Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11761. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 32 Misafir (5 Mobil) - 35 Masaüstü11 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.316.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Gears 5 için keleşi satılığa çıkardım bakalım satılırsa ultimate sürümünü çekicem ilk defa bu kadar yüksek para vericem bir oyun için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gears of war 1 i oynamıştım sadece. Hikaye olarak birbirine bağlantılı bir oyun mu ona göre alacağım da
  • Ghostbusters: The Videogame Remastered Epic Store'de 39 TL'den önsiparişe açılmış https://www.epicgames.com/store/tr/product/ghostbusters-the-video-game-remastered/home
  • Hic alacagim yokken gaza gelip fiyattan dolayi aldim ben de Gears 5'i
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    İlk üç oyun serinin ana hikayesi aslında. Dördüncü oyunda üçlemedeki baş karakterimizin oğlunu kontrol ediyoruz. Bu gelen oyunda ise dördüncü oyunda seriye giren bir bayan karakteri kontrol edeceğiz. Bence gamepass alıp dördüncü oyunu oynayın, üçleme içinde hikaye anlatan videolardan izleyin. Oynama imkanınız varsa oynayın tabii. Yoksa dördüncü oyunu oynayarak buna geçebilirsiniz. Yeni bir üçleme olarak düşünüyorlar büyük ihtimal. Üçlemedeki başrolümüz Marcus Fenix oyun dünyasının sağlam karakterlerindendir. Dördüncü oyunda ise artık yaşlandığı için yol gösteren baba figürü olarak ortaya çıkıyor. Bu oyunda da var. Bu arada ikinci ve üçüncü oyunda oynayanları etkileyen ağır sahneler vardır.

• Gears of war alanlar bence pişman olacak çoğu kesim.
    Xbox 360 zamanında oynamıştım 2 oyununu beğenmemiştim herkese hitap eden bir oynanışı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears 5 Tech Test dönemi multiyi oynayıp beğenmiştim.Öncekilerinin aynısı olduğu söylenir da, öncekilerinin multisini oynamadığım için bir sıkıntı yok.Ben beğendim ve şimdi indirimi duyunca aldım.

Haber verenlere teşekkürler.
  • gece gece yine 119 tl gitti :D
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    İnside 10 dolarlık pakette. Ama epic yarın beleşe verecek

gears 5 amazonda xbox ultimate 80 dolar gözüküyor. 120 lira çok iyi fiyat. oyun nasıl çıkar bilemem ama fiyatı 10 numara.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    1 dolara müthiş

• Gears serisini oynamadım daha önce Gears 5 almak ile almamak konusunda gelgit yaşıyorum tavsiyeniz neler

• Gears 5 için 92 TL fiyat cidden şaşırtıcı. Bir an alacaktım gamepass aklıma geldi vazgeçtim. :)
    Not: Multiplayer odaklı (uzun süreli) oynamayı düşünenler kaçırmasın derim. (Uzun vade de gamepass'den daha avantajlı)
  • Şu gamepass gerçekten güzel bir sistem. Microsoft fiyat indirimleri ve pcye getirdiği oyunlarla artık arayı epey düzeltmeye başladı.

Gamepass vb. abonelik sistemlerinde tek kötü taraf o kadar çok oyunu süresi içinde oynamak için zaman / fırsat olmayacaktır. Yılın 6 ayını tatil yaparak geçireceğiniz bir işiniz olması gerekir
  • humbledaki 1 dolarlık korku paketi çok iyi. Agony, butcher ve town of light var. hepsi de istediklerimdi.
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    Ben de tereddüt ediyordum ama God of War gibi önceki oyunlara göndermeler olsa da yeni bir üçleme olacakmış. Ben yine de serinin önceki oyunlarını oynayabilirsem oynayacağım.

(Zaman bulamadı ve oynamadı )
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    5 şubat 2020'ye kadar ultimate aldık teşekkürler. Xbox uygulaması için format atmak zorunda kaldım ama istediğim oyunlar varmış hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Gears serisini oynamadım daha önce Gears 5 almak ile almamak konusunda gelgit yaşıyorum tavsiyeniz neler
    Konu Gears of War olunca endişelenmeye gerek yok. Dünya çapında çok ünlü bir seridir ilk 4 oyun xbox 360 da milyonlarca satmıştır. Ben 2007 de xbox 360 dan beri seriyi oynuyorum ama konsollara uzak oyuncuların pek bilgisi olmaması doğal. Gears of war Aksiyon/tps türünün en iyisidir üstelik çok iyi fiyat ile Türkçe olarak geliyor kesinlikle almalısınız.
  • gears 5 indirmeye açıldığı halde inmiyordu bugün düzelmiş iniyor, yalnız windows oyunu aynı anda başka yere kopyalıyor 2x yer kaplıyor bildiğin. her xbox oyununda böyle mi yapıyor çok saçma olmuş.

bu dosya silinmiyor da hiçbir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Ağustos 2019; 13:54:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

https://www.humblebundle.com/games/spooky-horror-2019-bundle?

Kendi kartımla alamadım. Averaj (yani orta) kısmını benim için alan olursa ben havale/eft yapayım hesabına.

Ekleme: alındı :) yardım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 29 Ağustos 2019; 17:53:53 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.