Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

https://www.humblebundle.com/store/guacamelee-super-turbo-championship-edition

Guacamelee ücretsiz olmuş çok iyi bir platformer oyunu tavsiye ederim.
    Teşekkürler, Steam key olarak verdi. Ekledim.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    store'dan silindi nedense us sayfasında falan da yok bizimle alakalı değil
  • Control ve Sinking City güzel diye mi yoksa ucuz diye mi aldınız ? Hiç bilgim yok bu oyunlarla alakalı. Sadece Control oyununa sempatim var yapımcı Remedy diye.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    outward için aynı problemi yaşadım 1 saat önce felan sonra düzeldi. Yoğunluktan olduğunu düşünüyorum
  • la bloodlines 2 kayboldu gitti , eğer fiyat "güncellenerek" gelirse ağır söverim. Keşke alaydım görür görmez
  • hiç yoktan yere 135 tlmiz gitti iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Ana sayfada gözükmüyorlar ama hala magazada varlar. Alttaki linkten bulabilirsin. Mesela Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 250 tl

Ayrica Epic daha öncede söylemisti. Hicbir oyun indirim döneminde indirim yapmak zorunda degil diye. Neden anasayfada yoklar onu bilmiyorum.

Edit: Kopyalayin, Dh referans yüzünden link calismiyor yine.
    https://gg.deals/us/deals/?minDiscount=1&sort=title&store=57

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 16 Mayıs 2019; 21:42:30 >
  • EPİC GAME STORE'DE SEPETE EKLE YOK MU YAV BEN Mİ GÖREMEDİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

EPİC GAME STORE'DE SEPETE EKLE YOK MU YAV BEN Mİ GÖREMEDİM
    yok, tek tek aliyoruz
  • Vampire kayboldu, kaçırdık sanırım
  • Bloodlines 2 kaçmasa bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodlines'ı steamden iade ettim ama epicten alamadım. Üzücü oldu bu, umarım geri gelir.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    beyond two souls 40 lira kaç dolardan çıkmış? İndirim gözükmüyor o yüzden acele etmeyeyim diyorum almakta? Detroit ve world war z aldım. bloodlinesin çıkmasına 1 sene var ucuzda olsa almam :D control sence nasıl? quantum breakten sonra baya kötü duruyor. The sinking city e ise şimdi bakacağım güzel mi sence?
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    Aynen. 70 lira kar edeceğim diye, oyun kalmasa bari.

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    2 gündür iş yerindeki arkadaşla muhabbetini yapıyordum. Eklenir diye oyuna bile giremedim bekliyorum ama eklenmeyecek gibi.
  • Ben size fiyatlarda hata var alacağınızı mutlaka şimdi alın, yapımcı bu indirimlere gerekirse dur der oyunun fiyatını arttırır dediğimde siz eksik ücreti epic cebinden ödüyor geliştiricilik bi şey yok öyle şey olmaz dediniz bunu dedikten yarım saat sonra oyunun birini adamlar komple mağazadan kaldırdı
    Diğer oyunları da bir an önce almaya bakın.
  • Guacamelee humblebundle da bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pizza Steve -- 16 Mayıs 2019; 21:40:46 >
  • https://www.dailyesports.gg/epic-games-will-offer-10-credit-for-enabling-2fa-in-upcoming-promotion/ böyle bir söylenti var aceleniz yoksa biraz beklryebilirsiniz almadan

• Olabilir, o kadar da dert edeceğim bir oyun değil aslında ama işte küçük te olsa bir tereddüt yaşıyor.

• 20$. control remedy'nin zaten beklediğim bir oyundu aldım o yüzden direk. The Sinking City hakkında hiçbir bilgim yoktu trailer'ı falan bugün izledim hoşuma gitti aldım onu da.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.