Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aMoN-r4 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir - 33 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Paradox dağıtıyormuş zam gelmez. Yine de almayı düşünen alsın tabii bir senede dolar on tlyi görürse şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Hadi onu geçtik, 40 yıllık AC:Brotherhood, Splinter Cell Blacklist gibi oyunlar 30-40 TL arası değişiyor. Şaka gibi resmen. AC:R' yi ben 2012 yazında 25 TL'ye aldığımı hatırlarım hala. Şu oyunların 2019 yılında en fazla 5 TL falan olması lazım.
    .
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Watch dogs2 %20 indirimle standart 37tl ye alınır mı?

1. Oyunu beğenmemiştim ama bu oyunu çok beğenen var baya ilerleme katedilmiş vs sizce değer mi?
    Alınır. 2 oyuncu gayet başarılı bir oyun. Zaten bir çok youtube kanalı ve dergilerin kanalların 2.oyun olması gereken gibi olmuş diyorlar. Ben de hem 1 hem 2 var.

Multiplayer kanalında yayınlanan bir videoda yapılan yorumu yazıyorum: Ubisoft seri olarak çıkardığı oyunların ilkini kötü yaparken ikincisini iyi yapar.

İlk oyunlardaki eksiklikleri 2 oyunlarda hep gideren bir firma olduğunu ve esas çıkması gereken 1 oyunun aslında 2 olan oyunlar olduğunu söylüyorlar.

Kısaca Watch Dogs 2 37 TL alabiliyorsan kaçırma derim. Ben indirimle zamanında 75 TL filan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 duyuruldu. Mart 2020 çıkış tarihi. Steam'e pre-order icin bir göz atın derim
    Direk önsiparişi yapıştırdım. Yıllar sonra efsane oyunun devam oyunu geliyor. İçim bir hoş oldu. En son AoE 4 duyurusu böyle heyecanlandırmıştı.
  • Steame sonunda yeni güncelleme geliyor. Kütüphane görünümü degisecek + oyunlarda gerceklesen etkinlikleri ve güncellemeleri daha kolay görebilecez.
    https://www.polygon.com/2019/3/21/18276239/steam-redesign-library-events-update-valve-gdc-2019
  • Bloodlines'ı steam cüzdanınızda para varsa yapıştırın direk. Balon çıkarsa zaten ön siparişler koşulsuz şartsız iade ediliyor çıkış tarihinden sonraki 2 haftaya kadar. Her ne kadar dağıtıcı paradox olsa da artabilir fiyatı. Metro da deep silverındı, diğer oyunları düşük kurdan olmasına rağmen arttı.
  • Bloodlines'i direk aldım premium versiyonu o fiyata görünce. Umarım oyun dolu dolu içerikle çıkar. İlk oyunu da oynamak gerek.
  • OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    Ayrıca; 2 saatlik oynama süresini geçmemek şartıyla tabi.
    https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6345-QIDX-7244

--------------------------

Bende Premium Paketini aldım bakalım oyun çıkışındaki duruma göre iadeye bakarız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 22 Mart 2019; 13:30:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Bloodlines'i direk aldım premium versiyonu o fiyata görünce. Umarım oyun dolu dolu içerikle çıkar. İlk oyunu da oynamak gerek.
    Fiyat çok iyi.Çıktığı tarihte bu fiyatı kimse rüyasında göremez.
  • Kesinlikle hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Fiyat çok iyi.Çıktığı tarihte bu fiyatı kimse rüyasında göremez.

Alıntıları Göster
    Key satan güvenilir sitelerden 2 tanesine fiyat ne durumda diye baktım birinde 71.76 TL. Gift olarak gönderiyorlar. Diğerinde ise henüz satışta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Key satan güvenilir sitelerden 2 tanesine fiyat ne durumda diye baktım birinde 71.76 TL. Gift olarak gönderiyorlar. Diğerinde ise henüz satışta yok

Alıntıları Göster
    Fiyat cidden iyiymiş.Zaten oyunun iade etme zorunda kalacak kadar kötü çıkması çok düşük ihtimal gibi ama belli olmaz.Steam en büyük artısı iade olayı.Key aldınmı tamam geçti artık : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Alıntıları Göster
    Ben çıkış tarihi bu kadar uzak olan bir oyunda key satan sitelere itibar edemiyorum. Gift olarak dahi gönderecek olsalar 2020'nin kimbilir ne zamanına şirket batabilir (5500 tane şirket konkordato verdi son 1 sene içerisinde), kredi kartı çalıntı iddiasıyla gift revoke yiyebilir, adamlar batarken tası tarağı toplamadan ön sipariş attıkları bütün oyunlar için iade isteyebilirler. 20 lira ucuza alacağım derken hiç alamadığınızla kalabilirsiniz. Steam cüzdanında fazladan parası olan arkadaşınız vs. varsa onun üzerinden gift olarak almak daha mantıklı.

• This is the police i oynayan var mı ? Dili nasıl çok ağır ingilizce gerektiriyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uplayden vpn ile oyun alan oldu mu? arjantin ve rusya için fiyatlar uygun görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Keşke Türklere özel güncelleme getirilse, kutulu oyunların ithalatını yapanlara desteği otomatik kesseler de fiyatlar böyle uçmasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Bloodlines'i direk aldım premium versiyonu o fiyata görünce. Umarım oyun dolu dolu içerikle çıkar. İlk oyunu da oynamak gerek.
    Ben de aldım premium. Exodus almadım diye sövmüştüm bu hele vampir temalı asla kaçırmadan kaptım. Daha ilk oyunu oynamadım kütüphanede duruyor. Çıkana kadar bitiririm. Vampyr e başladım bu arada alıpta. Güzel denk geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam Exodus için bende baya üzülmüştüm o fiyattan alamadım diye. Ama bu oyunda acımadım aldım en üst sürümü. Değeceğini düşünüyorum ben kesinlikle verilen ücretin. İlk oyunu bende oynayacağım çıkışa yakın yeni oyunun.
  • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 ile ilgilenenler için önemli bir husus: Oyun 1. şahış (FPS bakış açısı) bakış açısında olacakmış. 3. şahıs görünüş bazı durumlarda olacakmış ancak.

Kaynak:https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1108948381127204865
    https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1108948381127204865

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaltroh

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 ile ilgilenenler için önemli bir husus: Oyun 1. şahış (FPS bakış açısı) bakış açısında olacakmış. 3. şahıs görünüş bazı durumlarda olacakmış ancak.

Kaynak:https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1108948381127204865
    https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1108948381127204865
    Bu olmadı işte yav, ilk oyunda ikisi arasında seçim yapabiliyordun. (Melee oynarken sadece tps oluyordu ama, olsun oyunun tamamında değiştirebiliyordun yani)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.