Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bugia, Noctivagant Daha Az
2 Kayıtlı Üye
237.452
Cevap
1.786
Favori
10.653.374
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4547 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: spyae

@cause_of_death

Haber verdiğin için çok sağol.

Setti serverlarından bıkmıştım zaten.Her tarafı hileci kaynıyordu.Acaba steamda da böyle bir sorun var mıdır?

Yok dostum rahat ol, hile yapan elbette oluyor ama genelde zaten popüler serverlarda yeterli sayıda admin mevcut. Ancak bunun dışında steam serverları listesinde karşına non-steam kabul eden serverlar da çıkabiliyor. Bunun dışında istemediğin kadar server var zaten, uygun pingli bir yabancı server bul keyfine bak en kötü .
    |
    |

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

@cause_of_death

Setti serverlarından bıkmıştım zaten.Her tarafı hileci kaynıyordu.Acaba steamda da böyle bir sorun var mıdır?

Yok dostum rahat ol, hile yapan elbette oluyor ama genelde zaten popüler serverlarda yeterli sayıda admin mevcut. Ancak bunun dışında steam serverları listesinde karşına non-steam kabul eden serverlar da çıkabiliyor. Bunun dışında istemediğin kadar server var zaten, uygun pingli bir yabancı server bul keyfine bak en kötü .

Alıntıları Göster
    9800pro almıştım birkaç sene önce ozaman hl2 cs falan hepsi bedava idi kuponla onunla oynuyorum daha

benimde gözüme çarpmıştı steam da

bence cs ciler için kaçırılmaması gereken bi fırsat
    |
    |

• Teğmen
    206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goke

9800pro almıştım birkaç sene önce ozaman hl2 cs falan hepsi bedava idi kuponla onunla oynuyorum daha

benimde gözüme çarpmıştı steam da

bence cs ciler için kaçırılmaması gereken bi fırsat

Alıntıları Göster
    11 dk ile kaçırdım malesef ve alamadım.Eski fiatlara döndü.
    |
    |

Orijinalden alıntı: scaen

11 dk ile kaçırdım malesef ve alamadım.Eski fiatlara döndü.

Alıntıları Göster
    bi counter oyuncusu olarak yyine anlamadim.. .
    |
    |

Orijinalden alıntı: gunesindostu

bi counter oyuncusu olarak yyine anlamadim.. .

Alıntıları Göster
    noluyordu burdan oyun alsak ?

bedava download edip cd-key filan mı kazanıyorduk?

online multi oynama hakkımız mı oluyordu ?
    |
    |

Orjinalden alıntı: iski

Steam Valve'un oyun programı. Account alıyorsun ve sahip olduğun oyunlar bir listede toplanıyor. İstediğin zaman istediğin bilgisayarda accountunla giriş yapıp oyunu çekebiliyorsun. Bedava key falan verdiği yok yani, oyunu accountuna alıyorsun. Orijinal olarak cd ile aldığında da bu accouınta geçiyor oyun. Bir farkı yok yani, multiplayer oynuyorsun evet.
    |
    |

quote:

Steam Valve'un oyun programı. Account alıyorsun ve sahip olduğun oyunlar bir listede toplanıyor. İstediğin zaman istediğin bilgisayarda accountunla giriş yapıp oyunu çekebiliyorsun. Bedava key falan verdiği yok yani, oyunu accountuna alıyorsun. Orijinal olarak cd ile aldığında da bu accouınta geçiyor oyun. Bir farkı yok yani, multiplayer oynuyorsun evet.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de daha önce orange box ı satın almış birisi olarak fırsatı uygun buldum ve aldım cs source'u.. çook uzun süre oldu oyunu oynamayalı dün bi yabancı servera girdim adamlar duman etti uygun bi server bulup kendi aramızda maçlar yapsak nasıl olur?
    |
    |

• Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

@cause_of_death

bayadır oynuyorum az az da olsa sadece 1 defa rastladım hile yapana ,ztn vac secured oldugu icin permanent ban yiyorsun yapan zor cıkar

nese iste sasırdım once hile yapanı gorunce vac hata verdi cheater found : adamın nicki die baya bi kez ama admin olmadıgı icin atamadık

ben vacı gorunce atar sanıyordum biraz hayalkırıklıgı oldu ama zaten cok cok nadir cıkar steam serverlarında hileci
    |
    |
    CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 16 GB 1600 mhz/ MSİ GTX 980 Tİ /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/
  • Yarbay
    3448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fod

quote:

@cause_of_death

bayadır oynuyorum az az da olsa sadece 1 defa rastladım hile yapana ,ztn vac secured oldugu icin permanent ban yiyorsun yapan zor cıkar

nese iste sasırdım once hile yapanı gorunce vac hata verdi cheater found : adamın nicki die baya bi kez ama admin olmadıgı icin atamadık

ben vacı gorunce atar sanıyordum biraz hayalkırıklıgı oldu ama zaten cok cok nadir cıkar steam serverlarında hileci

Alıntıları Göster
    FIR_Lama niki orda da nikimdir... bütün valve oyunlarında görebilirsiniz, özellikle TF2...
    |
    |

• Yarbay
    4547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

FIR_Lama niki orda da nikimdir... bütün valve oyunlarında görebilirsiniz, özellikle TF2...

Alıntıları Göster
    Pek sıcak fırsat sayılmıyor biliyorum ama yine de oyunu denemek isteyenler veya vakit geçsin diyenler için birebir.

Bu haftasonu özel deneme Team Fortress 2 haftası, oyunu almayı düşünüyor ama kararsızsanız sadece bu haftasonu bedava oynayabilirsiniz. Kotalılar dikkatli olun siz yerinizde olsam bulaşmazdım .

Bu arada Team Fortess 2 Steam'de 20$'dan satılıyor bilginize, iyi oyunlar.
    |
    |

• Yarbay
    4547 Mesaj
    quote:

Pek sıcak fırsat sayılmıyor biliyorum ama yine de oyunu denemek isteyenler veya vakit geçsin diyenler için birebir.

Bu haftasonu özel deneme Team Fortress 2 haftası, oyunu almayı düşünüyor ama kararsızsanız sadece bu haftasonu bedava oynayabilirsiniz. Kotalılar dikkatli olun siz yerinizde olsam bulaşmazdım .

Bu arada Team Fortess 2 Steam'de 20$'dan satılıyor bilginize, iyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Mesajı ve başlığı düzelttim. Bu hafta sonuna özel olarak Left 4 Dead oyunu Steam üzerinden 50$ yerine 25$ dan satılmakta.
    |
    |

• DH Yönetici
    6009 Mesaj
    quote:

Mesajı ve başlığı düzelttim. Bu hafta sonuna özel olarak Left 4 Dead oyunu Steam üzerinden 50$ yerine 25$ dan satılmakta.

Alıntıları Göster
    CSs iyimiş kaçırdık.Left for death'e 25$ bile çok para.
    |
    |

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK

Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz

**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Yarbay
    2909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ecay

CSs iyimiş kaçırdık.Left for death'e 25$ bile çok para.

Alıntıları Göster
    left 4 dead bence harika bir oyun 25$ da uygun bir fiyat ..
    |
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • DH Yönetici
    6009 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

left 4 dead bence harika bir oyun 25$ da uygun bir fiyat ..

Alıntıları Göster
    Helal olsun şu Valve'e.Steam diye bir şeyi yapabildiler.Steam olmasa Türkiye'de bir tane lisanslı oyun alınmaz malum distler yüzünden.Paketli almak istesek bile yurtdışından getirtiyoruz.
    |
    |

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK

Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz

**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Yarbay
    11508 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

ek olarak aynı zamanda oyunların yedeğini dvd ortamına yada diğer aygıtlara depo ederek istediğin pc de steam altına kurabiliyorsun.
    |
    |

• Yarbay
    4547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

ek olarak aynı zamanda oyunların yedeğini dvd ortamına yada diğer aygıtlara depo ederek istediğin pc de steam altına kurabiliyorsun.

Alıntıları Göster
    Yıllardır Cs oynadığımız birkaç arkadaşla kararlaştırıp aldık, beraber oynayalım diyenler olursa steam friendsten cause_of_death ekleyebilirler.
    |
    |

• Binbaşı
    1148 Mesaj
    quote:

Yıllardır Cs oynadığımız birkaç arkadaşla kararlaştırıp aldık, beraber oynayalım diyenler olursa steam friendsten cause_of_death ekleyebilirler.

Alıntıları Göster
    ya bende şöyle internetten alışveriş yapabilsem anında alacağımda left 4 dead var şuan pc de öle canım sıkılınca giriyorum

bu arada bu ne () alex bu ne ya ? bu mesaj iconlarının olduğu yerde bunun ne işi car

• Binbaşı
    1219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

ya bende şöyle internetten alışveriş yapabilsem anında alacağımda left 4 dead var şuan pc de öle canım sıkılınca giriyorum

bu arada bu ne () alex bu ne ya ? bu mesaj iconlarının olduğu yerde bunun ne işi car

Alıntıları Göster
    Team Fortress 2 alın bence daha eğlenceli ve daha ucuz
    |
    |

• Yarbay
    3448 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

TF2 dehşet oyun evet... o da var... zaten beni ekleyenler görür, steamde 23 oyun var :D Valve adına çıkmış herşey var galiba...
    |
    |
  • Yarbay
    4547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

TF2 dehşet oyun evet... o da var... zaten beni ekleyenler görür, steamde 23 oyun var :D Valve adına çıkmış herşey var galiba...

Alıntıları Göster
    Evet Team Fortress 2 kesinlikle çok çok keyifli bir oyun, Left 4 dead henüz yüklenmedi ama rahatlıkla Tf2 daha çok eğlendirir diyebilirim. 20$ galiba steamde ama orjinal hl2 ve hl2 ep1 sahibi falan değilseniz oyun satışı yapan yerlerde "orange box" paketine dahil olarak 50ytl civarına satılıyor aklınızda olsun.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.