Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: miyavlayankirpi, furkancelik, keremec, BZTRL, venomstr, Ruvhart, S1NAGER Daha Az
7 Kayıtlı Üye, 45 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
229.972
Cevap
1.729
Favori
9.626.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
      13159 Mesaj
      05 Ocak 2019 18:35:28
      bencede cevher işine girmeyin bende 120k cevher çektim şuan onları günlük olarak booster pack'e çevirip zararı -%50 az olacak şekilde kapatmaya çalışıyorum girdiyseniz yaz indirime yaklaşınca satarsınız artık
      |
      |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
      Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
      Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
      Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yarbay
      17862 Mesaj
      05 Ocak 2019 18:37:20

steam hergün wallpaper / background verdiği için düşük bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ocak 2019; 18:37:39 >
      |
      |
      ilkerk88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      121 Mesaj
      05 Ocak 2019 21:38:55
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      8077 Mesaj
      05 Ocak 2019 22:01:25
      Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
    • Yarbay
      7783 Mesaj
      05 Ocak 2019 22:25:12
      quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Siz 2015'te oyunu almışsınız ben 2012'den beri Bannerlord'un çıkmasını bekliyorum hocam. Hala çıkacağı yok işte böyle modlarla falan avutuyoruz kendimizi

Alıntıları Göster
      Dün bir iki saat oynadım hoşuma gitti. Türkçe desteği olan atölyeden ulaşabileceğim modlar önerir misiniz acaba?

Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      05 Ocak 2019 23:42:00
      quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Arkadaşlar bence cevher işine girmeyin son 5 yılın grafiğiymiş o ben son 1 yılın sanmıştım son 5 yılda ilk kez bu kadar düşmüş bir garip durum var ortada herkes alıyor ne olacağı belli olmaz.
      Rahat ol cevher steam'in altınıdır herzaman artar sadece sale zamanlarında düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 5 Ocak 2019; 23:42:34 >
      |
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      06 Ocak 2019 00:36:25
      arkadaşlar hiçbir yerde cs go gift bulamıyorum, 75 lirayı vermem mi gerekiyor seçkin oynamak için, yoksa free sürümüyle seçkine yükselebilir miyim?

konu dışı oldu ama kusura bakmayın. İndirim göremedim csgo'da.

Slash It -90% 2,19 TL

https://store.steampowered.com/app/567290/Slash_It/
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      06 Ocak 2019 01:44:39

symphony of the night
      |
      |
      Unfuckwittable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2425 Mesaj
      06 Ocak 2019 03:47:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Dün bir iki saat oynadım hoşuma gitti. Türkçe desteği olan atölyeden ulaşabileceğim modlar önerir misiniz acaba?

Alıntıları Göster
      Ben genelde ana hikayeyi bozmayan Diplomacy veya onun daha geliştirilip değiştirilen Floris Modpack ile oynuyorum. Ara sıra deneyip de beğendiğim modlardan aklımda kalanlar; A Clash of Kings, 1257 AD, Perisno, Brytenwalda. Türk mod yapımcıları milliyetçilik konusunda duygusal davrandığı için modları bir süre sonra sıkmaya başlayabiliyor gerçi amahttps://forums.taleworlds.com/index.php/topic,297036.0.html linkinden güncel mod listesine bakabilir,https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,332968.0.html linkinden ise önerdiğim modlardan birkaçı da olmak üzere Türkçe'ye çevirilen popüler yabancı modları bulabilirsiniz.
      |
      |

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Yarbay
      3911 Mesaj
      06 Ocak 2019 04:30:24
      Ubisoft oyunlarinin fiyati indirimden sonra yine mi artti

• Yarbay
      3539 Mesaj
      06 Ocak 2019 05:22:36

Black Friday zamanı 35 lira olan Far Cry 3'ü almamıştım, dedim yılbaşında en kötü 25-30 olsa alırım hani ona bile razıyım

Herifler 41 lira yaptı yılbaşı indirimde...

Base fiyatları ise çoğu oyunlarında 1 senede 2 kez arttı bunlardan birisi de daha demin örnek verdiğim Far Cry 3

Ubisoft'un fiyat politikasına gerçekten insan anlam veremiyor,kur ile tamamen alakası olduğunu sanmıyorum zira herifler kur uçtuğunda fiyatları da uçurdu ama yılbaşında biraz daha inmesini beklerken Origins gibi oyunlarına iyi indirim yaparken eski olan tüm oyunlar fahiş bindirim ile satıldı

Activision gözümde daha masum oldu böyle saçmalık olamaz,en azından heriflerin yıllardır fiyatları sabit tok satıcı imajı veriyor

Bazıları gibi korsan oynayın yea kafasına girmeyeceğim ama Ubisoft işte ne beklersin,hele bu şirketin sempatizanları ise ayrı kafa

Not:2011'de Far Cry 3 11 liraydı,2019'a girerken yılbaşı indiriminde elbette aynı fiyatta kalmasını beklediğimiz yok ama 41 lira nedir el insaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 6 Ocak 2019; 5:38:2 >
      |
      |
      expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MyanimeList
      Steam:Ao Sol

• Yarbay
      3911 Mesaj
      06 Ocak 2019 08:43:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Black Friday zamanı 35 lira olan Far Cry 3'ü almamıştım, dedim yılbaşında en kötü 25-30 olsa alırım hani ona bile razıyım

Herifler 41 lira yaptı yılbaşı indirimde...

Base fiyatları ise çoğu oyunlarında 1 senede 2 kez arttı bunlardan birisi de daha demin örnek verdiğim Far Cry 3

Ubisoft'un fiyat politikasına gerçekten insan anlam veremiyor,kur ile tamamen alakası olduğunu sanmıyorum zira herifler kur uçtuğunda fiyatları da uçurdu ama yılbaşında biraz daha inmesini beklerken Origins gibi oyunlarına iyi indirim yaparken eski olan tüm oyunlar fahiş bindirim ile satıldı

Activision gözümde daha masum oldu böyle saçmalık olamaz,en azından heriflerin yıllardır fiyatları sabit tok satıcı imajı veriyor

Bazıları gibi korsan oynayın yea kafasına girmeyeceğim ama Ubisoft işte ne beklersin,hele bu şirketin sempatizanları ise ayrı kafa

Not:2011'de Far Cry 3 11 liraydı,2019'a girerken yılbaşı indiriminde elbette aynı fiyatta kalmasını beklediğimiz yok ama 41 lira nedir el insaf
      Benim fark ettiklerim Assassin's Creed Origins, South Park The Fractured But Whole, Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands, Watch_Dogs 2. Steamdb ye göre kış indirimi bitince hemen artmis

2 Not
      06 Ocak 2019 10:59:48
      Masongayscreed,Crycry,shitshow of clancy,filthydogs gibi ubisoft serilerine para veriyorsanız her türlü kötü şeyleri hakediyorsunuz umarım en ucuz ubisoft oyunu 100tl olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 6 Ocak 2019; 11:21:19 >

• Yarbay
      17862 Mesaj
      06 Ocak 2019 11:02:31

sadece watch dogs'a baktım 100 tl artmış cidden. 2016'da çıkan oyunun fiyatını %50 artırmak nedir ya
      |
      |

2 Not
      06 Ocak 2019 11:22:31
      quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

sadece watch dogs'a baktım 100 tl artmış cidden. 2016'da çıkan oyunun fiyatını %50 artırmak nedir ya
      O oyunu bedava aldım ubisoftdan ozamandan beri hiç dokunmadım belki üzerine para verirlerse oynuyabilirim
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      06 Ocak 2019 11:44:01

Tamam hocam, hemen bu oyunlar yerine her sene sadece kadrolari guncellenmis fifa, yeni grafikli cikan call of duty ve battlefield almaliyim. Hatta niye aliyorum ki (!) torrent ve korsan varken ? indirir oynar silerim...

Ironi bir yana su son yillarda pc ye cikan ve competitive olmayan AAA oyunlarda buyuk emegi var Ubisoft un. Tamam, fiyat politikasi rezalet, dil destegi eksik ama bu seyler ubisoft muhendislerinin sucu degil. Hikayeler bir gow veya rdr 2 etmiyor bunda da haklisiniz ama pc ye son 1 2 yildir cikan oyunlarin hangisi destansi hikayeye sahip?

Arkadaslar bir bilgisayar muhendisi olarak soyluyorum ki oyun gelistirmesi oyle kolay bir is degil. Bir assassin's creed, far cry veya watch dogs yapmasi oyle kolay is degil. Sirf ust duzey yoneticilerin ve pazarlama ekibi aptalca kararlar aliyorlar diye butun oyunlari kotulemeyin lutfen.

Eger benim gibi bir konsol sahibi degilseniz, yeni gow ve rdr2 gibi oyunlari oynayamiyorsaniz ve online oyun sevmiyorsaniz elinizde fps olarak AAA en kaliteli far cry var. tps olarak en kaliteli assassin's creed var. yine watch dogs tps olarak var. arcade yaris olarak crew var.

Son olarak, eger hala Ubisoft un coop ve singleplayer oyunlarini sevmiyorsaniz, activision un benim acimdan son yillarda bes para etmez call of duty ve destiny sine, ea nin her sene ufak grafik guncellemeleriyle cikan fifa ve battlefield ine para kazandirabilirsiniz.
      |
      |
      AppropriateName kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

STEAM - DAIMON
      PSN - Dai01mon
      UPLAY - DAIMON.33
      ORIGIN - DAIMON_1080
      XBOX - Daimon4545

• Yarbay
      3539 Mesaj
      06 Ocak 2019 11:57:46

Abov onları görmemiştim bile,helal olsun yani

|
      |

MyanimeList
      Steam:Ao Sol
      2 Not
      06 Ocak 2019 12:10:39
      quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Tamam hocam, hemen bu oyunlar yerine her sene sadece kadrolari guncellenmis fifa, yeni grafikli cikan call of duty ve battlefield almaliyim. Hatta niye aliyorum ki (!) torrent ve korsan varken ? indirir oynar silerim...

Ironi bir yana su son yillarda pc ye cikan ve competitive olmayan AAA oyunlarda buyuk emegi var Ubisoft un. Tamam, fiyat politikasi rezalet, dil destegi eksik ama bu seyler ubisoft muhendislerinin sucu degil. Hikayeler bir gow veya rdr 2 etmiyor bunda da haklisiniz ama pc ye son 1 2 yildir cikan oyunlarin hangisi destansi hikayeye sahip?

Arkadaslar bir bilgisayar muhendisi olarak soyluyorum ki oyun gelistirmesi oyle kolay bir is degil. Bir assassin's creed, far cry veya watch dogs yapmasi oyle kolay is degil. Sirf ust duzey yoneticilerin ve pazarlama ekibi aptalca kararlar aliyorlar diye butun oyunlari kotulemeyin lutfen.

Eger benim gibi bir konsol sahibi degilseniz, yeni gow ve rdr2 gibi oyunlari oynayamiyorsaniz ve online oyun sevmiyorsaniz elinizde fps olarak AAA en kaliteli far cry var. tps olarak en kaliteli assassin's creed var. yine watch dogs tps olarak var. arcade yaris olarak crew var.

Son olarak, eger hala Ubisoft un coop ve singleplayer oyunlarini sevmiyorsaniz, activision un benim acimdan son yillarda bes para etmez call of duty ve destiny sine, ea nin her sene ufak grafik guncellemeleriyle cikan fifa ve battlefield ine para kazandirabilirsiniz.
      Çöp ubisoft oyunlarını almıyorum ve oynamıyorum diye cod,fifa,destiny fanı oldum hahaha güzel mantık sen cüzdanını copy-paste boş oyunlara boşaltmaya devam et çok popülerler satılık review'cüler çok yüksek puan veriyor diye

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      06 Ocak 2019 12:46:04
      Aylar öncesinde 1 Doların 6-7 Türk Lirasını gösterdiği dönemde bütün Ubisoft oyunlarının fiyatları arttı. Anlaşılan fiyatların yakın zamanda tekrardan eski haline döneceği mümkün değil gibi gözüküyor.
      |
      |

• Yarbay
      2444 Mesaj
      06 Ocak 2019 14:04:57
      Artışların sebebi ARAL geçen aylarda PSN'de de artırdılar böyle, dikkat çekmesin diye PC tarafındakileri de yavaş yavaş artırıyorlar. Adamlara edecek küfrüm de kalmadı, bu kadar kansız olmak gerçekten başarı. Adamlar pahalı olan SONY fiyatlarına ucuz diye dava açtı, fiyatları yükseltirdi. Metro'ya da bu tarifeyi çektiler 89'dan satılacak olan oyun 309 TL oldu. Bu adamlar batmadan uygun fiyata zor görürüz oyunları. Umarım Bilkom biraz daha büyür de daha çok yapımcıyla anlaşır. Şuan WB ile anlaşmaları var ve son eklenen iki WB oyunu, Hitman 2 ve Mortal Kombat 11 102 TL gibi gayet uygun bir fiyattan satılıyor.

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.