Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: orcunbayrak , Alnemu , emrahcey , Amuseyl
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.079
Cevap
2.712
Favori
21.226.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen tarihi bir ana tanıklık ediyoruz.Ulan her yılbaşında şu online oyun platformları çökmek veya hacklenmek zorunda mı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Yok hocam, son iki hane görünüyor sadece, edit ve silme yapılamıyor. Yalnız bu ciddi bir durum sanırım ya. Valla enpara hesabı patlarsa taklaya gelirim. Bu saatte başka bankaya da aktaramam parayı. Ulan iki oyun oynayalım dedik soyulmazsak iyidir.

Hemen başka bi yatırım hesabı açıp ona atabilirsiniz paranızı. Vadesizde kalmadığı sürece sorun yok
  • enparam kayıtlı steamde henüz harcama yapılmamış allah tan .. umarum bir an önce düzeltirler
  • ben mobilde hic giris yapamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soymasalar bari
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Alman
  • Noluyo lan steamı hackliyorlar mı!!! O kadar itemim o kadar oyunum var steam bakiyemde para var noluyo la biri mantıklı bi cevap versin
  • Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.
  • kredi kartı bilgilerini düzenleyemiyoruz ki hep farklı farklı hesaplar geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.

Gaben'in baska planlari varmis megersem

• Steam'in hala aktif olması akıl alır gibi değil. Bir an önce çözüm bulamıyorsan kapatacaksın sistemi düzeltene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Alman

Evet yeni gelen adamın ülkesine bakarken yazıyodum(ki o hollandalıydı ^^ ) beyin ellere hükmetmemiş o sıra
  • Temet Nosce kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Tam bunu okumadan önce aklıma geldi ve o şekilde yaptım. Bu arada zaten yüklü para çekiminde telefon onayı istiyor. Banka yurt dışı kaynaklı çekim gördüğünde tedbir alacaktır sıkıntı olacağını sanmam. Ama olay hiç hoş değil. Resmen çırılçıplak sokakta yürüyor gibi hissediyorum şu anda.

Bu arada az önce ben de Türk bir arkadaşa denk geldim.
  • çok büyük ikilemde kaldim bi yandan arkadaslar al diyor

• Allahtan kredi kartı bilgilerimi kaydetmedim
  • Benim cüzdan da 55 tl vardı. Umarım yine vardır
  • Steam çöktü.
  • Çine de gittim ohhh, steam sakin ol, kendini topla hemen, o değil de pcde steam uygulaması ile girdiğimde kendi kütüphanemi görüyorum, oyunlar download oluyor ama hesap ayarlara girince, İngiliz birinin ayarlar açılıyor

• Sallamadan lütfen, buna benzer PSN hesaplarının başkalarının hesabında görülme olayı ne zaman oldu. O çok dile getirilen 2011 kesintisinde de kimsenin kredi kartına bir şey olmadı. Varsa iddianızı destekleyen bir şeyler kanıtla gelin, sallama bilgilerle değil.
  • Hesaptan çıkış yaptım tekrar girmeye çalıştım steam guard kodu istedi işin garibi telefona mesaj da gelmedi . Enteresan şeyler oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.