Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hips Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İhtimal tabi ama çok çok düşük bir ihtimal olabilir anca , Yukarıda arkadaşlarında dediği gibi çok fazla kişi tarafından beklenen bir oyun.Bu oyunu herhangi bir firmanın excluse tarzı çıkarma ihtimali yok olursada o gog yada steam olur.He epic e de belli bir süre sonrada gelebilir tabi.Yada eş zamanlıda gelebilir.Ama bir yerin tekeli olacak oyun değil.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben 34 yaşındayım bu oyun işine yeni sardım. İlk olarak steamdan crysis serisini indirdim ama ilk iki oyun Türkçe değil. Ben bunları 4 saat uğraşarak Türkçe yapabildim. Steamda bu sorun olurmu oyunları benden geri alırlar mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forrestt. kullanıcısına yanıt
    İlk oyunlara Türkçe sonradan gelmişti. Hayır parasını ödediğiniz şeyi neden sizden geri alsınlar. Oyunlara mod, yama vs kurmak yasal bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Arkadaşlar merhaba. Ben 34 yaşındayım bu oyun işine yeni sardım. İlk olarak steamdan crysis serisini indirdim ama ilk iki oyun Türkçe değil. Ben bunları 4 saat uğraşarak Türkçe yapabildim. Steamda bu sorun olurmu oyunları benden geri alırlar mı.
    Çoklu oyunculu oyunlarda hile yapmak dışında bir sebepten genellikle banlanmazsınız. Satın aldığınız ürünü dilediğiniz gibi modifiye etmek de hakkınız.
  • Sağolun teşekkür ederim.

• AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

Steam keylerini Origin üzerinden girmeyi deneyin. Eğer olmazsa Origin destek üzerinden keyleri paylaşın size Origin üzerinden çalışacak key verirler. Origin üzerinden oyunu indirirseniz direkt Türkçe olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu Türkçe yaptım zar zor da olsa becerdim. Yabancıyım bu konulara ben. Origin nedir onu da bilmiyorum. Yinede sağolun.

Origin, Steam gibi bir platform. Crysis'in dağıtımcısı EA'e ait. Origin'i aynı Steam gibi indirip hesap açacaksınız. Hatırladığım kadarıyla Crysis ve Warhead için direkt Steam keyleri olmuyordu ama Crysis 2'yi redeem code kısmından ekleyebilmiştim. Zaten Crysis 3 sadece Origin üzerinden oynanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://store.steampowered.com/sale/gws2019/?snr=1_41_4__42

altın hafta sazan avi indirimleri gelmiş
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Crysis 3 orda varsa orayı da indiricem o zaman. Eyvallah.

• Beyler Super Animal Royale diye bir oyun var.Battle royal tarzı sağlam sisteminiz yoksa kesinlikle öneririm

Önce free denedim(Sadece skinlere erişemiyorsunuz) oyun o kadar sardı ki hakkını vereyim dedim satın aldım.Şuanlık tek sıkıntısı oyuncu kitlesi düşük denebilir 300-400 arası oluyor genelde

Yine de atıyorum maçlara 30 kişi geldi oyun son anda bot atıyor oyuna ama öyle kolay ölmüyorlar botlarda

Tavsiye ederim
  • Mordhau alan var mi?

Almayi dusunuyorum da acaba deger mi? Bir de yaz indiriminde extra indirim gorme olasiligi nedir sizce?
  • Beyler DS 1 Remastered ile eski versiyon arasında çok fark var mı ? Oyunun bütün serileri var henüz oynamadım ama yüzde 75 görmüş alınrı mı ne diyorsunuz ?
  • https://store.steampowered.com/valveindex

valve gözlüğü ön siparişe açmış 1000$ tüm ekipmanlarıyla, keşke bunda da kuru 2 liradan alsalar
  • naexist N kullanıcısına yanıt
    Ben çok beğendim oyuna girdim ve baktım 4 saat geçmiş, farklı bir oyun çok benzeri yok oyun dünyasında ve oynanışı,grafikleri çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

https://store.steampowered.com/valveindex

valve gözlüğü ön siparişe açmış 1000$ tüm ekipmanlarıyla, keşke bunda da kuru 2 liradan alsalar
    1,5 alsınlar mümkünse

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Ben çok beğendim oyuna girdim ve baktım 4 saat geçmiş, farklı bir oyun çok benzeri yok oyun dünyasında ve oynanışı,grafikleri çok iyi.
    oynanışı nasıl hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Epic açısından anlam veremediğim nokta şu:

Exclusive oyunların PC platformunda bir mantığı yok ki, bazı online oyunlar hariç. Konsol tarafına baktığımız zaman, adam diyor ben bu oyunu sadece konsola çıkartıyorum diye. Oynamak isteyen o konsola sahip olacak, üstüne üstlük oyunun orjinaline sahip olacak, kırılması zor olduğu için.

Ama PC tarafında öyle değil. PC'de ha Steam'a çıkmış ha Epic'e çıkmış, her türlü korsanı düşüyor oyunun er ya da geç, bazı istisnalar hariç. Ee ben bu durumda niye gidip Epic'den sırf Exclusive diye oyun alayım? Korsanı desteklemiyorum ama, oyun hem pahalı olacak hem de bu şekilde benim için daha uygun fiyata satılabilme ihtimali olan platformda satışı engellenecek ve satılan platforma baktığımız zaman ne stabil ne de bi' "Community" var oyun hakkında içerik paylaşabileceğin. Oyunu almam. Beleş verirlerse alırım, o ayrı.

Epic özel oyunları oynamayı düşünmüyorum, olurda Steam versiyonu çıkarsa uygun fiyatlı ilerleyen zamanlarda o zaman alırım. Onun dışında korsana karşıyım ama eğer oynayacak olsaydım korsan oynardım.

Yapımcı açısından pek fark yok tabi, aldıkları paraya bakıyorlar, Epic açısından baktığımız zaman şuan zarar ettiklerini düşünüyorum ama acaba uzun vadede kâr edebilecekler mi?

Alıntıları Göster
    Adamlar kendini AAA oyun magazasi diye akillara kazindirmaya calisiyor. Uzun Soluklu olarak da basarili olabilirler, steamde indie oyun cöplügü olarak devam eder.

Bu arada CD Projekt Red zaten epic exclusive olmayacak dedi, niye hala tartisiliyor anlam veremedim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.