Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: battlescream, mehmetman, Tranquillity Daha Az
3 Kayıtlı Üye
235.482
Cevap
1.757
Favori
10.180.266
Tıklama
Giriş
    378 Mesaj

yaz indiriminin ertesi gün witcher indirimde mesela o nasıl oluyor?
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapay zeka çok kötü grafikler dönemin çok gerisinde kalmış hiç detay yok 2016 da çıkmış bir oyun lakin insan biraz çabalar

Görevler sürekli birbirini tekrar ediyor git o mekanı bas bu mekanı bas

Oyunun ilk 1.5 2 saati süper ona bir lafım yok ancak sonrası sürekli kendini tekrar eden bir döngü halinde kendimi çok zorladım ancak oynanacak gibi değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaz indirimi farklı, haftalık indirim farklı oluyor hocam. o nedenle falandır diye düşünüyorum. net bildiğimden değil ama tahminimce öyle bir şeydir. sonuçta her hafta belli oyunlar belli bir indirim alıyor. yaz indirimlerinde genelde daha yüksek indirimler oluyor.
    |
    |
    Blackoffire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    4508 Mesaj

Yazdıklarının üstüne imzamı atarım hocam mafia3 open world olsun süresi uzun olsun diye çöp edilmiş bir yapımdır. Mafia2 nin oldukça gerisinde kalmış bir oyun oldu serinin yüz karası koca oyun başı hariç ubisoftun oyunlarının yan görevlerini oynuyormuş gibi bir senaryoya sahip...

|
    |
    Bahsedilenler: JaReD22

Necip Fazıl Kısakürek
  • Binbaşı
    1984 Mesaj

Arkadaşım yazdık ya yaz indirimi (ve dahi bütün büyük indirimler) hariç diye mesaja.

Onlar etkilemiyor süreyi.
    |
    |
    Blackoffire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam mafia 2 ile kıyaslamıyorum intikam üzerine kurulu bir oyun mantığıyla oynamaya çalıştım yok olmuyor

Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki oyun ile arasında 6 sene var yahu siz 6 senede hiç mi araştırmadınız hiç mi senaryo üzerinde uğraşmadınız

Senelik oyun çıkaran ubisoft bile çok daha kaliteli işler çıkarıyor ortaya

Verdiğim 30 lirayı yolda düşürsem daha az üzülürdüm 3 saat oldu diye iadede edemedim

|
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pardon atlamışım :D
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Wolfenstein 2 ne güzel oyunmuş öyle. Kıyamet sonrası kısımları nedeniyle Metro'yu, yaratıklarla savaşırken Quake'i, giyilen zırhla Crysis'i anımsattı. New Order'ı sıfır vuruş hissi nedeniyle iade etmiştim. Tamamen hikâyeden kopuk bir şekilde Nazi öldürmece oynuyorum. Grafikler de çok iyi. Game Pass sayesinde 12 liraya aylardır Forza Horizon'u ve şimdi indirimle bile en düşük 90 liraya düşen Wolfenstein 2'yi oynamış oldum. Oynayacak bir o kadar da oyun var ama zaman yok.

Bülent ORTAÇGİL
  • Yarbay
    2251 Mesaj
    Dünden beri konu amacından baya bir sapmış. Mod bey bir el atın lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Nasıl yok hocam tüm oyunlarda muazzam fark var.

Alıntıları Göster
    hocam şöyle ki eğer işlemcisiniz ekran kartını darboğaz ediyorsa 8 gb single'dan 16 gb dual'e geçince müthiş bir rahatlama oluyor. En çok fark burada ortaya çıkıyor.

ben gerçi i5 6500 , rx480 sistemimi de 16 gb yapacağım şimdi. Aynı ram'in 2.elinden buldum onu takıcam.

2-3 sene boyunca hiç bir geliştirme yapmayıp bu sistemle idare edicem. Sonra da büyük ihtimalle amd sistem dizmeyi düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    383 Mesaj
    https://store.steampowered.com/app/226840/Age_of_Wonders_III/

Age of Wonder 3 ücretsiz, kütüphanenize eklerseniz süresiz şekilde sizin oluyor
    |
    |

GOG 2.0 beta icin linkler gelmis email'e.

PSN -------- Dai33mon & Dai01mon

UPLAY ------ Dai33mon

ORIGIN ---- Dai33mon

GOG ------- DAIMON4545

XBOX ------ Daimon4545
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj

Hocam daha gelmedi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18375 Mesaj

dalga dalga gönderiliyor, reddit'de 22 mayısta kayıt oldum demiş gelen biri. ben de o tarihte kayıt olmuştum ama gelmemiş
    |
    |
    BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BlokShot

Hocam daha gelmedi bana
    Hocam onceden beta yi denemek ister misiniz diye sormustu bana. Private beta imis hocam.
    |
    |

PSN -------- Dai33mon & Dai01mon

UPLAY ------ Dai33mon

ORIGIN ---- Dai33mon

GOG ------- DAIMON4545

XBOX ------ Daimon4545
  • Er
    5 Mesaj
    Gog Galaxy betası gelmiş banada hemen denedikten sonra görüşlerimi yazmak istedim. Özellikle tüm oyunların tek bir ekranda gözükmesi çok güzel olmuş. Galaxy üzerinden tek tek diğer hesaplarla giriş yapıp oyunlar ekleniyor. Kütüphanedeki oyunların resimlerini değiştirme gibi küçük özellikler güzel düşünülmüş. Kategori özelliği de güzel olsa da biraz daha çeşitlendirmeleri lazım gibi. Merak ettiğim en önemli özellik Galaxy üzerinden yüklenen oyunlar için o oyunun platformu neyse onla birlikte açılıyor. Birde Rockstarın social zımbırtısı yok genel kütüphanede gtaları görüp gta v in eksik olması gözüme battı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut488 -- 11 Temmuz 2019; 22:27:16 >

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam şöyle ki eğer işlemcisiniz ekran kartını darboğaz ediyorsa 8 gb single'dan 16 gb dual'e geçince müthiş bir rahatlama oluyor. En çok fark burada ortaya çıkıyor.

ben gerçi i5 6500 , rx480 sistemimi de 16 gb yapacağım şimdi. Aynı ram'in 2.elinden buldum onu takıcam.

2-3 sene boyunca hiç bir geliştirme yapmayıp bu sistemle idare edicem. Sonra da büyük ihtimalle amd sistem dizmeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz 8gb'dan 16gb'a geçtiğinizde yaşadığınız rahatlık ile, Single-Dual Channel RAM'lerin performansa etkisinin hiçbir bağlantısı yok bu arada. Kaldı ki işlemci ekran kartını darboğaz ederse RAM arttırarak bunu çözemezsiniz. Çözüm zaten cümlenin içerisinde "işlemci ekran kartını darboğaz ederse".

Kullandığınız işlemci ve chipset platformuna göre Dual Channel ya da Quad Channel (4'lü) RAM'ler ile daha iyi performans alırsınız.

Örneğin Intel Core Extreme serisi işlemciler ile Quad Channel'da daha iyi performans alırken, Extreme olmayan serilerde yani normal Core i5 ve i7'lerde Dual Channel daha performanslıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 11 Temmuz 2019; 23:0:17 >
    |
    |

• Yarbay
    10787 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Wolfenstein 2 ne güzel oyunmuş öyle. Kıyamet sonrası kısımları nedeniyle Metro'yu, yaratıklarla savaşırken Quake'i, giyilen zırhla Crysis'i anımsattı. New Order'ı sıfır vuruş hissi nedeniyle iade etmiştim. Tamamen hikâyeden kopuk bir şekilde Nazi öldürmece oynuyorum. Grafikler de çok iyi. Game Pass sayesinde 12 liraya aylardır Forza Horizon'u ve şimdi indirimle bile en düşük 90 liraya düşen Wolfenstein 2'yi oynamış oldum. Oynayacak bir o kadar da oyun var ama zaman yok.
    Hem güzel bir oyun hem de sistem dostu bir oyun. Optimizasyonu açık ara farkla en iyi oyun. 1050 ekran kartlı dizüstü pc de 120 fps gördüğüm tek oyun.
    |
    |

xbox ta mı oynadınız yoksa pc de mi ?

Pc indire biliyorduk ama oyuna giremiyorduk düzelttiler mi onu
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CounTRy678

xbox ta mı oynadınız yoksa pc de mi ?

Pc indire biliyorduk ama oyuna giremiyorduk düzelttiler mi onu

Alıntıları Göster
    Windows ayarlardan bölge dil seçeneklerine girin, Türkiye'yi ABD yapın düzeliyor.

|
    |

Bülent ORTAÇGİL
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
web tasarım
Ankara Web Tasarım
SEO
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,268
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.