Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo , lazarus06 , eonest , DreaMale , dvoca Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.588
Cevap
2.720
Favori
21.297.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82278228822982308231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesaplar bir şekilde iade edilir ama hesaplardaki kredi kartı bilgileri ne olacak bence önemli olan o.
  • Her sayfayı yeniledğimide bir başkası geliyor xD
  • cheneypate@gmail.com çıktı bende. Adamın 20 dolarda parası var steam hesabında. Ve paypal adreside yaziyor kimbdance@aol.com
  • Milletin steam id ve mailleri ortaya saçıldı resmen..
  • tutkual T kullanıcısına yanıt
    kredi kartının son 4 hanesinden başka bir şey göremiyorsun ki, ne işe yarayacak bu?
  • bende de orenasaf var. Ama üstten hep girişi olarak kendi nickim yazıyor. Kredi kartı olayına dikkat etmek lazım. Ama kartı silemiyorum çünkü orenasaf'ın hesap görünüyor. Sıkıntı büyük...
  • prince1907 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hesap açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam detaylarında adamın 20doları var gözüküyor. Hele kendime bir oyun giftleyeydim iyidi
  • Steam'de son durum:

(Not: O profil resmi bana ait değil ve ben Half Life 2 oyununu satın almadım...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

beyler left 4 dead 2 alinir mi ? 2 pound

ayrica bu eklentileri nasil idiricem ? bir suru yeni eklenti map silah vs gosteriyor

yardim lutfen

beyler left 4 dead 2 alinir mi ? 2 pound

ayrica bu eklentileri nasil idiricem ? bir suru yeni eklenti map silah vs gosteriyor

yardim lutfen

workshop a girin l4d2 den libraryden. begendiginize subscribe deyin. sialhskinleri vs, sadece size gorunur :) ama eglenceli ben yapiyorum

peki bende gorunurde ...

susturuculu diyor

susturuculu degil mi yani ?

silahlarin farklari yok mu ?

farkli maplar var ...

• Kredi kartlarını iptal ettirelim beyler. Ben ettirdim.
  • Tamam orada o görünüyor ama eğer bu cidden bir hack olayıysa her şeyiyle önlerine serilidir bu bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkual

Hesaplar bir şekilde iade edilir ama hesaplardaki kredi kartı bilgileri ne olacak bence önemli olan o.

aynen, bende gözüken adamın kredi kart bilgileri sistemde kayıtlı. Editleyip görüntüleyebilirim ama yapmayacağım hatta silmeyi bile düşünüyorum ama en temizi hiç ellememek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 25 Aralık 2015; 22:43:08 >
  • orenasaf diye bi hesaptayım adamın kredi kartı hesaba tanımlı
  • Hocam orenasafın kredi kartı kayıtlı sanırım. Deneme amaçlı ulaşmaya çalıştım ama açık şekilde görünmüyor. Bu iyi haber çünkü bizimkiler de görünmeyecek. Enpara kartım kayıtlı ve bütün birikimim orda. Neyse sıkıntı olursa bi uçağa doluşup GAbe'nin evine kamikaze yaparız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

O değil de güvenlik için Log Out olmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

Eger ciddi bir sey ise hesaptan cikis yapmanin bir ise yarayacagini hic zannetmiyorum. Tek temennim ciddi bir sey olmamasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl silecezki ben kendi hesap bilgilerimi göremiyorum bile.
  • Bu yaştan sonra zorla rusça öğretçekler adama Steam hesabım komple rusca oldu saka bı yanada account bakıyem 1789 euro oldu :))Sevdım ben bu ısı ahh bıde kullanabılsem bakıyeyı
  • sebaspe123 adlı bir kullanıcının hesap detaylarını görüntülüyorum ben de. Black Ops 2 ve H1Z1'i var, bir de 1 dolarcığı
  • 
Sayfa: önceki 82278228822982308231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.