Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11764. sayfa)

4 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.691
Cevap
2.721
Favori
21.311.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Spec Ops: The Line gibi senaryo açısından harika bir oyunu yapan firma nerelere düşmüş. Bir ara Dead Island 2'in yapımcılığını almıştı ama o da olmadı. Üzücü gerçekten.
  • Bildiğiniz gibi Blair Witch bu akşam 7 gibi çıkışını yapacak. Ama oyun ne Steam'de nede Microsoft Store üzerinde preload'a açılmış durumda. 2019 bitecek şurada 3 ay sonra ama ilginç kafalar.
  • ne zaman açıldı bilmiyorum ama gamepass'de açık şuan, 13 gb

gerçi inmiyor gibi, 15gb copy klasör indirmiş yine store'da oyunu indirmiyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Ağustos 2019; 14:39:49 >
  • Blair Witch'i indirmeye başladım ben de, bakalım nasıl çıkacak. Açıkçası çok büyük bir beklentim yok oyundan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar malumunuz Gears 5 çıkıyor.

Hazır XBOX üyeliğim de varken ve Gears 5 çıkacakken, Gears of War 4'ü bitirmeye değer mi sadece hikaye kısmını oynayıp?

Ekleme: Gears serisini daha önce hiç oynamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5993D5759 -- 30 Ağustos 2019; 14:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Arkadaşlar malumunuz Gears 5 çıkıyor.

Hazır XBOX üyeliğim de varken ve Gears 5 çıkacakken, Gears of War 4'ü bitirmeye değer mi sadece hikaye kısmını oynayıp?

Bence oynamalısın hikayesi güzel. Oynamaya değer yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 30 Ağustos 2019; 14:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Bence oynamalısın hikayesi güzel. Oynamaya değer yani.

Alıntıları Göster
    SSD'deki tüm oyunları sildim indirmeye başladım, 133 GB.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynen, Store tarafında yokken Xbox uygulamasında görünüyor. Gece indireceğim, hevesim kaçtı açıkçası. Gamepass Steam'e gelsin, kimse üzülmesin.

@Sarah Kerrigan,

Bir kaç sayfa önce şöyle bir mesaj yazmıştım, işinizi görecektir.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139764634
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Arkadaşlar malumunuz Gears 5 çıkıyor.

siz yazınca hatırladım önyükleme de açılmış mis gibi . hazırlanalım çıkışa.

• Yeni Witcher oyunu geliyor olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    yeni dlc olabilir oyun yerine?
    çünkü daha önce witcher oyunları yapmaktan sıkıldıklarını yeni oyunlar üzerine odaklanmak istediklerini söylemişlerdi.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Yeni Witcher en azindan fikir olarak masada duruyordur. İsmi yeter. Gerald’in hikayesi bitti, onun yerine baska Witcherlara odaklanabilirler. Malum evreni genis, okullari fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir karakterle yeni bir witcher oyunu çok zor çünkü kitaplarda geralt ve tayfası ön planda bu da demek oluyor ki senarist getirmeleri lazım sıfırdan yazsın birşeyler diye o da tutmaz gibi

• yeni bir witcher denilince akla ilk ciri geliyor. bence üzerinden yürünmesi gayet kolay bir karakter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

yeni bir witcher denilince akla ilk ciri geliyor. bence üzerinden yürünmesi gayet kolay bir karakter.
    İmkansız.

Yeni Witcher oyununda karakterimizi kendimiz yaratacağız büyük ihtimal
  • Aşırı güçlü bir karakter bu evren için.
  • Gears seri olarak hikayesi bağlantılı bir oyun. İlk üçleme zaten birbirine göbekten bağlı. Gears 4 ile jenerasyon farkı oluşsa da, o da 1-2-3 ile pek çok bağlantı içeriyor. Gears 4 ile 5 direkt birbirine bağlı.
  • nette "Vesemir'in gençliğini oynayacağız" geyikleri dönüyordu bir ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

nette "Vesemir'in gençliğini oynayacağız" geyikleri dönüyordu bir ara
    Ben yapımcı firmanın Geralt ve arkadaşlarına dair anlatabileceğimiz her şeyi anlattık açıklamasını yaptığını hatırlıyorum.
  • emin değilim ama cd project red ile witcher yazarı arasında bir tartışma vardı pay konusunda
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.