Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anlyldrmm , erkahn , baristanyeri Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir - 27 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.453
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • UBOAT için %20 indirim kuponu size de geldi mi?

Bugün bizim forumda haberini gördüm, oradaki incelemeye tıklayıp Youtube'dan videosunu izledim, sonra Steam'e gidip oyunun sayfasını inceledim. Oyun henüz çıkmamıştı ama millet saat sayıyordu. Bir arkadaşa da bağlantı linkini kopyalayıp gönderdim baksın oyuna diye. Oyunu istek listeme falan da eklemedim lâkin az önce Steam bana %20 indirim kuponu gönderdi.

Acaba Steam benim internet hareketlerimi mi takip ediyor diye düşündürttü; merak ettim sorayım dedim.
  • ronaldinho1434 R kullanıcısına yanıt
    Bende dün gece aldım remastered da 60 hz oynayabiliyosun ve görüntü biraz daha aydınlık onun haricinde hiç bi fark yok söylemeye değicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi hocam, ilk defa duydum oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

oynanışı nasıl hocam?

Alıntıları Göster
    oynanışı aslında öyle çok karışık değil ama 4-5 tane elinizdeki silahla yapabileceğiniz hareket var tutorialda çok iyi anlatılmış olsa bile tutorial 15 dakika ve sadece kılıç üzerinden öğretiyor sana ardından oyuna girince ya neydi hareketler diye kalıyosun :D Biraz pratik lazım onun içinde böyle 32vs32 dövüşebildiğin bir mod var frontline diye orda sürekli düello atarak çok rahat alışacağımı düşünüyorum. İçerik olarak zengin bir oyun bu dediğim frontline modunda okçusundan şövalyesine 10 civarı ayrı tip asker var bunların hepsinin silahları ve ekipmanları farklı canları farklı defansları farklı mesela okçu uzaktan çalışıyo ama yakalarsan tek yiyor gibi.

Öğrenmeye çalışırken bile insanı sıkmayan bir oyun ben zaten battle royale modu için aldım bunu ama şuan çok giren yok çünkü herkes öbür modda alıştırma yapıp oyunu öğrenmeye çalışıyor aradan bir süre geçsin battle royale moduna adam dolsun bence asıl o zaman zevkli olacak oyun.

Aynen banada gelmiş ama sizin mesajı okuyunca steam'i açtım öyle gördüm, ilk kez sizden duydum adını ayrıca oyunun.
    Yapımcı/yayıncı firmanın herhangi bir oyunu kütüphanenizde mevcutsa gönderiyorlar sanırım hocam. Car Mechanic Simulator 2014 var bende, ondan gelmiş bana da büyük ihtimal.
  • İki sayfa geriye gitseniz ne kadar çok insanın buna ihtimal verdiğine inanamazdınız
  • BKM Ex Aralık ayında Steam kodlarına %25 indirim yapmıştı. Yaz için yine böyle bir şey yaparlar mı?
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk olayı benim attığım mesaj ile patladı. Ben zaten CD Projekt Red'in oyunu Epic Exc. yapmasına ihtimal vermiyorum. Yıllardan beri oynamayı bekliyor olmama rağmen Epic yüzünden Cyberpunk'ı bile oynamamaya katlanabilirim demek istemiştim.

• @Zyndandelen aga Ds1 eski sürüm olduğu için bende yüzde 75 gözüküyormuş.Sanırım o yüzden sende yüzde 25 başka tarayıcıdan baktım onda da yüzde 25 gözüküyor.Aldım bende o yüzden 30 lira bişey değil sonuçta zarar olmaz
  • Air Missions: HIND - Deluxe Edition Steam Game Giveaway Campaign
    https://gleam.io/4d2sy/air-missions-hind-deluxe-edition-steam-game-giveaway-campaign

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kupakartalı -- 1 Mayıs 2019; 20:1:16 >
  • Cevabınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi sizlere özelmiş o fiyat :)
  • FM konusuna yazılmış ama buraya da yazalım. Voidu'da FM 2019, 63 TL arkadaşlar. Benim gibi şimdiye kadar almayanlar varsa iyi bir fırsat. Steam'de de %50 indirimle 89,50 TL'ye düşmüş.
  • Fanatical Reflex Bundle (3,49$)
    https://www.fanatical.com/bundle/reflex-bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Mayıs 2019; 1:20:44 >

• MORDHAU isimli oyun şu an çok satanların 1 numarası.
    Chivalry: Medieval Warfare gibi bir oyun olmuş.
    Göz atmak isterseniz:https://store.steampowered.com/app/629760/
  • Epic, Rocket League ve geliştiricisini satın aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 2 Mayıs 2019; 7:54:7 >
  • Kayser kullanıcısına yanıt
    Epic

• En ucuz dishonored 2 steam keyini nereden bulabiliriz arkadaşlar ? (Türkiye de aktif olacak şekilde )
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

MORDHAU isimli oyun şu an çok satanların 1 numarası.
    Chivalry: Medieval Warfare gibi bir oyun olmuş.
    Göz atmak isterseniz:https://store.steampowered.com/app/629760/
    Almayacaktım da, dayanamadım aldım. Vaktim de yok, bir sürüde oyun var oynamadığım kütüphanede ama bağımlılık yaptı Steam üzerinden alışveriş. Yaz indirimlerinde işim çok zor...
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.