Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11319. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü4 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.078
Cevap
2.712
Favori
21.226.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam ne gariptirki her yerde de arkham citynin çok iyi olduğunu okudum :)
    Onun da yeri ayrı. Ama Asylum'daki atmosferle, Origins'deki Deathstroke ve senaryo yoktu.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    hocam long dark konusunda birşey söylemek istiyorum karakter biraz fazla kırılgan oyunun başlarında su yemek ısınma bi türlü yetişmiyor arkadaşa başlarda delirtebilir haberiniz olsun ona göre araştırıp alın :D
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4 (simulasyon yonleri olan arcade araba yarisi) - microsoft store + TAVSIYEMDIR
    Forza Motorsport 7 (simulasyon araba yarisi) - microfost store
    Need For Speed Payback (arcade araba yarisi) - origin
    The Crew 2 (tam arcade araba ucak vapur vs vs yarisi) - steam uplay
    Project Cars 2 (simulasyon araba yarisi) - steam
    Assetto Corsa (simulasyon araba yarisi) - steam
    Grid Autosport (arcade araba yarisi) - steam
    Dirt 4 (arcade sim karisik ? araba yarisi) - steam
    Dirt Rally (simulasyon araba yarisi) - steam
    F1 2018 (simulasyon f1 yarisi) - steam
  • Bu kartları düşürmek için kullandığınız zararsız bir uygulama var mı?
  • Atlas ne oldu düzelttiler mi oyunu

edit: Atlas ile Hitman2 arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 24 Aralık 2018; 1:26:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Aslında tüm oyunları sıfırlayana kadar oyun almayacaktım ama dayanamadım.Şimdi arkadaşlar bu oyunlardan Thief,Wolfenstein ve Resident Evil 6 türkçe yama ile uyumlu mu?Birde Kingdom Come ile Dark souls 3 arasında kararsız kaldım.Hangisini önerirsiniz?
  • Arkadaşlar Dx-Ball oyununda kazandığım başarımlara bildirim göstermedi. Acaba ayarı falan mı var? Yanlışlıkla mı kapattım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Aralık 2018; 1:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Eski düzen, flash sale falan iğrençti. Çocuk gibi ayaklarında oynatıyorlardı. Ezik gibi onunla uğraşıp takip mi edeceğiz. Yok şu saatte uyanıp flash indirime bak falan... Ne gereksiz bir şeydi. Bana kalırsa övülmesi bile saçma.

Alıntıları Göster
    Bir de eski düzende yeni düzenden daha iyi indirimler olduğu savunuluyor ki bu tamamen saçmalık. İndirim oranları gayet de yaklaşık, hatta çok daha iyi indirimler var şuan. % 50 üstü indirim gayet de güzel indirimdir. Tek fark önceden dolar bu kadar yüksek değildi, oyun fiyatları uçmamıştı. Dolar ve bağlı olarak oyun fiyatları düşse kimse eski sistem falan demez.
  • Asıl sorun steam'da oyun kalmaması bence. Eski ubisoft, ea, activion oyunları yok artık. Kabaca AAA oyun yok adam gibi dolayısı ile indirim olsa bile göze hitap etmiyor diyeyim
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

2 sene daha oyun almam,zaten bu gidişle alamam Yılbaşı alışverişi bitti sonunda

hocam bu call of dutylere cidden o kadar parayı verdin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Aslında tüm oyunları sıfırlayana kadar oyun almayacaktım ama dayanamadım.Şimdi arkadaşlar bu oyunlardan Thief,Wolfenstein ve Resident Evil 6 türkçe yama ile uyumlu mu?Birde Kingdom Come ile Dark souls 3 arasında kararsız kaldım.Hangisini önerirsiniz?
    Injustice 2 alanlar genelde DLC'lere veya UPGRADE Pack'e indirim gelmemesinden şikayetçi, "Injustice 2 Legendary Edition"a bir göz atın isterseniz.

"The Beginner's Guide"ı, "The Stanley Parable and The Beginner's Guide" paketi olarak alırsanız, her iki oyunda da indirim oranı artıyor.

https://store.steampowered.com/bundle/1849/The_Stanley_Parable_and_The_Beginners_Guide/
  • Prey+Dishonored 2 aldım.15 tatile kafa rahat gireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam ne gariptirki her yerde de arkham citynin çok iyi olduğunu okudum :)
    Asylum ve City çok güzel oyunlar bana göre de.Arka arkaya oynamıştım aradaki gelişmeyi hissediyorsun.Sıkmadan oynattı kendini.Türkçe yamaları da var.Tavsiye ederim.
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Hocam kazıklanmak değil.
    Yıllar önce oyunları ucuza almamızın sebebi dolar/TL paritesiydi.
    Şu an da da oyunlar aynı dolar fiyatı üzerinden satışta.
    Kazıklama durumu yok, ülke ekonomisi durumu var.
  • mgrbz M kullanıcısına yanıt
    Graveyardkeeper türkçe windows time zone da açılmıyordu.
    Düzeltmişler mi?
  • Doom CDkeys'de 6,29$ Global Steam Key

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    https://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 24 Aralık 2018; 7:33:45 >
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Breathedge.

Subnautica'nın uzay versiyonu.
    Çok benziyor ve güzel. Oynanış aynı mantıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Hocam kazıklanmak değil.
    Yıllar önce oyunları ucuza almamızın sebebi dolar/TL paritesiydi.
    Şu an da da oyunlar aynı dolar fiyatı üzerinden satışta.
    Kazıklama durumu yok, ülke ekonomisi durumu var.
    steamın dolar kuru 5.5 değil.

Malum firma şikayeti üzerine AAA oyunlar yüksek fiyata çıkıyor. 2014-2015 zamanı herkes burada bedavaya oyunlar aldı sonra 2 katı zamlandı fiyatlar. Dolar bu yaz arttı feci bir şekilde ondan önce 3.5 tl iken steamın dolar kuru 1.5 tlydi.

Yani bu olayın dolar kuruyla alakası yok malum firmadan kaynaklanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Oyun çıktı ama oyuna girilmiyor.
    Server hatası var. Zaten çok kez de ertelendi. Şu an reditte falan baya gömüyorlar. O dipten zor çıkar artık. Erken erişimde oyun bitirdi kendini. Oyunculara bir güzellik yapmazsa tam sürüme geçmeden kapatırlar projeyi.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.