Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: 0MG90

BKM Ex Aralık ayında Steam kodlarına %25 indirim yapmıştı. Yaz için yine böyle bir şey yaparlar mı?
    hocam Bkm Ex bir süredir steam cüzdan kodu satmıyor bilmiyorum geri gelecek mi ama ara ara bakıyorum yok yani

@18 Tane aaaaaaaaaaaaaaaaa

Aynen hocam ben de dayanamadım aldım kış indiriminde alıp da daha açıp oynamadığım oyunlar var hakkaten bağımlılık yaptı steam alışverişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

En ucuz dishonored 2 steam keyini nereden bulabiliriz arkadaşlar ? (Türkiye de aktif olacak şekilde )
    Cdkeyste bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

Epic, Rocket League ve geliştiricisini satın aldı
    Bu ne demek oluyor, iyi mi oldu? Açıklayan olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g-sync kullanıcısına yanıt
    Satın alımdan sonra oyun Steam'den kalkacak Epic Store'a özel olacak şeklinde bir söylem var, bunu yalanlayan demeçler de var. Rocket League Steam sayfasına bakarsanız haber çıktığından -dünden- beri acayip bir olumsuz yorum spam'ı var. İnsanlar çok tepkili: https://store.steampowered.com/app/252950/

Kendi halinde kavrulan düzenli aralıklarla içerik eklenen popüler bir oyundu. Büyük bir çatı altına girmesi oyunu çizgisinden sapıtacak mı bunu zaman gösterir. Bakalım neler değişecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Mayıs 2019; 16:50:4 >
  • Teşekkürler arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Satın alımdan sonra oyun Steam'den kalkacak Epic Store'a özel olacak şeklinde bir söylem var, bunu yalanlayan demeçler de var. Rocket League Steam sayfasına bakarsanız haber çıktığından -dünden- beri acayip bir olumsuz yorum spam'ı var. İnsanlar çok tepkili: https://store.steampowered.com/app/252950/

Kendi halinde kavrulan düzenli aralıklarla içerik eklenen popüler bir oyundu. Büyük bir çatı altına girmesi oyunu çizgisinden sapıtacak mı bunu zaman gösterir. Bakalım neler değişecek.
    Epic halihazırda çıkmış yahut çıkacağı kesinleşmiş oyunları çatısı altına katmak yerine nitelikli geliştirici şirketleri çatısı altına katıp sıfırdan exclusive geliştirtse yahut daha prototip aşamasındaki fikirlere arka çıksa kimse şikayet etmeyecek aslında.

Ama tutup da 4 senelik oyunu geliştiricisiyle birlikte satın alıp kendine exclusive yapmaya kalkarsan, ona görmemişlik denir işte. Resmen "Kıroyum ama para bende" modunda takılıyor Epic

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    yakın zamanda oynamayacaksam ya da pahalanmayacaksa almamaya çalışıyorum ben artık, boşuna fazladan para vermeye gerek yok ucuzlayacak oyunlara
  • Bir şey soracağım. Şimdi benim Steam’de oyunlarım herkese kapalı. Atıyorum arkadaşlarla Payday 2’ye gireceğim o özelliği açmam mı gerekir yoksa sadece lobiye bağlanmak yeterli olur mu?

• Gerek yok

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, en çok vakit harcadığımız , yatırım yaptığımız oyundu. Bozulursa yazık olur.
    Bilgi için Teşekkürler xanthin bey .

• Kayser kullanıcısına yanıt
    Rocket League Trade sisteminde ciddi sıkıntılar doğurabilir. Oyunun ne olursa olsun Steam üzerinden bağlantısı olmalı. Yoksa takas yapan binlerce insan sıkıntı yaşar. Ciddi bir pazar var sonuçta RL de. Olmadı sitelerin hepsi epicgames e dönerler. Ama ben oyunu steamden açmak isterim.

• Street fighter oynayan neden yok 1.5 haftadır ücretsiz ama oyuncu bulmakta zorlanıyorum . benim bağlantımmı kötü nedir anlamadım
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olacağını sanmam. Oyunun takas sisteminin steam’le alakası bile yok kendi sistemi var. Yanlış hatırlamıyorsam PS kullanıcısıyla da takas yapabiliyoruz.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Sebep çok.
    Politikası yüzünden.
    Oyun beleş olsa ne yazar ?? Karakterleri , kostümüne varıncaya kadar para.
    Ve dövüş oyunları, fps gibi, her kesime hitap etmiyor. Sf mk tekken dövüş oyunları, yılların birikimine dayanıyor. Çünkü combo esaslıdır. Bir karakterin 50 den fazla hareketi kombinasyonu var. Ve öğrenmek de yetmiyor, yeri geldiğinde uygulamak önemli. O da birikim meselesi.

Oyunu bedava alanlar, online oynadıysa dayak yedikleri için oynamazlar bir daha. Eski sf hayranları hariç, bu oyuna kimse vakit harcamaz...

• borderlands 3 ün oynanış videosunu beğendim. pre order alacağım sanırım.
  • Humble bundle monthly bu ay CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 BATTLE EDITION ve ay sonu eklenecek oyunlarla beraber 72 tl
    https://www.humblebundle.com/monthly?hmb_source=humble_home&hmb_medium=takeover&hmb_campaign=not_sub

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 3 Mayıs 2019; 21:5:5 >
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Zombi modu dahil degilmis alacak olanların dikkatine.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.