Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , pphammer Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.683
Cevap
2.721
Favori
21.309.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • outward+sinking city aldım bende. bloodlines 2, mart 2020'de çıkacak onu düşünüyorum bu fiyata bulamam heralde.
  • Detroit become human gtx960m’de çalışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FunYouFools kullanıcısına yanıt
    bilgi için sağol ama hala hata veriyor daha dün humbledan alışveriş yaptım sıkıntı yoktu burada direk kartı reddediyor. adres bilgilerini falan ekledinmi bi de ilginç olan kartın güvenlik kodunu ödeme metoduna ekliyorum satın al dediğimde tekrar güvenlik kodu soruyor.
  • düşündüğün şeye bak yapıştır ikisini de :D
  • ya ulan evimde boş boş otururken mutluluk verdi bu epic bana :d
    ödemede sıkıntı var ama ziraat için ödeme girdim 40 dakikadır ekran dönüp duruyor başka sıkıntı yaşayan yok mu ?
    en az 4-5 oyun alıcam hepsini topla 1 oyun parası etmiyor zaten
  • Sinking city ve beyond souls u da alıyorum. Türkçe dil desteği var görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo herkes epicçi olmuş
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Ben sorunsuz alabildim. Adres bilgisi girdim tüm boşlukları dolduracak şekilde. İsmi de kart üzerinde ki isimle aynı yazdım. Sanal kart limitine baktınız mı ?
  • Detroit'i 20TL görünce şok yaşadım. PS4 fiyatı bunun kaç katı.

Bu oyun Steam'e gelmez mi? Ona göre Epic'ten alıcam. Hayranım bu oyuna koleksiyona eklemem lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Bloodlines ön siparişini steamden iade edip epicten mi alsam? Boyle yapan var mı? Tam bir epic games store karşıtıydım beni bile yumuşattı bu indirimler.
    Ben yaptım. 10 dk içinde steam parayı iade etti hemen epicten aldım.
  • Sıkça Sorulan Sorular
    Epic Games mağazasında oyunlar için nasıl 10 ABD doları indirim elde edebilirim?
    Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. İndirim sırasında, 14,99 ABD doları ve üzerinde fiyata sahip olan tüm oyunlara Epic tarafından ilave olarak 10 ABD doları indirim uygulanır.

Zaten indirimde olan oyunlar için de 10 ABD doları indirim alabilir miyim?
    Evet! Satış fiyatı 14,99 ABD doları ve üzeri olduğu müddetçe.

Epic Mega Sale ne kadar sürecek?
    İndirim 13 Haziran 2019 tarihinde sona erecek.

DLC, oyun eklentileri, sezon biletleri veya Fortnite'ta V-buck dâhil olmak üzere oyun içi satın alımlarda 10 ABD doları indirim olacak mı?
    Hayır, promosyon teklifi yalnızca Epic Games mağazasından gerçekleştirilen oyun alımları için geçerlidir. Eklentiler (DLC veya sezon biletleri) veya oyun içi satın alımlar (Fortnite'taki V-buck gibi oyun içi para birimi veya Save The World modu gibi yükseltmeler) gibi oyunla ilgili olmayan satın alımlar için geçerli değildir.

Epic Mega Sale başlamadan önce bir oyun için ön alım yapmıştım ve oyun henüz yayınlanmadı. 10 ABD doları indirimden yararlanmak için ön alım işlemimi iptal edip yeniden satın almam gerekir mi?
    Hayır, bunu yapmanıza gerek yok! 16 Mayıs 2019 tarihinden önce Epic Games mağazasından 14,99 ABD doları ve üzeri fiyata sahip henüz yayınlanmamış bir oyun için ön alım yapan tüm oyuncular, 10 ABD doları geri ödeme alacaklar! Önümüzdeki 7-12 gün içinde kullandığınız ödeme yöntemine otomatik olarak 10 ABD doları tutarında geri ödeme yapılacaktır.

Epic Mega Sale başlamadan hemen önce bir oyun satın aldıysam ne olacak?
    2 Mayıs 2019 ve 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılan tüm oyun alışverişleri için ödeme yaptığınız tutar ile Epic Mega Sale sırasındaki ödemiş olacağınız tutar arasındaki farkı size geri ödeyeceğiz (Epic tarafından yapılan 10 ABD doları indirim dâhil). Önümüzdeki 7-12 gün içinde kullandığınız ödeme yöntemine otomatik olarak geri ödeme yapılacaktır.

USD dışında bir para birimi kullanıyorsam nasıl olacak?
    Mevcut olarak desteklenen tüm para birimleri için Epic indirim değerleri ve minimum harcama fiyatları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir:

Para birimi Ödeme bölümünde indirim almak için gerekli minimum fiyat İndirim değeri
    USD 14,99 10
    EUR 14,99 10
    PLN 59,99 40
    UAH 399,00 300
    GBP 13,99 10
    RUB 899,00 650
    JPY 1.480 1000
    TRY 79,99 60
    KRW 15.000 11.000
    Bölgesel fiyatlar nasıl olacak?
    Bölgesel fiyatlandırmaya tabi olan 200'ü aşkın ülkeden ve bölgeden birinde yaşıyorsanız uygun satın alımlar (minimum oyun fiyatı olan 14,99 ABD dolarının yerel para birimi eşdeğeri) için ödeme yaparken yerel para biriminin 10 ABD doları eşdeğerinde indirim kazanırsınız. Bu tutar otomatik olarak hesaplanır ve size gösterilir.

Daha fazla bilgi için lütfen Şartlar ve Koşullar bölümüne bakın.

• Güzel indirimler yapılmış. Umarım Steam cephesi daha fazla sessiz kalmaz da kazanan yine bizler oluruz her iki taraftan da ziyade. Dünkü Kingdom Come: Deliverance fırsatından sonra Detroit üzerine bal kaymak oldu resmen.
  • sinking city ve detroit ile kapatacağım sanırım.

Kesin şuna da bir bak kaçırma dediğiniz bir oyun var mı flash indirimler arasında?

control nasıl acaba bide o dikkatimi çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Mayıs 2019; 19:21:55 >
  • Epicteki fiyatları gördüm de artık kendi epic indirim konusunu hakediyor sanki. Biri açsaya :)
  • Control'ü yüksek fiyattan almıştım, burada yazdıklarına göre aradaki farkı iade edecekler.
  • hauntblast1 kullanıcısına yanıt
    sistem gereksinimi yok daha ama yüksek ihtimal çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

ooo herkes epicçi olmuş
    ben anladım ki ülkece taptığımız tek şey para.

Cebimizden az para çıkaran veya cebimize çok para sokan bir şeyi gördüğümüz anda babamızı bile satarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bilgi için sağol ama hala hata veriyor daha dün humbledan alışveriş yaptım sıkıntı yoktu burada direk kartı reddediyor. adres bilgilerini falan ekledinmi bi de ilginç olan kartın güvenlik kodunu ödeme metoduna ekliyorum satın al dediğimde tekrar güvenlik kodu soruyor.
    Güvenlik kodunu bendede 2 kere sordu.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    detroit için quantic dream bu yaz diye açıklama yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Bloodlines ön siparişini steamden iade edip epicten mi alsam? Boyle yapan var mı? Tam bir epic games store karşıtıydım beni bile yumuşattı bu indirimler.
    valla ben de öyle yaptım. Yarı yarıya ucuzlamış, ha epic ha steam oyun aynı oyun.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.