibata geçeceğini söyledi.

Onun dışında lütfen herkes kartını yurt dışına veya internet alışverişine kapatsın. Zaten hacklenen yer Steam, bankalar değil. Dolayısıyla kart bilgilerine ulaşılsa dahi banka hesabınıza girip para hareketi yapamazlar. Zaten dünkü olayda bankaların sitelerinin patlaması ardından tüm bankalar ağır tedbirler almış. Kolay kolay bir şey olacağını sanmıyorum ama tedbirli olmakta fayda var.
  • Yalnız topluluk pazarında vs sıkıntı yok. mağazada tek sıkıntı.
  • Enpara 10 sn de geçici olarak bloke koyuyor.

Steam hesabından çıkış yapmak da faydalı olabilir. Bu çapta bir hack varsa ne olacağı belli olmaz.
  • geçen haberlerde okumuştum indirim dönemi boyunca SkidNP hacker grubu tarafından saldırı yapılacak diye...steam e siber saldırı yapıyorlar.kişisel bilgiler arza açık şuan
  • 
Sayfa: önceki 82338234823582368237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.