Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kullanıcı adı giriş , Vommel Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Eğer alacaksanhttps://store.steampowered.com/bundle/5173/Europa_Universalis_IV_Empire_Founder_Pack/ bunu almalısın. Önerenler böyle öneriyor, 16 liralık pakette bir şey yok fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Alınır da alınmaz biraz teferruatlı o iş. Açıkçası zaman ve bütçe ayıramayacaksanız hiç bulaşmayın. 2017 başı aldım 1300 saat sürem var hala biliyorum diyemiyorum.

Beyler Steamworld Dig oynayan var mı nasıl bir şey bu?

Alıntıları Göster
    Steamworld Dig arkadaşların önerisi üzerine oynadım. Oyun süresi 3 saatten az çok beğenmedim zaten fazla da bir şey beklemiyordum ikinci oyunu oynamadan birinciyi oynamak gerekir diye aldım oynadım. İkincisi daha güzel diyorlar onu da indirimi bitmeden alıp oynayacağım.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öncelikle. 50 TL’lik paketi görmemiştim. Onun yerine şu 180 TL’lik paketi gördüm. En azından bir şans verilebilir diye düşündüm bu akşam alacağım bakalım. En kötü iade ederim.

Buna ek olarak Rainbow Six aktif olarak oynayan varsa onun hakkında da bir tavsiye alabilirim. Bu tarz taktik FPS çok oynamadım fakat BF serisi ve CS GO yu oldukça fazla oynadım. Çok zorlanır mıyım ve 50 TL’lik paketi yeterli mi R6’ nın? Delüx ve Gold versiyonları da bulunuyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    r6yı 3k saat üzerinde oynadım.

oyun öncelikle gercekci yani mil-sim tarzında değil. aksine gerçekcilik namına hiç birşey yok.

oyunu birlikte oynayacagınız arkadaşınız yoksa yapacagınız taktik de yoktur. taktik yapabilmeniz için en azından 5 kişiden 4 kişiye ihtiyacınız var.

taktikten kasıt da sen şurayı al ben burayı alayım. vs tarzında zeka gerektirmeyen işler yani. bana göre taktiklik bir durumda yok acıkcası bu mantıga göre her oyun da taktiksel oluyor çünkü.

ortalama bir fps oyuncusu iseniz zorlanabilirsiniz. bunun dışında iyi derecede harita bilgisi şart. harita bilgisi olmadan keyif almanız imkansız.

ben gercekci olmaması, özünü yitirmesi, giderek boş bir oyun olması sebebleri ile 1.5 yıl önce bıraktım oynamayı. bugün oynarmıyım oynamam. başkasına önerirmiyim önermem.

eu4 de vakit ve yabancı dil gerektiren oyunlardan birisi. vaktiniz yoksa arada bir girer oynarım diye düşünüyorsanız almanızı önermem.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam aklımdaki bütün soruları cevapladığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Teşekkür ederim öncelikle. 50 TL’lik paketi görmemiştim. Onun yerine şu 180 TL’lik paketi gördüm. En azından bir şans verilebilir diye düşündüm bu akşam alacağım bakalım. En kötü iade ederim.

Buna ek olarak Rainbow Six aktif olarak oynayan varsa onun hakkında da bir tavsiye alabilirim. Bu tarz taktik FPS çok oynamadım fakat BF serisi ve CS GO yu oldukça fazla oynadım. Çok zorlanır mıyım ve 50 TL’lik paketi yeterli mi R6’ nın? Delüx ve Gold versiyonları da bulunuyor çünkü.
    56 lik paket yeter. Gold gerek yok. Söyledigin oyunlardan cok farkli basta zor gelir. Baska sorun varsa özel mesaj atabilirsin yada ana konusuna gelebilirsin.

Edit: Kendimi düzelteyim R6 sürümleri bir kac hafta evvel degisti. Eskiden deluxe sürüm de icerik yoktu. Suan 8 adet operatör veriyormus ilk yildan. Paraniz varsa alinir. Gold sürüm ise fikrim ayni. Daha cikmamis icerik icin gereksizce büyük bir fark var.

Bu arada steamde GameGuru ücretsiz .
    https://store.steampowered.com/app/266310/GameGuru/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 16 Mart 2019; 9:18:49 >

• Arkadaslar daha önce a way out oynayan varsa şimdi ben oyunu indiriyorum.Bir oyunla iki kişi oynayabiliyormus.Ben şimdi arkadasıma davet atıcam, onda oyun yok.Simdi daveti oyun içinde mi atıyorum yoksa origin üzerinde bir sekme falan mı var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Arkadaslar daha önce a way out oynayan varsa şimdi ben oyunu indiriyorum.Bir oyunla iki kişi oynayabiliyormus.Ben şimdi arkadasıma davet atıcam, onda oyun yok.Simdi daveti oyun içinde mi atıyorum yoksa origin üzerinde bir sekme falan mı var?
    Beni de arkadaş davet etmişti, oyun içi sanırım.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşın originden a way out free trial indirmesi gerekiyor. İndirdikten sonra ikinizde oyuna giriyorsunuz, oyun içinden davet ediyorsun

• Sagolun hocam, ben bu indirme detayına takıldıydım.

• Rica ederim hocam ne demek

• Başlangıç için total war oyunlarından hangisini önerirsiniz?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 13:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Başlangıç için total war oyunlarından hangisini önerirsiniz?
    Medieval 2 öncesi eski olduğu için gerek yok. Onun dışında hangi dönem ilginizi çekiyorsa onu oynayın, oyuna takılmayın. Ama özellikle Rome 2 ve Warhammer tavsiye ederim.

• Rome 2'nin optimizasyonu nasıldır laptopta i5 940mx'li sistemde sorun çıkarır mı sizce?
  • Archangel_ kullanıcısına yanıt
    Bence fazlası ile yeter. Yine de YouTube test videosu izlemekte fayda var.

• Tamamdır sağolun

• şöyle accayip bir indirim yok mu ya %80-90
  • Arkadaşlar hangi oyunları oynuyorsunuz oyun kalmadı güzel oyun lazım var mı önerisi olan ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.