Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11488. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 39 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.683
Cevap
2.721
Favori
21.309.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    13 hazirana kadar devam ediyor.
  • iyi güzelde oyunlar ne zaman çıkıcak ona göre alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

hocam detroit 20 tl olmuş
    Haberi alır almaz çökmüştüm hocam sağ ol yine de

Edit: Oyunun Epic fiyatı 40 dolar indirimle 30 dolar oluyor ama bizde 80 liradan 20 liraya düştü fiyat hatası olabilir geç kalmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 16 Mayıs 2019; 18:59:41 >
  • Control, detroit ve outward İ aldım.

Beyond ve heavy Rain i de düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

iyi güzelde oyunlar ne zaman çıkıcak ona göre alalım
    Hakkatten aldık ama ne zaman çıkacak bu detroit ile bloodlines
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Garanti Sanal kart ile ödeme yaptım ben sorunsuz.

Control + Detroit + vampire bloodlines 2 aldım. Detroite zaten ps4 de sahibim ancak pcde yüksek ayarlarda blursuz tekrar oynamak istiyordum diğer 2 oyunda aşırı ilgimi çekiyor ancak fiyatından ötürü uzak duruyordum çok iyi oldu bu indirim. Başka oyun önerisi olan var mı peki indirimlerden bugün oynamaya başlayacağımız. Aldıklarımın hepsi aylar sonrasına yatırım.
  • Bloodlines ön siparişini steamden iade edip epicten mi alsam? Boyle yapan var mı? Tam bir epic games store karşıtıydım beni bile yumuşattı bu indirimler.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

Control, detroit ve outward İ aldım.

Beyond ve heavy Rain i de düşünüyorum.
    Outward güzel ve zor bir oyun. Vaktiniz bolsa baya eğlenerek oynarsınız.
  • Allah affetsin Detroiti görünce direk atladım.
  • Detroit Become Human , World War Z , Wampire The Bloodlines 2 bu üçlüyü almayı düşünüyorum.

Keşke metroda 80 lere inseydi epic rekabeti şu an tam anlamıyla başlattı bu sene steam summer sale olay yaratmalı bunuda izlemezler heralde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detroit'in yurtdışı indirimli hali bile 30 dolar. Epic TR'ye büyük kıyak yapıyor.
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    rus vpnle 80 liraya geliyor exodus ama rusyada diğer oyunlar daha pahalı ikinci hesap açıp metoryu alabilirsiniz. bir kere vpnle oyun alınca para biriminiz ruble olarak kilitleniyor
  • Sinking City'i düşünen varsa kaçırmasın. Ön sipariş verince yanında Sherlock Holmes Devil's Daughter'ı da ücretsiz olarak veriyor.

Sinking City sırf cilalansın, bugları üzerinde uğraşılsın diye tam çıkmak üzereyken 3 ay ertelenmiş bir oyun. En kötü Vampyr ayarında bir oyun çıkacak.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Güzele benziyor hakikatten. İndirimler güzel oldu. Umarım oynamaya zaman ayırabilirim.

• Borderlands 3 bize açılsın da alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Borderlands 3 bize açılsın da alalım.

Yoktan yere mutlu olduk valla

• epic games vay be helal olsun indirimlere bak. Laf edenler utansın beee
  • Banka yüzünden alım yapamadım fiyatlar çok iyi. Talep oluşturdum inşallah sonuçlanana kadar Epic indirimleri bitirmez :)

• control mu vampire mi sizce ?
  • Epic'den oyun alacağım inanılmaz indirim yapmış adamlar ama kendi profilimle girince euro'ya dönüyor para birimi. TL'ye nasıl çevireceğim ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.