Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11494. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackoffire

https://www.dailyesports.gg/epic-games-will-offer-10-credit-for-enabling-2fa-in-upcoming-promotion/ böyle bir söylenti var aceleniz yoksa biraz beklryebilirsiniz almadan
    Bunu da takipteyim çoktan yapılıydı bu bende
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    bu olay bugün gelecekti yerine bugün 15/10 geldi değiştirip böyle sundular, ayrı bir promo gelmez büyük ihtimal.
  • Bloodlines komple kalktı dükkandan.

• Bloodlines'ı da alacaktım alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 16 Mayıs 2019; 21:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bloodlines komple kalktı dükkandan.
    Bloodlines yoksa Steam Excl. mi oldu
  • Arkadaşlar galiba durum şu 60 dolar üstü oyunlara 10 dolar indirim yaptılar 10 dolar bizde 60 tl oyunlar bizde uygun fiyata çıkınca 92 tl ye çıkmıştı.92-60 : 32 tl oldu acele edin ditroit te kalkacak kim 20 tl ye verir oyunu :)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    controlün oynanışı quantum breake benziyor ama hikayesini anlamadım pek içine çekmedi. Sinking city de trailerı çok iyiydi ama oynanışı fazla durağan geldi. Beyon two souls u alayım ama başka yeni oyunlar eklenirmi acaba veya indirim gelir mi?

Ek olarak john wick hex 26 lira, close the sun 29 lira. Close the sun daha hoşuma gitti sinking citye göre.

Gelecek oyunlarda da çok güzel oyunlar var. İndirim bitene kadar belki o oyunlarda satışa çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Mayıs 2019; 21:56:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detroit 20 TL söylendi mi bilmiyorum ama
  • bloodlines gitmese iyiydi
  • quote:

https://www.dailyesports.gg/epic-games-will-offer-10-credit-for-enabling-2fa-in-upcoming-promotion/ böyle bir söylenti var aceleniz yoksa biraz beklryebilirsiniz almadan
    Sırf bu kampanyanın da gelme ihtimaline karşı World War Z'yi bekletiyorum. Arkadaşım almış, "bildiğin third person L4D, al beraber oynayalım" dediği için alacaktım ama azıcık daha bekleyip bedavaya getirebiliriz belkim

• Bloodlines gelmez mi ya? Bari fiyatı duzenleselerdi de anlasaydık neden oldugunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Satmaya ihtiyacım yok satılmasa da olur.

Alıntıları Göster
    Takaslık oyunlarım var pm ye steam linkinizi yollayabilir misiniz
  • Epic'i kurdum indirimleri görünce. Ama alıp almama konusunda kararsızım. Steam olsa çoktan kütüphanedeydi hepsi. Arkadaşlar olsun arayüz olsun. Epic tuhaf geldi.
    Ne yapsam bilemedim :D
  • Post apokaliptik oyunlar indirime girmiş steam'de de, karşı hamle heralde. Stalker'ın indirime girmesini bekliyordum iyi oldu.
  • Humble'da Kingdom Come: Deliverance keylerinin üstüne yattı. Ben bugün verirler diye düşündüm ama ortada key filan yok hâlâ. Key Generator'ları bozulmuş herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Humble'da Kingdom Come: Deliverance keylerinin üstüne yattı. Ben bugün verirler diye düşündüm ama ortada key filan yok hâlâ. Key Generator'ları bozulmuş herhalde.
    Keyleri Humble oluşturmuyor. Geliştiricinin veya dağıtımcının, özellikle Steam keyiyse, adet belirtip key çıkartması ve Humble Bundle'a ulaştırması lazım. Ellerindeki stok tükendiği için yenilerinin gelmesini bekliyorlar muhtemelen. Ücretsiz verilen oyunlarda komple üzerine yattıkları olmuştu ama para verdiğiniz üründe yapmazlar bunu.
  • Epic games indirimler çok iyi. Ön sipariş fiyatlar yok satar.

• quote:

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/bpgjpz/vampire_the_masquerade_bloodlines_2_removed_from/?utm_medium=android_app&utm_source=share
    Böyle iş mi yapılır, saçmalık resmen.

• Paradox oyunun indirimli fiyatı çok düşük olduğu için Epic Store'den çekmiş diye yazıyor. Eğer doğruysa diğer oyunlarında çekilme ihtimali var demektir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.