Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , Bernarrd , 1event , fener19 , fener19 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82258226822782288229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bankaların kendi döviz kurları varmış bi de piyasanın üstünde oluyor kurları, onu da katarsak dolar yükseldiği an fiyatı yansıtmışlar size dostum, yapıkredi işin çakallığını en üst düzeyde yapıyor, bunu farkettim ben, ama içinizde ukte kalmasın bankayı arayıp sorun, ben itiraz edecem dedim, bu seferde itiraz dilekçesi yollayıp bize fakslayın filan dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RIP Steam kafayı yedi başkalarının hesabını görüyorum her seferinde
  • Steam sıyırdı. Kendiliğinden dil değişip duruyor.
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum noluyor sürekli başkasının hesabına giriyoruz. Bu kadar kolay mı ya bu iş
  • Zombie Army Trilogy - 4 pack aldım. 3 kopya için ilgilenenler özelden yazabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

Mortal Kombat X'i kapattım indirim furyasında bakalım nasıl bir oyun olmuş bir önceki Komplete Edition'a göre..

Steamdan aldıysan geçmiş olsun,Kinguinde 18 TL.

Kinguine baktımda 11 dolar.Nasıl 18 tl oluyo.Ben mi göremedim

Dün kampanya vardı devam ediyor mu bilmiyorum,paypal ile alırsan 18 liraydı.

• steam ağır sapıttı, başkalarının hesapalrını görüyorum tüm detayına kadar. Envanterler çalınmasa bari.
  • Steam'i ne zaman yenilesem baska dile geciyor. Keyifli ama biraz da guvenlik konusunda tedirgin edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

quote:

quote:

mafia 2 yi nasıl satın alıcam beyler. ne fiyat var ne satın al butonu

G2adan bakın hocam

steamden alınamıyor mu ?

Mafia 3 duyurulduğunda nedense satıştan çektiler

peki hocam complete pack ve director cut falan var hangisi alınmalı ?

Valla ben düz olanı almıştım heralde çok fiyat farkı yoksa pahalı olanı alın bence

• Steam kafayı yedi üç farklı para birimi değişti her yenilememde.
    Bir ara Brezilya dolarına döndü gta5 59B$ idi. Alacaktım hata verdi Rusya'ya döndü.

Düzenleme: Her yenilemede değişiyor bölge.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 25 Aralık 2015; 22:23:01 >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Kolaymış demek. Hesaplar güvendedir umarım. Anlamadığım bu yalnızca anonymous saldırılarından ötürü Türkiye'de mi böyle? Yoksa tüm steam dünyası mı karışmış durumda? Güncel steam gelişmelerini, sorunlarını, problemlerini, neler olup bittiğinin takibini yapabilen birisi açıklasın lütfen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mafia 2 yi nasıl satın alıcam beyler. ne fiyat var ne satın al butonu

G2adan bakın hocam

steamden alınamıyor mu ?

Mafia 3 duyurulduğunda nedense satıştan çektiler

peki hocam complete pack ve director cut falan var hangisi alınmalı ?

Valla ben düz olanı almıştım heralde çok fiyat farkı yoksa pahalı olanı alın bence

düz olanı 18 tl ,complte pack 28 tl. complete pacı alacam sanırım. saolsın yorumların için.

• Steam mobilden girdim ilk rusça idi, kendi profilime gireyim dedim ingilizce oldu, başkasının profili açıldı, sonra dil ispanyolca oldu, bi anda tüm dünyayı dolandım, şu işi biran önce halletmeye
    Baksalar, bu ne, şimdi de fiyatlar pound oldu, nerelere götürüyon beni steam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 25 Aralık 2015; 22:26:22 >
  • Biri steami tutsun
  • steam pert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Kolaymış demek. Hesaplar güvendedir umarım. Anlamadığım bu yalnızca anonymous saldırılarından ötürü Türkiye'de mi böyle? Yoksa tüm steam dünyası mı karışmış durumda? Güncel steam gelişmelerini, sorunlarını, problemlerini, neler olup bittiğinin takibini yapabilen birisi açıklasın lütfen.

Arkadaşlar ben de bu hatayı paylaşacaktım. Bende de bu adam giriş yapmış gibi gösteriyor.http://steamcommunity.com/profiles/76561198257260755/ acayip korktum şu an.

edit: biz de başkasında çıkıyor muyuz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonSamsunlu -- 25 Aralık 2015; 22:25:50 >

• Bu indirimler birilerini fena kızdırmış galiba resmen steam can çekişiyor
    bendede aynı. kuyruğu tamamlamaya çalışırken birden birşeyler olmaya başladı. bir baktım dil rusça para birimi ruble oldu bugün 1-2 kere fiyatlar dolar olmuştu önemsemedim sayfayı yeniledim bu sefer başka bir dil para birimi oldu bir daha yeniledim. bu sefer şok oldum başka birinin hesabı peru luymuş :D hesabındada 64 para birimleri neyse ondan var :D. bir daha yeniledim para birimi avro dil ispanyolca. şimdi ben adamın hesabını görünce kıllandım bizim hesaplarda abuk sabuk birinde çıkarsa. adamda işlem filan yapar nahoş bir durum.
    Reddit de dolu kişi var aynı sorunu yaşayan. Herkes panik yapmış durumda
  • go home steam you're drunk
  • 
Sayfa: önceki 82258226822782288229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.