Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altunuz , Alnemu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bilgi vermek maksadıyla yazdım. Faydalandıysanız ne mutlu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Umarım öyle olur da Bannerlord gelene kadar güzel bir oyunumuz olmuş olur.
    Bannerlord gelmeyecek ki. Bu saatten sonra gelecekse bile oyun teknolojisi çok farklı noktalara geldiği için eski kalacak. Kendi ayağına kendi sıktı Bannerlord.
  • İşleri güçleri ergen kız gibi gelişim günlüğü paylaşmak
  • yaz indirimi öncesi sadece haftaiçi indirimler mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Gayet anlaşılır. Chivalry: Medieval Warfare'in yapımcısı Torn Banner Studios, Chivalry'in başarısından sonra benzer yapıda yeni bir oyun olan Mirage: Arcane Warfare'i piyasaya sürmüştü. [Launch Gameplay] Ölü doğdu, hiç mi hiç tutmadı ve kısa süre sonra büyük patladı. Hemen sonrasında oyun Steam'den kalktı. MORDHAU'nun kaderinin de hype'dan sonra aynı olabileceği tahmininde bulunmuş.

Ben aksine bu oyunun epey palazlanacağını, Mirage ile uzaktan yakından alakası olmayacağını düşünüyorum. Yayıncılar da baya destek veriyor oyuna. Chivalry seviyesine çıkma ve onu aşma potansiyeli oldukça var. Anlık olarak ~50 bin kişi oynuyor oyunu. Çok da pahalı değil zaten. Alınıp uzun süre oynanabilir.
    Bence de bu oyun 1-2 aya kalmadan populerligini kaybedecek ama yine de az da olsa oynayan 2-3k lık kemik bir kesim kalır.

Not: Pubg için de zamaninda aynisini soylemistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 7 Mayıs 2019; 17:47:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fm 2019 90 tlye değer mi ya elim gidip geliyor. Aslında bir yüz saat ayırabileceğimden emin olsam alırım da iki saat sonra sıkılıp kenara bırakmam da olası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Fm 2019 90 tlye değer mi ya elim gidip geliyor. Aslında bir yüz saat ayırabileceğimden emin olsam alırım da iki saat sonra sıkılıp kenara bırakmam da olası.
    Değmez hocam.
  • mordhau 500k satmış gayet başarılı çıkış yaptı, zevkli bir oyun ama karşınıza chivalry oyuncusu falan gelirse yok ediyor. skill gap yüksek 50k civarı online oynucu oluyor akşam saatlerinde hergün artıyor kolay kolay ölmez.

community manager'inin gameplay'i var şurada, 23 kill alıyor ölmeden.
    https://www.twitch.tv/videos/420496119?t=40m45s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Fm 2019 90 tlye değer mi ya elim gidip geliyor. Aslında bir yüz saat ayırabileceğimden emin olsam alırım da iki saat sonra sıkılıp kenara bırakmam da olası.
    Voidu'da 63 tl,belki fikrin değişir bilemem ama linki bırakıyorum
    https://tr.voidu.com/football-manager-2019
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

mordhau 500k satmış gayet başarılı çıkış yaptı, zevkli bir oyun ama karşınıza chivalry oyuncusu falan gelirse yok ediyor. skill gap yüksek 50k civarı online oynucu oluyor akşam saatlerinde hergün artıyor kolay kolay ölmez.

community manager'inin gameplay'i var şurada, 23 kill alıyor ölmeden.
    https://www.twitch.tv/videos/420496119?t=40m45s
    Ölmeden 20 kill ulaştıydım uzaktan balistalarla sonra 6-7 kişi backstep yapa yapa 26-3 bitti oyun. Yaktılar balistamı

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    100 - 150 saat Chivalry oynamıştım. MORDHAU'ya geçme zamanı gelmiş.
  • https://www.humblebundle.com/games/lego-games-bundle

Bir şey diyeceğim ben şu bundle’ı alacağım da rastgele bir fiyat ekledikten sonra kaç gün içinde daha o fiyatı verebiliyorduk. Yani bitiminden 1 gün önxe 0.50$ verdim diyelim kaç gün daha o bundle fiyatını yükseltme günümüz oluyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

https://www.humblebundle.com/games/lego-games-bundle

Bir şey diyeceğim ben şu bundle’ı alacağım da rastgele bir fiyat ekledikten sonra kaç gün içinde daha o fiyatı verebiliyorduk. Yani bitiminden 1 gün önxe 0.50$ verdim diyelim kaç gün daha o bundle fiyatını yükseltme günümüz oluyordu?
    Bundle bittikten sonra o hakkı kaybediyor olmanız lazımdı. En son yaptığımda öyle hatırlıyorum en azından.

(Bu arada alacaksanız 12 dolarlık olanı alın, BTA ve altındaki bütün oyunlar indirimlerde 7,75'e hatta paket olarak alındığında daha ucuza iniyor.)

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Üç senedir touch oynuyorum.

Aynı maç motoru var.

Ama:

Antrenman ayarları detaylı değil
    Yardımcı antrenör kadroları 1'er kişi ve daha basit tasarımı.
    Maç konuşmaları yok.
    Oyuncunun canım sıkıldı, o oldu, bu oldu diye konuşması yok.
    U21-u19 yerine sadece Reserve kadrosu var.
    Taktik ekranı aynı ama taktiğe uyum / alışma kaldırılmış.

Kısacası detaylı olan oyun akışını yavaş kılan her şey ya kaldırılmış ya basit hale getirilmiş. Bunun dışında her şey aynı dilerseniz 25 lig secin. Deneyim olarak daha çok CM serisine veya FM 08-12 arasındaki basit döneme denk geliyor .

Sonuç olarak ben daha eğlenceli buluyorum. Bir gecede kasinca 2 sezon neredeyse geçebiliyor.

• bilgisayar oyunları hep hileci dolu. oyun yapımcıları hiç ilgilenmiyor mu diyeyim kendileri üretip satıyor mu desek, oyuncu kaybetmek mi istemiyorlar desem bilemedim.
    Pc'ye Steama aldığım hiç bir online oyunu oynamak istemiyorum. Hele ki csgo da peynir ekmek gibi hile var. Pubg de de duvar arkası görme hilesi var herkezde.

aslında ps4 xbox falan mı alsam onlarda hile varmıdır acaba?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    aynen ama garip buildler de var ben mesela o kadar iyi değilim oyun başı 10-15 kill arası dolaşıyorum ama geçen bir build buldum tek short spear +2 tane bear trap alıp tuzakçı oynadım tüm oyun 20 kişi falan öldü traplere :D Kapı önlerine belli yerlere koyunca çok iyi, yani demek istediğim oyunda komik buildler de var hem eğlendirip hem kill aldıran ille de 10 numara duelist olmaya gerek yok bence
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    git gud ne alaka hocam sanki dark souls oynuyoruz. kötü oynuyorsa kötülerle eşleşir adam zevk alıyorsa bize düşmez. hayatımı 2 oyuna mı harcayacağım sırf hileceleri dövebilmek için?
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    PS4 de var bende hocam, online da PC kadar hileci yok, arada futbol oyunlarında bağlantı koparıyorlar maçı kaybedeceklerini anladıkları zaman, onun dışında pek hileye rast gelmedim. Ama çok da online oynamıyorum, exclusive oyunların story modunda takılıyorum genelde.
  • *get good

rakipleri kadar oynamayı beceremiyorsa "herkez" de hile var hep hileci dolu demeye hakkı yok. oynayamıyorsa oynamasın. ben bu internete para veriyorum gelip de burada steam konusunda boş yorum görmek istemiyorum.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Maaşım haftaya salıya kadar yatmazsa alamayacağım zaten. 12 doları alacaktım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.