Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EceliYakın , QAengineer Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 36 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82318232823382348235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlar xbox'ta olduğu zaman bütün oyuncu sitelerinde tepede "xbox live çöktü" yazıyorlar. Steam her indirimde, PSN arada çöküyor takan yok çünkü fanboyu çok. Her yenilediğimde dil değişiyor artık ss almaktan bıktım

• Arkadaşlar demin birinin hesabı karşıma geldik kart bilgileri vardı sadece security code yok
  • Mobilden profile girilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diabolus79 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ayar olduğunu bilmiyordum hocam. Şu anda kapattım. Çok teşekkürler, içime su serpildi şu anda.
  • bir kaç saat içinde hiçbir şey satın almayın , diye bir uyarı geldi , steam gruplarından bir tanesi.
  • ben hesaba bile giremiyorum şu an oturum aç dediğimde öylece kalıyor
  • Benim sitim mazası sürekli ülke değiştiriyor aha euro bölgesinden alamanya oldu. :D
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Tüm dünyada oluyor bu. Bu olayla alakası imkansız gibi birşey
  • Haydaaa bu nedir ya
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    110 liralık oyun aldım dedim, indirimsiz fiyatı 250-300 lira. Daha bir o kadar da alacağım oyun var. Üçün beşin hesabını yapmamak güzel bir indirimden faydalanmamak anlamına mı geliyor? Neyin kafası bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan steam de farkli hesaplar var bana ait olmayan cocugun heaabinsa 200 euro vardi sonra turk bi cocugun hesabi geldi steame giremiyorum beyler!!!?!!!!!!!!!!!!!noluyor steamden mi bizim ulkedeki savaadan dolayi mi ???(ananmus mudur o saldiriyo)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde kime güvenecez biz ya.. İşsiz hackerlar.......
  • Yabancı bir forumda baktım tek Türklerde olan bir şey değil. Umarım hesaplara bir şey olmaz. Ben en az 10 dkda 40 hesap değiştim siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

beyler steame nezaman girsem mağzasına dil değişiyor rusça oluyor italyanca flan oluyor her yenilemede.. Bi problem yoktur demi ?

hesaplar birbirine girdi. bana steam cüzdanında 40 € olan birisi geldi ama cüzdandaki paralar kullanılmıyor
  • Benim hesap düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.

Gaben'in baska planlari varmis megersem

Sanırım şirketi komple Cem Uzan'a sattı

Cem Uzan yine mitingde tavuk doner, gazeteyle Pringles falan veriyordu, ona verdigini zannetmiyorum.

fre3dqm nickli kardes 35 lira bakiyen varmis, istedigin bir sey varsa alayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler steam şu anda DDoS saldırısı altında, pek çok kişi aynı problemi yaşıyor sabırla bekliyoruz
  • ert1138 /türkiye) kim se onun hesabına attı beni sitim. Neler oluyor yaw.
  • An itibari ile steam'e kayıtlı kartımdan 500$ çekildi arkadaşlar.Hemen avukatımı arıyorum...
  • encardı internet şubesinden kapattım alışverişe sizde öyle yapın şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 82318232823382348235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.